• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj hojky, tak vás zdravím. Veru, na krev zajdi kamkoliv, kde je odběrové centrum, třeba na polikliniku, do nemocnice nebo tak :wink: Moc bych ti to těhu přála, koukám, že bys byla úplně stejně jako já, dneska bych měla být taky tak 5+1 :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak se mi nedávno zdálo, že jsem sepisovala žádost o rozvod, ani jsem netušila, jak rychle se mi ten sen splní :wink: . Ale neděste se, naštěstí NE SVOJI :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
teda Pavczo, úplně ve mně nejdřív hrklo...

veru - tak už jsi na té krvi byla??? :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
zebraf, to bych nepsala tak zvesela a zničehonic :slight_smile: jen mi to přišlo vtipné, ani v tom snu nebyla konkrétně jako že moje. Jen jsme si mysleli, že ji ten moula má dávno napsanou a podanou a že dnes to odklepnou a on ji ani nepodal, takže co by ta "úřednice" v rodině musim pomoc sesmolit ten základ, důvody tedy jsem řekla, že vymýšlet nebudu.
17. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Veru, taky bych už byla netrpělivá a chtěla vědět na čem jsem a na tu krev bych šla, držim pěsti.
17. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
teda Pavco ne, že bych se taky nevylekala, dost mazec :wink: ty máš vůbec takový sny, který se pak časem tak nějak plní, že :wink:
jo veru pěkně nás napínáš, doufám, že ses odhodlala a mazala a tabulka se bude co nevidět upravovat :grinning:
17. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
popellko, a že se mi nezdá, že jsme vyhráli ve sportce :wink: ale i kdyby jo, tak mi je to naprd, protože nesázíme :wink: Hlavně, aby se nevyplnil sen mé kolegyně, už je to dlouho, co se jí zdálo, že jsme měli trojčátka chlapečky a bydleli v domku na vysokým kopci kousek od nich. :grinning: Ještě ty trojčata by možný byly, ale ten domek nevim, kde bychom na něj vzali. :grinning:
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
pavco: jasně lepší trojčata, než žádný :wink: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Pavczo, to máš dobrý sny! :wink: Mně se zdálo o hovnech (pardon :sweat_smile: ) :grinning: ! No a to znamená dle snáře - velké štěstí, výhra v loterii...Tak jsem si vsadila sportku! A vyhrála jsem 92Kč :grinning: ...Problém byl asi v tom, že v tom snu ty hovínka někdo metal a byl tam ještě někdo se mnou (nevím kdo) a ten to zchytal! :grinning: Já zůstala bez zásahu, to znamená, že miliony vyhrát nemůžu, že jo! :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
teda ajo, to jsou sny :grinning: ale máš recht, kdyby to hovno zasáhlo tebe, to bys pak měla výhru jistou. takhle jsi mohla leda zavolat tomu, co tos schytal a poradit, aby vsadil :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jinak aby ti to nebylo líto, já vsadila zatím asi 3x a vyhrála jsem jen jednou asi 50 korun :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Holky tak protože mě často hodně bolí záda a mám špatný držení těla, tak jsem si pěkně vytiskla základní cviky Mojžíšové a odteď zkusím cvičit, jakmile budu mít trochu náladu a času, tak uvidím třebas to k něčemu bude :dizzy_face: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky tak jsme v pořádku :slight_smile: dneska jsem poprvé viděla naše miminko spinkat :slight_smile:
Pavcza až tady ve mně hrkalo s tou žádostí o rozvod :wink:
17. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
hedik: tak to je supeeer, moc gratuluju, je to nádhernýýý :wink: :sunglasses:
17. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
hedik - to je super!!!! a kdy zase příště?
17. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
příští kontrola bude 12.4 a 1.5 jdeme na 3D UZ
17. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky! teda hani, to tě obdivuju, takhle dlouho to tajit. Já to zatím řekla jen mojí rodině - našim, ségře a bráchovi. Poslala jsem jim MMS s obrázkem a textíkem. Mamka mi pak volala, brečela do telefonu štěstím a já s ní :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
holky a já se s vámi na pár dnů loučím, dneska navečer odjíždíme na hory a vracíme se v pondělí, tak nebudu pár dnů na netu, tak se o mě nebojte :slight_smile: no to jsem domýšlivá :grinning:

všem snažilkám přeju ať se zadaří a čeká na mě v pondělí nějaké to překvapení :slight_smile: a těhulkám úspěšné kontroly :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
a zlabince - ať zítra na kontrole je všechno, jak má!!!! držím pěsti...
17. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
zebrafko, tak si to krásně užij a moc se nepřepínej :wink:
17. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Popellko, Mojžíšovou schvaluju! :wink: Taky ji cvičím!!! :wink: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Zlabi, když já právě nevím, kdo to v tom snu byl, co schytal ten nášup! :grinning: :grinning: :grinning:
Ty máš zítra kontrolku? Tak to na tebe budu moc myslet a držet palce! :wink: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Zebrafko, užij si hory! A opatruj se! :wink: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Zebi: tak si to pěkně užij, ale hlavně opatrně :wink: :grinning:
zlabi: taky na tebe budu moooc a moooc myslet :wink:
aji: to su ráda, doufám, že to bude aspoň trošku dobrý :grinning:
17. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
zebrafko, popellko, děkuju za držení pěstí, jdu tam ráno na osmou, tak pak dám vědět. Sice jsem trochu nervóza, ale říkám si, že bude stejně ještě dost brzy na cokoliv, takže ani po té kontrole spíš nebudu mít žádné závratné informace. Spíš jen vyfasuju léky a psychickou podporu :wink: Zebraf, ty si užij moc moc ty hory a hlavně opatrně :wink:
17. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
zlabi: to je dobře, že jdeš hned ráno, aspoń se nebudeš celý den dívat po hodinkách a nebudeš nervózní od rána až kdoví do kdy.....a psychickou podboru máš i v nás :wink: :grinning: :grinning: budem na tebe mooooc a moooooc myslet :wink:
17. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
zlababa07:jojo zítra Ti držím palečky :grinning:
17. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
zlabi taky se přidávám k holkám a zíta ti budu držet všechny palce co mám :wink:
17. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
zebrafko tobě přeju krásný pobyt na horách :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky, prý zítra skoro vůbec nepojede koník, že budou měnit ty stránky na novou verzi! :angry: No toto, co si to jako dovolujou! :astonished: To je skandál! :astonished:
17. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.