• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavci - to je jedno, hlavně, že sis ho pohladila :grinning:

popelko - o tý kolíbce jsem to ještě neslyšela :confused:

Ty jo, asi si uděláme výlet do Františkových Lázní a ještě někam ke kolíbce :grinning:
22. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Holky, rozhodla jsem se, že tenhle cyklus nebudu měřit teploty a ani nic v tomhle směru podnikat. Prostě to vynechám, potřebuju si dát voraz. Jen si musím hlídat kolikátý DC jsem, abysme neprošvihli ovulku (a když to mívám přesně, tak není co řešit, ne?). No jsem zvědavá, co to se mnou udělá :sunglasses:
22. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
knedlusko: no jo, když já si nemůžu vzpomenout, kde to je :cry: jinak bych tam zajela taky a kolíbala bych hodně dlouho :grinning:
lulii: ty se máš, že víš, kdy přesně máš ovulku :wink:
22. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
lulli, já myslím že je to supr nápad bo moc sledování nás akorát stresuje a pokud míváš ovulku pravidelně tak není ani co řešit :wink: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
já mám dojem že ta kolíbka je na Domažlicku
22. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Jo, taky si myslím, že je potřeba si od toho oddáchnout.
Holky, já bych hladila pindíky a kolíbala kolíbky do aleluja, kdyby to pomohlo :grinning:
Holky, tenhle týden nám přijde konečně to oznámko, už se na to moc těším :wink: Ale nechce se mi pak to rozvážet, přijde mi to takový trapný. Já bych to udělala po svým, hodit jim to do schránky a bylo by :grinning:
22. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
luli - taky už jsem zvolila tuhle taktiku :slight_smile: Prostě to nechat být a ono se to někdy povede :slight_smile: Jenom odhadnout, kdy by asi tak mohla být ovulka, ale to nesmím říkat před manžou :grinning:
22. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
lulii:no chceme vyrazit někde do Jeseníku
22. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
jellyy: ale taky užs o kolíbce slyšela, že jo? teď jenom vypátrat ve kterým tom městě přesně je :grinning:
lulii: to jsou krásný starosti, my jsme oznámko taky rozváželi a bylo to v pohodě :wink: a kdo nebyl doma, tomu jsme to šupli do schránky,.....no když já tu svatbu strašně moc prožívala :grinning:
22. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné pondělí, jsem už zase zpátky z dovolený, ze který se vůbec nechtělo. Nahonem jsem dočítala, co žlababka a moc gratuluju k úspěšné kontrole...

zatím si na nového koníka zvykám, ale snad to půjde :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Knedlusko, tak ten můj se o to vyloženě zajímá, kolikátý DC jsem, počítá kdy bude ovulka a kdy to mám dostat, až mě někdy s tím štvlověk to chce vypustit z hlavy, zapomenout na to a on si přijde s takovou otázkou :angry: :grinning: Ale je fakt, že tenhle cyklus, sice jsem teprve 9 DC, ale ani jeden po ničem nepátráme. Tak snad nám to vydrží.

Medan, jen tiše závidím, my pojedeme akorát tak do pr..... :grinning:

Popell, taky to docela prožívám, ale zrovna tohle se mi nechce. U každýho se musíš aspoň nachvíli zastavit, dát kafe, pokecat a to než objedeme všechny, tak bude svatba :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
medan, jeseníky jsou krásné :slight_smile:

popellko, já tam byla jako děcko s našima na výletě a bylo to něco jako skanzen ale kde to bylo přesně si bohužel nepamatuju :unamused: ....se dyžtak zeptám mamky
22. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Zebrafko, ahoj :slight_smile: To mi všechny si musí zvyknout. :wink: Tak hlavně že se ti líbilo. Taky bych si dala dovču, ale aspoň tak na měsíc a do Karibiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,přeju pěkný ránko :slight_smile:
Taky vítám nové snažilky a ať se vám tady líbí :slight_smile: :slight_smile:
Četla jsem tu vaši diskuzi o Frantíkovi a kolíbkách,vím o jedné,co je ve skanzenu ve Strážnici,ale myslím,že jich po republice bude určitě víc. :grinning:
Na novýho koníka si taky pomalu zvykám,možná to nakonec nebude tak špatný..
22. bře 2010 v 08:40  •  snaží se  • Odpověz
lulii:no my by jsme asi tam taky jeli kdyby manžel neměl od zaměstnavatele peníze na dovolenou :grinning:
zebrafko, takže dovolená se vydařila :slight_smile:
lulii: aspoň ti to rychleji uteče :grinning:
jéé holky, tak já se mrknu, jestli něco nenajdu na netu o ty Strážnici, Jellyy, kdyžtak se zeptej, tam bych vyrazila na výlet hned :grinning:
22. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
jj poptám se a dám vědět :grinning:
22. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Medan a na jak dlouho tam pojedete? Můj skoromanžel taky dostává jednou za tři roky příspěvek na dovču, ale tenhle rok to není, musíme si ještě počkat :unamused: A co kočárek, už ho máte doma?
22. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
jellyy: to budeš hodná, protože na netu jsem to nenašla, no asi neumím hledat :grinning:
22. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
luli - tak můj manža to úplně nesnáší. Hlavně, když řeknu, tak , teď je ovule, šup na snaženíčko :grinning: Takže teď o ničem mluvit nebudu a ono to nějak dopadne. :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
lulii: no chceme na týden, ale zatím hledám, manžel chce aby tam bylo i welnes.A musí to být vhodné i pro mimi, to je hlavní.
Kočárek zatím není, říkali 5-6týdnů.Stejně ted manžel dojede domů až na velikonoce tak by ho neměl kdo dovést.
22. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Mně se dneska nechce pracovat. :frowning2:
Tak to mě u manžílka prochází, bude období ovulace, musíme se nejvíc snažit. :slight_smile: Netuším, kdy bývá, neměřim, netestuju, minule jsem to věděla, že jsem 12DC byla u dr. a ještě nebyla a pak asi za 2-3 dny mi bolelo břicho, ale většinou necítím ani podle bolení. Ale bude to asi tenhle týden.
22. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Knedlusko, ale to je taky dobře na druhou stranu. On je aspoň psychicky v poho a nepřenáší to ještě víc na tebe. To já se třeba na to snažím nemyslet, chci to vypudit z hlavy, někdy se mi to docela i daří a pak najednou přijde můj a chce vědět, kdy bude ovulka a tak a zase mi to připomene a zase nad tím přemýšlím a počítám a tak. A když vidím, jak moc ho to taky trápí :frowning2:

Medan, tak to bude krásný týden, hlavně aby vyšlo počasí :slight_smile: Jenže to ti nikdo nezaručí. A kdy jsou velikonoce? Já to nějak nestíhám pobírat :sunglasses:
22. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
popelko - já jsem taky koukala na netu a jediný, co jsem našla bylo, že někdo psal o skanzenu Strážnice a bylo tam: Co se stane, když pohoupete kolíbku? Ale odpověď tam nebyla. Tak to asi bude ono :grinning:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Pavczo, já to poznám podle měření BT, ale vždycky mi to prozradí bolení břicha a to dost dává o sobě vědět. Kdyby to aspoň k něčemu bylo :sweat_smile:
22. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
luli - jo, je to dobře. Ale když před ním řeknu ovulka, tak má záchvat, že nic takovýho ještě neslyšel. Asi si pořád myslí, že můžu otěhotnět celý cyklus :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Jo a luli, Velikonoce jsou za 14 dní - 4. - 5.dubna :wink:
22. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
lulii :velikonoce jsou 5.4, a manžel by měl dorazit domů 31.3 , a pak čekám na víkend nej kámošku z Prahy, tak se na ní moc těším, jen at ten týden rychle uteče, pak 29.3 mě čeká kontrola u lékaře a ukončení nemocenské :grinning:
22. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Holky úplně dole na stránce a hlavně ten výsledek po pohoupání!!!!!!!!!!!!!

http ://moje-rodina.cz/volny-cas/tip-na-vylet-kozina-a-jeho-legendy
22. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.