• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
A co se stalo? Proč tě tak nasral?
22. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Holky, kde mám svoje albíčko? :confused: Píše mi to, že jsem se prý prvně přihlásila na slovenským koníkovi, ale to je pěkná blbost :zipper_mouth: A kde máme svá hesla v pasu? Ta nová verze je na.....prd :angry:
22. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Drndi, tak jim to napiš. Oni ti všechno převedou na koníka cz. Takový problémy mělo spoustu holek.
22. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
luli, to je na dlouhý povídání...viz. jeho bratříček, který už rok a půl nemá práci, maminka ( moje tchýně ) ho opečovává, chrání , živí ho atd. A on je ještě tak drzej, když ví, že máme dnes ještě dovolenou a máme hodně práce dneska zavolat své mamince, aby mu domluvila odvoz od Michala (můj manža), aby ho zavezl tady 15 km za Brno na pohovor :angry: Takže: Když snad něco chce, tak má říct vlastnímu bráchovi sám, ne? No není trapnej, že to takhle vyřizuje přes maminku, když spolu stále ještě bydlíme? :angry: Za druhé, před pár měsíci si udělal řidičák , jeho máti má 2 auta, tak proč si sakra jedno nepůjčil a nejel si tam sám, když jde o jeho práci? On si snad myslí, že ho každej bude jak malýho chlapečka doprovázet a držet za ručičku? :angry: :zipper_mouth: Za třetí, mě štve poslední dobou čím dál víc, že když tchýně zavelí, tak manžel skáče jak ona píská...dřív to tak nedělal...nevím proč to dělá...jestli se jí chce zavděčit za ten byt, do kterýho se můžem za pár měsíců díky tchýniné šlechetnosti přestěhovat? A ještě blíž k ní? Brrr, hrozná představa :pensive: Vždyť on už pro ni a pro jeho bráchy udělal tolik! Ona mu to teda vždy oplatí, ale myslíš že jeho brácha pro něj někdy něco udělal??!!! Proto jsem nasraná...a strašně....tohle už opravdu překročilo meze :angry: :angry:
22. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
luli, a komu že mám o to napsat? :sweat_smile:
22. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Nó, tak je hustý. Milýmu bratříčkovi bych nakopala zadek. To je tak nesamostatnej a nebo tak vychcanej? Já tak nemám ráda tyhle lidi, co dokážou zneužívat dobroty druhých :angry: Už abyste byli v tom bytě a SAMI. A kdo se bude starat o brášku? Kdy se tam budete stěhovat, chtělo by to co nejdřív, jinak se z toho zblázníš. A to víš, manžel asi je dost vděčnej za ten byt, proto teď tak poslouchá maminku, to se mu nedivím, jen ale aby to nebylo takhle pořád. Aby vám to maminka pak nevyčítala a vy to neměli horší než před tím.
22. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Drndi, jak máš nahoře : Vítejte v nové verzi modrého koníka,..............Tak klikni na to vymodřený V článku na našem blogu a tam to napiš :wink:
22. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Jů, to až řeknu doma, že chci ject na výlet k Domažlicím, to bude zase manža koukat, jestli jsem se nezbláznila :grinning: Ale od nás je to kousek, jenom 60 kilometrů :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
luli, budeme se stěhovat asi v srpnu. Byt se musí spravit a vybavit, takže to chvilku bude trvat. Navíc do 30. června tam jsou ještě ti původní majitelé. Ale už se fakt těším.....jen doufám, že tchýně to opravdu nebude vyčítat- mám strach, že bude :unamused: Manža dělá poslední dobou neskutečnýho vola mamince, čekám kdy mi dojde trpělivost a vybuchnu :angry: To si pak teda něco vyslechne...můj manžel nebude žádnej srákora, kterej neumí říct NE, když se mu to nehodí :grinning:
22. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Drndi, tak mu to řekni, že tě to žere a že se bojíš toho, že maminka bude využívat jeho pocitu vděčnosti. Z toho bych měla bobky já, že budeme muset být pořád vděční a kdyby se nám cokoliv nelíbilo, bylo by nám to vyčítáno: Tak já vám dám byt a vy na mě takhle,..........Na posrání :grinning:
22. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Tak já kolíbku už na manžu vybalila a řekl, že tam tedy nepojedem :frowning2: .
Drndi, nemáte to moc snadné, ale asi bych měla z toho bydlení strach, že budete muset být furt vděční a k ruce, když bude cokoliv třeba.
22. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Holky tak za chvili se jdu mrknout po nějaké bundičce či vestě jarní, protože bříško porostlo a všechny bundičky jarni jsou mi fakt těsné, fuj :grinning: Asi fakt rostu :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Holky co máte s tou kolíbkou? :slight_smile: To je nějaký veletrh? Jsem nějak mimo :sweat_smile:
22. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
syll, ty se nevzrušuj kolíbkou, ty už jí nepotřebuješ :grinning: podle nějaké pověsti je v Újezdu u Domažlic kolébka, kterou když zakolíbeš, tak do roka porodíš mimi :grinning:
22. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Pavczo a proč tam nechce jet? I když já mám taky takový pocit, že se na mě vybodne :frowning2:

Syll, tak to je jasný, že rosteš, a bude hůř kočko :grinning: Ale už jenom chvilku, pak mimčo vyprdneš a budeš ještě štíhlejší než předtím :wink:
22. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Jinak tu jarní bundičku taky bych potřebovala, taky jsem povyrostla, tělo se mi docpalo sádlíčkem a taky se nevejdu :grinning:
luli :
http://moje-rodina.cz/volny-cas/tip-na-vylet-kozina-a-jeho-legendy
kdo pohoupa kolibku do roka a do dne bude chovat :slight_smile:
lulii, asi, že je to daleko, ale počkáme jak zabere Frantík a třeba nebude třeba do Újezdu :wink:
22. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Holky děkuju moc za rady a Katy jestli ta kolíbka je teda 100% ve Strážnici, tak se hned mrknu na mapu a kdyžtak bysme si udělali výlet aspoň tam…… :wink:
22. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Pavczo, já se hrozím léta, ta zima mi v tomhle docela vyhovovala, všechny špeky zakryla bunda, ale jak si poradím v létě, to teda netuším :unamused: Chtělo by to těhu bříško, jejda to bych vystavovala jedna báseň :grinning:

Mmaxi, to bylo pro syll :wink:
22. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Katy to je Strážnice okr. Hodonín, že? Je to u Veselí nad Moravou? jestli jo, tak tam by to snad šlo :sunglasses: :grinning:
22. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
HOlky ahááá, já ,, že co tu blázníte :grinning: A jinak Strážnice je od nás tak 15km :grinning: že bych si šla zaklébnout? :grinning: Ale raděj nééé, jedno dítko bude stačit na 4 roky určo :grinning:
22. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
tak jsem zpět holky,musela jsem jít vyvětrat toho našeho chlupatce,asi nechápe,že se mi dnes FAKT NIC nehcce dělat a děsně otravoval.Lulii-si představ,už druhou pračku.Ale nevím,kdo za mě pověsí tu první :grinning: :grinning: :grinning:

popell-jjj,u Hodonína.
syll-ty holka radši nekolíbej,aby ti tam třeba ještě honem nedorostlo dvojčátko :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 11:01  •  snaží se  • Odpověz
lulii promin .-) dneska mam v praci fofr, tak sem vzdycky jen skocim co noveho a reaguji jen narychlo .-))
22. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Katy :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem na tom pořád stejně, koníkuju a koníkuju. Kdyby v práci věděli, za co mi platí :sweat_smile:

Mmaxi, nic se neděje :wink:

Syll, ty fakt radši na kolíbku ani nekoukej
22. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Tak manžel je už doma....dostal pěkně vynadáno :grinning: Lísal se jak pesan a omlouvala se....bylo mi ho pak líto :pensive:
Navíc mi od rána je blivno od žaludku, hned to na mě poznal.....řekla jsem mu, že asi z hladu ( ještě jsem nesnídala ) a on na to odpověděl, že by to bylo miminko? :slight_smile: Je vážně sladkej.....
22. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
drndi a nemůže to být opravdu mimi? Jinak ten Femigard bych řekla, že mi taktéž nezabral, cyklus 25 a ms trvala 8 dní, takže teď už jsem na něj asi celej víkend zapomínala, ale ještě mám celou jednu lahvičku, minule jsem si vzala rovnou dvě. Takže to ještě doberu, ale zázraky už nečekám. Ikdyž furt lepší můj cyklus než tvůj dlouhý, ale třeba už bude 9měsíční, co drndi?
lulii taky mám hrůzu z léta, ke všemu už jsou mi těsný i domácí kaťata na gumu a to je co říct, fuj jsem to vypašený prase.
22. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
taky vám teď holky blbnul koník?Mně nešel tak půl hoďky nejmíň.
lulii-jsem si chtě nechtě musela pověsit to prádlo,když jsem nemohla klábosit :grinning: :grinning: :grinning:
drndicko-co ty víš,třeba má manža pravdu :wink: :wink:
22. bře 2010 v 11:50  •  snaží se  • Odpověz
jsem koukala na ten skanzen ve Strážnici a je to dobrý typ na výlet :sunglasses:
22. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
jj...jsem se sem taky nemohla dostat
22. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.