• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
22. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
odstavec kolébka s pověstí :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Knedlusko, tak ho v tom nech :grinning: :grinning: :grinning:

Teda s těma velikonocema jste mi vyrazily dech, já mám pořád fixnuto, že jsou až za strašně dlouho. No tak nejsou no :dizzy_face:

Medan, a to už půjdeš na mateřskou? Po tý nemocenský?
22. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Pavczo, tak to je síla. Sakra, že bysme vyrazili na výlet? :grinning:
22. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Už jsem hledala, jak je to daleko od nás 124 km, to ujde. :slight_smile: Tak počkám, jak zapůsobí František a když ne, tak hurá do Újezdu! :grinning:
22. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
lulii: jojo na mateřskou a hlavně už nebudu mít vycházky tak budu moc přespat třeba u našich nebo u bráchy
22. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Pavczo, to je teda Chodský újezd, okres Tachov? Je to tak? Mě to vyhodilo, že je to od nás 238km :confounded:
22. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Teda Medanko, to taky šíleně rychle utíká :astonished: Neuvěřitelný :dizzy_face: To už za chvíli budeš držet toho svýho drobečka v náručí :slight_smile: Jé, já už se tak těším na první miminka :dizzy_face:
22. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
lulii Újezd u Domažlic, aspoň myslim
22. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
jojo u Domažlic, je to na začátku toho článku :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
jooo pavczi to je ono :grinning:

popellko tak pavcza to našla :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Tak to máme 177 km. Ale to je v pohodě, do Domažlic jezdím pracovně, tak to nebude takový problém :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Pavco ty jseš teda šikovná :wink:
Ach jo, tak jsem si myslela, jakej si uděláme výlet, ale od nás je to skoro 300 km, tak to asi neklapne :confounded:
já myslela, že je něco blíž na tý Moravě :sweat_smile:
22. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Pavczo, tys mě nakazila, taky se mi nechce nic dělat. Ale vůůůůůůůůbec nic :grinning:
22. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Popell, třeba je na Moravě taky kolíbka, určitě jo. A my si kdyžtak šáhnem za tebe a pošleme ti to telepaticky :wink:
22. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
lulii My tu nemáme šéfku, tak tuplem se mi nechce :wink:
22. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
popellka :a co Hukvaldy?
22. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
A já jsem doma a to už se mi nechce lautr nic :grinning: Ale musím. Najednou bych dělala všechny moje neoblíbený domácí práce, jen abych nemusela dělat věci z práce. Do toho mě tu šmudlínkuje Rézinka (náš pes) a to se ti nechce fakt nic.
22. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
popell-ale v tý Strážnici ta kolíbka je určitě taky,parkrát jsem v tom skanzenu byla. :wink: :wink:
22. bře 2010 v 09:36  •  snaží se  • Odpověz
medan: tam je taky kolíbka, no to je skoro 200km, ach jo, přece musí být něco i na jižní moravě :confounded: on totiž manža není na moc dlouhý výlety - jako trasy. Medanko a kde to tam je?
22. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
popellka:tam je zas Liška Bystrouška, jí se šahá na ocas :grinning:
22. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
medan: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
lulii-jojo,pravdu máš,já jsem dnes taky doma,mám 2 dny volno a místo,abych si všechno v klídku udělala,donutila jsem se zatím jen zapnout pračku :sweat_smile:
22. bře 2010 v 09:42  •  snaží se  • Odpověz
Jo katy, tak to chodí a já zase jediný co jsem udělala je, že jsem zapla koníka, udělala si snídani a koníkuju vesele dál :grinning: Holky, vy mi snižujete pracovní morálku :dizzy_face:
22. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
lulli-neboj,práce nemá nožičky,bohužel nám neuteče.Ale u nás už pomalu vykukuje sluníčko,třeba začne něco chtít dělat.Nicméně nutit se k tomu nebudu :grinning: :grinning: Myslím,že na koníkovi taky odvádíme pořádnej kus práce,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Tak jsem zase tu. Mám ještě a dnes volno, abych mohla vybalit, vyprat, vyžehlit a uklidit byt....asi budete věřit když řeknu, že se mi děsně nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manžel mi před chvilkou utekl z pelechu a jsem pěkně nasraná, že je pryč, takže zatím nic dělat nebudu....musím si spravit náladu :wink:

Pavczo, nene Femigard bohužel nezafungoval :frowning2: Už si ho kupovat nebudu, škoda peněz....
22. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Katy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ta poslední věta nemá chybu, normálně jsem vyprskla, až se i ten náš mazel lekl, co se děje :dizzy_face: Takhle kdyby jsme pracovaly v práci, tak máme samý pochvaly od šéfů a odměny jak blázen :dizzy_face:

U nás je zataženo, ale 9 stupňů, no snad se aspoň po obědě rozsvítí. Ale zatím to vypadá na pršku :unamused:
22. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Drndi, takže taky další, co bude odvádět práci na koníkovi a doma se nic neudělá? :grinning: Já bych tak potřebovala vyprat a vyžehlit a taky vyměnit ložní. Jé to mě tak nebaví :angry: :sunglasses:
22. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
luli, nebudu nic dělat.....ať si to manža udělá sám....pěkně mě vytočil už hned po ránu....maminčin podpantofláček :angry:
22. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vas docetla a uz si zacinam planovat vylet na domazlicko ke kolibce :slight_smile: .-)
drndi, tak koukam ze na femigard se tu zadne ody nepeji.. me taky nepomohl - no nemuze byt zazracny a pomoct vsem na vsechny problemy
22. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.