• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
15.7. a 18.7. snad to bude dřív :wink:
16. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Kéž by to bylo dřív, nechci sakreš přenášet. Holky se prej víc přenáši než chlapci, ale kdovi. To jsou pověry :grinning:
16. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
končím zatim paaaa
16. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Neboj - uteče to a brzy budeš vozit!!!! Že nám sem pak vložíš mimíska,viď?????? Samo mimíska ve tvém náručí!!!!!! My tady chceme i TEBE!!!!!! A pak taky třeba jak kočárkujete a tak :sweat_smile: :grinning: - teda já jsem strašná ženská,có???!!!! :grinning:
16. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Jarmulkooo ahojík,to je fajn že si sem přišla,ajk se vede holka?určtě ještě se o mimiska pokuste,ted mi říkala kámoška,ktrou sem asi 4 roky neviděla,že má první dcerku skoro zázrakem ,pak měla 6 samovolných potratů a ted je těhu a dokonce bez hormonů,bez všeho a je všechno v pořádku,brzo bude rodit..tak prý to nemáme vzdávat,že to taky chtěla vzdát,ale že ví že by toho litovala a ted už ho má v bříšku..
16. bře 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko mě úplně vlétly do očí slzy - jsem nějaká cíťa :slight_smile: ...... A jak Ty???? Je to boj na dlouhé trati,viď????? :unamused: :frowning2:
16. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky! Jsem z kontroly!

Tak, UTZ nebyl a fotečku nemám. to jsou ty špatné zprávy... A dobré?! Snad z vyšetření je všechno v pořádku, paní Dr vypadala spokojeně, že mě nic netrápí. a poslouchaly jsme srdíčko, buší jak hodinky!! To byl zvuk.. skoro jsem uronila slzicku...
A výsledky budou ve čtvrtek, ty z toho NT - jestě to prostě nemají zkombinované. posílají to na Homolku geneticce a asi toho prostě měla moc.. říkala paní Dr..
obejdnala mě na velký UTZ a na krev k triplum... tak jsem říkala, že snad pan Dr, co to dělá, bude víc komunikativní než minule, tak prý snad jo.. že teď už to bude déle trvat a všechno se bude kontrolovat.. tak snad bude bobista v pořádku..
takže na krev 24/3, na kontrolu ke své dr 12/4 a na velký UTZ 15/4... všechno, kdy můžu bobistu slyšet nebo vidět až za měsíc kdo to má vydržet?!
ale jinak z toho mam dobrý pocit, docela

a moc ráda tu vidím JArmulku, i když poslední dobou sem moc nepřispívám, tak vás sleduju poctivě!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
handm:hlavně že mimi je ok :grinning:
16. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsme přežili návštěvu, mimi od kamarádky je zlatíčko :dizzy_face: , Nikolka, roční! Bylo to krásný! :wink: :dizzy_face:

Handm, moc a moc gratuluju, nevadí, že nemáš fotečku...To přeci není podstatný...Hlavní je, že je mimísek v pořádku! :wink: A čoveče, už si sem dej do profilu ty týdny, já v tom mám furt zmatek, v kolikátým že jsi to týdnu?! :wink: :grinning: ...Jinak...Já ti dám, že z toho máš dobrý pocit, docela... :angry: Co to je todleto? :astonished: Snad výborný pocit a ne docela ale pořádně!!! :wink: Moc, moc, moc!!!! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím pěstičky na další kontrolu a krev! Všechno bude oukej, to mi věř!!! :wink: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
jarmulko- to víš sama že je to běh na dlouhé trati..taky sem si říkala že to možná vzdám,ale asi si stanovíme dobu po které to vzdáme..přece jen čas dost už utíká..uvidíme, jarmul uvidíš,že taky až to budeš nejmín čekat,tak to přijde ..
Handm-hlavně že je mimíísek v pořádku a to je nejdůležitější :wink:
16. bře 2010 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz
Těhulky

Medan29……… 29 let……32tt…………snaha 6 měsíců………TP – 8.5. 2010
Toltec…………..29 let……32tt…………snaha 1 měsíc………..TP – 11.5. 2010
Pepibubu……….31 let……30tt…………snaha 1 měsíc………..TP – 24.5. 2010
Blíženec………..25 let…….29tt………...snaha 3 měsíce………TP – 28.5. 2010
Baji……………....31 let……26tt………...snaha 1 měsíc………..TP – 18.6. 2010
Flosmanka……..29 let……27 tt………..snaha 1 měsíc………..TP – 13.6. 2010
Taurusenka……30 let……27tt………...snaha 33 měsíců……..TP – 13.6. 2010
Syll……………....26 let…….23tt………..snaha 3 měsíce……….TP – 15.7. 2010
Hedik…………...22 let…….20tt………..snaha 2 měsíce……….TP – 2.8. 2010
Tomahavk……..27 let…….18tt………..snaha 3 měsíce……….TP – 17.8. 2010
Handm………….31 let……..15tt……….snaha 6 měsíců………..TP – 4.9. 2010
Zebrafa…………33 let…….1.0tt………..snaha 6 měsíců……….TP – 9.10.2010
Labell……………28 let……...9tt………...snaha ? měsíců.........TP - 20.10.2010
Kebule82………27 let……..8tt………....snaha 16 měsíců………TP - 2.11. 2010 ...... KO 26.3.
Zlababa…………31 let……..5tt…….......snaha ? měsíců.........TP - 17.11. 2010

Snažilky:

Veruska007………………… 29let……..53DC……..nepravidelné dlouhé cykly
Drndapetka……..............25 let…….45DC……..dlouhé cykly,05/08 mim.těhu,06/09 zaml. potrat,Femig.,vitamarin
Motol……………………….....24 let…….32DC……..kyselina listová
Zakupanda…………………..33 let……..28DC……..clostillbegyt
Mmaxicka…………………....28 let……..21DC……..špinění před MS, femigard, E, kyselina listova
Slunickosedmitecne……...30 let…….18DC…...špatný spermiogram,kys.listová,clost.
Kuratkol………................28 let……..12DC……..nic zvláštního - super spermiogram, super hormonální profil
Pajinka111…………………..38 let……...11DC……..2x potrat, anovulační nepravid.cykly ,clost.utros,pregnyl
Jellyy……………………….....27 let….…..11DC….....6/09 mimoděložní těhotenství, kysel.listová, E
Aja83………………………....27 let……...10DC……..7/09 zamlklé těhu, kysel.listová, nyní vše v rukou přírody!
Katyna6……………………...33 let……...10DC……..8/09 zamlklé těhu, kyselina listová, E
Pavcza…………...............29 let….…...7DC……..1/10 potrat, kyselina listová, femigard
Lulii……………………….......26 let……....5DC……..kyselina listová, E
Popellka……………………....24 let……...4DC……...nepravidelné delší cykly, kyselina listová, kontryhel, E
17. bře 2010 v 06:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska to vypadá, že by už mohlo být tepleji a snad taky konečně bez sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mrzí mě, že jsem včera propásla Jarmulku, tak jen doufám, že se k nám brzo přidá, moc moc jí přeju miminko :dizzy_face: :grinning: a hrozně ráda bych ju viděla v tabulce snažilek a pak těhulek :pensive:
handm: gratuluju ke kontrole - poslouchat to srdíčko musí být nádherný :slight_smile:
paji111: nevzdávej to, přece to jednou MUSÍ vyjít!!!!! :pensive:
17. bře 2010 v 06:37  • Odpověz
Jo holky a ještě si musím postěžovat: ráno na mě vybalila "kamoška" v autobuse: jak to, že ještě nejseš těhotná???!!! jak kdybych za to mohla nebo co. Ona teda ani neví, že už neberu prášky atd. ale prostě takhle to na mě vybalit a ještě tím tónem, jako co si to dovoluju, že ještě nečekám mimi - to snad není ani možný :angry: :angry: :angry:
17. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem rychle tak nějak pročetla, co jsem včera nestíhala. už jsem 7DC, tak doufám, že už dneska ta mrcha domrchovatí, už mi to neba, takhle dlouho, kéž by aspoň naposledy.
handm taky gratuluje ke kontrole.
popellko, no jo, to jsou ti nezasvěcení, co si myslí, že se mimi povede hned po prvním zkušení. netuší, že to neni žádná sranda.
17. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahojky,
popelko to je nějáká krůta! Stejnej typ lidí co se ze sebe vyplodí když čekáš druhého kluka: hmm tak holčička se nezadařila, když čekáš kluka a doma máš holku tak: tak se vám to zadařilo že? (jo zadařilo-budu mít dvě zdravé děti). Na výběr jména: hmm to se mi nelíbí, jak jí jako budete říkat? Před porodem: tak co? Ještě nic?
To sou fakt všechno věci co většinou ovlivnit nejdou a ti lidi co to z huby vypustí, nestojí za to, aby se snima člověk trápil.
17. bře 2010 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky

Popell a jé, "kamarádka" s patentem na rozum.... a kolik má ona dětí že takhle mentoruje?
17. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
jojo holky, to jsou oni. Jí totiž doktor řekl, že by bylo nejlepší, kdyby jeden měsíc přestala brát prášky a druhej hned otěhotněla (protože má nějaký problémy) a tak si myslí, že když si prostě člověk řekne, že otěhotní teď, tak se to stane. a když jí to takhle doporučí doktor, tak to tak bude, ne! No tak jsem ju lehce odpálkovala a řekla, že se budem snažit až v zimě - tak v prosincu, abych se vyhla nejapným dotazům. I když stejně se asi nevyhnu :confounded: už mě to fakt štve, takový blbý dotazy se na mě hrnou ze všech stran a já nevím jak už pořád odpovídat :zipper_mouth:
17. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Popel - "myslím že ti do toho nic není."

Po takovýhle odpovědi to dojde snad každýmu.
17. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ranko!!
děkuju za gratulace!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Jsem zase o kousek klidnější, ale vylepší se to asi až v září na 100 % i když Aja světluška mi dává dobrou náladičku!:slight_smile:

Popel, pani je nějaká přechytralá, fakt.... Taky mi všichni s těmi dotazy lezou furt na nervy... Vůbec nechápu, že si neuvědomujou, jak to člověka může ranit, že je to prostě necitlivý, hrozně zlý vlastně.. vždyť vůbec nic o tom, co se děje v člověku neví, ale keců plnou půdu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Paji, vydrž!!!
A holky, kdybyste dělaly tabulku, tak od soboty už budu 17TT...:slight_smile: Děkuju!!:slight_smile:
17. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
ahoj holky, přeju dobré ráno a hezký den...

popellko - tyhle "kamarádky" jsou nány a fakt nestojí za to, aby s nima člověk ztrácel slovo a tak i drahocennej čas. Bohžel některý lidi nemají absolutně empatické cítení neboli emoční kvocient blížící se nule :frowning2:Včera mojí kamarádce, která žije s prckem sama, její "kamarádka" psala, jak to musí mí těžký, když je na prcka sama, že ona má skvělýho mužskýho, kterej jí s měsíčním prckem pomáhá, jezděj za tatínkem do práce apod. Nevím, tohle by snad normální ženská, která má úplnou rodinu, nepopisovala ženský, která je na vše sama...
17. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás zas sněží a všude je sníh :frowning2:
17. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
handm - gratuluju ke kontrole!!!! pomalu se blížíš k polovině :slight_smile: takže klid, co nejméně strachování a parádně si to užívej :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
pepi - nemá žádný, ale tak strašně by chtěla, hrozně se těší na to až bude těhotná a moooc a moooc chce miminko a kdyby byla na mým místě, tak by už dávno byla těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže ona prvně musí spravit barák, který má už pár let!!! a pořád se nic neděje a zařídit se a pak teprve můžou mít mimčo. no ale když to pak udělají hned, tak v čem je problém, že :rolling_eyes:
handm: už 17tt??? přijde mně to, že je to tak 9tt, to fakt strašně letí :grinning:
17. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
a taky mě mrzí, že jsem včera propásla Jarmulku... ale věřím, že se sem brzy vrátí a zkusí svoje štěstí :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Popelko, bych jí řekla, že super, že umí takhle krásně centrálně plánovat, ať si ještě vypracuje grafy - za rok barák, pak první auto, první dítě v Jugoslávii atd...
ty jo, ta je fakt na ránu...
tak buď chce to, anebo to...

A jinak, mě zas přijde, že to vůbec neutíká :grinning:
Zebrafko, pomalu, ano, ale doufám, že jistě! Taky už bych si to chtěla užívat... a už aby byly ty výsledky z prvotrim. screeningu, když už mě objednala séstra na druhej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak to konečně taky někomu řekneme :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
17. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
bréé středeční ránko :slight_smile:

handm: taky gratuluju k úspěšné kontrole :wink:

popellko: někteří lidi si prostě do huby nevidí
17. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
handm - vy jste to ještě nikomu neřekli? :slight_smile: ani v práci? :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
handm - a kdy máš mít výsledky? Možná jsi to tu psala, ale zapomněla jsem to :confounded:
17. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Zebrafko, neřekli :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: po těch prvních zkušenostech jsme to prostě nechtěli zakřiknout, tak jsme si řekli, že budem dělat jakoby nic... a že počkáme na výsledky.. a ony se pořád toulaj :grinning:
Mají už snad konečně být ve čtvrtek... po 14 dnech od UTZ... jako mám výsledky z měření NT, mám screening krve, ale zkombinované to prostě nemám, takže nevím pravděpodobnost Downa atd... :frowning2:

jinak to ví jen jedna moje kamarádka a jeden kamarád.. já a manžel :grinning: nic víc :grinning:
17. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Tak dnes mě čeká pořádný relax :grinning: , se těším jak malá, jdu ke kadeřnici se ostříhat a dát si zas barvu po dlouhé době :grinning: , a taky zatím pořád platí že zítra večer dojede manžel a bude mít v pá volno na to aby se mnou šel na kurz a prohlídku porodnice :grinning:
17. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.