• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Popellko, dnes taky půjdu spát po Ordinaci :wink: !Doufám, že ji aspoň dokoukám celou! :grinning:
No a jak píšeš, že nic není na tom se přesunout do tabulky těhulek, tak jsi mi něco připomněla :grinning: : V práci jsme se s kolegyňkama bavily o jednom kolegovi, že bude taťka, no a kolegyně říká: Někdy stačí kapka a seš taťka :wink: ! No a já říkám: Mně teda neee! :grinning: :grinning: :grinning: Mně kapka nestačí :frowning2: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
aji, pěkně řečený a takových je nás víc :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
hedik: ty si teda teta šikovná :wink:
16. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
jojo aji, fakt pěkný, taky bych byla ráda, kdyby stačila kapka, ale jaksi kapka je málo :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Holky, my bychom potřebovaly těma spermoušema polejvat! :grinning: Horem spodem :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
aji, jsem si to představila a smíchy si poprskala monitor :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
No jo, to já jsem někdy takhle vtipná! :grinning: Ale došlo mi, že spíš tím spodem by nás měli polejvat, pže horem by to nemělo cenu! :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
aji: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: úžasný, tak tohle mě fakt dostalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
aji: tak to byl opravdu povedenej fór ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Holčiny, jsem ráda, že jsem vás pobavila! Já mám dnes supr náladu, tak jsem vás aspoň trochu nakazila! :grinning: :dizzy_face::wink:
Za chvíli mažu z práce domů a budem mít návštěvu - kamarádku s manželem a roční holčičkou! Už se těším! :wink:
16. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
jo tos nás fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: no nic, já už taky mažu domů, tak pěkný zbytek dne papa
16. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
No holky - pardón za to jak to napíšu,ale jinak to prostě nešlo - Zlabi já se snad poseru!!!!! :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: Ty čekáš miminko???!!!!!!! No já jsem TAK šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!! To se nedá ani popsat!!!!!! Jako kdyby ten testík byl můj :sweat_smile: :grinning: :slight_smile: !!!!!!! No to je prostě úúúúžasná zpráva!!!!!!! Já Ti to tak tak tak moc přeju!!!!!! Ty si to moc zasloužíš!!!!!!!! Ježiši,já jsem z Tebe vážně úúúplně na větvi!!!!!!!! :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
16. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Jé, jarmulko ahoj, jak se máš? Dlouho ses tu zase neukázala, minule jsem tě propásla :frowning2: :grinning: Snad je u tebe všechno dobrý :wink:
16. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Jé ahojky jarmulko, no zatím to dokazují jen pozitivní testíky, tak snad si to tentokrát prcek už nerozmyslí: Ale věřím, že ne, každej večer mu domlouvám :wink: A moc děkuju za tvojí upřímnou radost, jsi prostě sluníčko :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
A na tebe taky čekám, lulli :slight_smile: našla jsem originál fotku té kytky, ale nejde mi poslat tudy, páč to nebere obrázky, tak jestli chceš, pošli mi do IP tvůj e-mail a já ti jí obratem odpoklonkuju :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
No ty jsi celá ze zlata. Hned to tam máš :grinning:
16. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Zlabi, dneska jsem si koupila něco na krk a k tomu náušničky, nechtěla jsem nic vyloženě "přehnanýho" a myslím, že jsem koupila dobře, unosím to i potom :wink: A konečně ženichovy oblek (10 000,-) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Tak luli kytička by měla být u tebe a uka uka šperky, dej to někam, ať to můžem zase zdrbnout :grinning:
16. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak už jsem mrkla, zlabi, ta kytka je prostě úžasná :dizzy_face: Hned jsem si jí uložila a přidám si jí k těm ostatním, co už jsem tak nějak povytřídila. Fakt je krásná a nějakou takovou si přesně představuju. Super a ještě jednou moc děkuju :wink:

Jo a už jsme konečně objednali oznámení, tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Holky - princezny :slight_smile: - my se máme ( v rámci možnost í ) moc fajn :wink: . Na transfůzce mě to moc moc moc baví - mně normálně příjde,že jsem to místo dostala ,,za odměnu,, :slight_smile: !!!! Zařekla jsem se,že už miminko nebude - m oc to bolelo a upřímně - stále bolí :frowning2: - bude to asi tím,že se okolo mě teď rodí o 106... No,ale asi to ,,nedopadne,, .... Nějak potom mimískovi prahnu čím dál víc :unamused: ... Přítel ten chce moc,neustále do mě ,,hustí,, s mimískem.... A Terka???? Ta je jako zimnice!!!!! To je pořád : maminko,já chci holčičku,já chci miminko, a kdy už budeš mít bříško atd atd..... No a já cítím,že nějak měknu :sweat_smile: :astonished: .... Tak se možná za nedlouho zase zařadím mezi Vás a budu snad naposledy zkoušet štěstíčko :slight_smile: - myslím si,že třikrát smůla nám stačila a teď už ,,jen,, to naše štěstíčko na nás někde čeká :astonished:
16. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Teď nemám u sebe foťák :frowning2: , ale pak to dám do albíčka všechno najednou, prstýnky, oznámko, a ty cetky :grinning: No prostě všechno, abyste mohli číhnout a pak mě "pomluvit" :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Lulli, tak jsem ráda, že se ti líbí. Já taky strašně dlouho brouzdala a přemýšlela, jakou tak asi, aby nebyla moc uřvaná, tuctová anebo zas moc usedlá a tahle mi fakt padla do oka. A na krk a do uší jsem myslím měla takovou skleněnou sadičku + k tomu byly stejné skleněné kytičky na vtulce, co se zašmodrhaly do účesu.
16. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
A co je tady jinak nového??????? Nestíhám dočítat -jsem ostuda :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj Jarmulko, jéé to je super, že jsi za náma dorazila na pokec, je dobře, že se máš v rámci možností fajn, a do toho snaženíčka bych být tebou ještě šla...přece je ti tu s náma dobře, ne? A nemůžeš zklamat malou :grinning: Když tak stoji o miminko :slight_smile: Ale chápu, že po všech zkušenostech už máš z toho i trochu strach. Ale já ti říkám, pojď do tohoooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: Za ty nervy to stojí, ne? :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Jé Jarmulko, tak to by bylo báječný. Už se to přeci musí povést, ne? Já myslím, že už máš vybráno :pensive: A urrčitě na vás čeká :slight_smile: A taky je hlavní, že jsi v psychický pohodě, konečně tě práce naplňuje, doma je spokojenost, tak sakra, už to musí vyjít :wink:
Jarmulko, správně, já být terezkou nebo manžele, hučím taky :slight_smile: Myslím, že ten úspěch na konci stojí i za nějaké to utrpení po cestě, co? No, budu na tebe myslet a určitě se k nám brzy vrať, jsme tu pořád stejné :wink:
Zlabi - mě úplně běhá mráz po zádech!!!!!! :grinning: :astonished: Asi se Tebou nechám inspirovat a půjdu do ,,toho,, :grinning: také
16. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
JJ já se přimlouvám, určitě to stojí za to to zkusit :wink:
16. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
S Váma holky je člověku hned lépe :wink: !!!!! A co ty Luli????? Jak pak se máš????? Povídej,přeháněj :grinning:
16. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Zlabi, tak na tohle máme stejný vkus. Kytku bych chtěla spíš takový přírodnější barvy, né moc "svítivou" řvavou, z více druhů kytiček. No možná je to fakt favorit :grinning: A naštěstí ve vlasech nebudu mít žádnou ozdůbku, maximálně takovou tu čelenku a to je všechno. Takže nehrozí, že přijdu o těch mých pár vlasů co mám na hlavě :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.