• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jellyy-je tam vážně pěkně,pár let po sobě jsme tam trávili dovolenou.Je tam docela slušný koupaliště a v létě se tam taky jezdí po Baťově kanále.Ale i ten samotný skanzen stojí za prohlídnutí :slight_smile:
22. bře 2010 v 11:52  •  snaží se  • Odpověz
Holky tak jo, já kolébku vyhledávat nebudu :grinning: Jedno mimi zatim stačí :grinning:
22. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
katyna: právě to vypadá krásně i z fotek takže tam určitě zajedeme :slight_smile:

syll: jj...nic se nemá přehánět :grinning:
22. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
syll. :nakupuješ už i pleny?Já jen že v rosmanu je super akce
22. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
jo já jsem zrovna odesílala příspěvek a buch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drndi, třeba má manža pravdu a nebude to femigardem ten tvůj dlouhý cyklus :wink:
22. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
22. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
:slight_smile: medan, no já mám asi 2 balíky jen zatim :slight_smile: a 6ks látkových ale spíš tak do kočárku a na brkání po jídle :slight_smile:

Jinak holky kupila jsem na sebe vestu s kapucí za 179,- dobrý kup, a pupíček kráásně schovám i rezervu mám :grinning:
22. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahojík,tak sem dnes byla na utz ,včera nebo prý spíš dnes došlo k ovulce,je tam prý počínající žluté tělísko..dostala sem píchnutý pregnyl i přes to že k ovu už došlo,prý na podporu žlutého tělíska,sliznici mám 11mm..včera chlap nebyl doma,tak snad to ještě dnes stihnem,má přijed večer..už večer mě docela dost bolelo břicho,teplota byla ráno 36.3,tak myslím že k ovu došlo v noci,nebo tak nějak,no uvidíme..
22. bře 2010 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz
Medan, super akce, ty jo. TO vyjde na 3kč jedna. :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Paji super, vidím, že funguješ, takže šup na mažela :grinning: , ten UTZ je super na toto, že? :grinning:
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
syll.: no právě v tescu je mají taky v akci ale za 299,- a původní cena je myslím 380,-, a jsou to ty pidi málo kdy je na ně akce a je to ode dneška do pá
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
jo no na ty pidi plinky moc akce nejsou, kamoška ted měla akci ale malá má 7kg, takže na větší děti v hypernově
22. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
paji tak to by mohlo vyjít :wink:
22. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
paji, tak to zní slibně - tfuj, tfuj, tfuj aby to konečně vyšlo :wink: :grinning:
fakt ten UZT je na tohle super
22. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
paji-to máš fajn,že to máš takhle jistý,že máš ovu,tak na nic nečekej a jak se manža objeví ve dveřích... :wink: :wink: :wink: My to zatím holt musíme nechat na přírodě :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz
Venku je dnes tak krásně :grinning:
22. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
u nás je taky nádherně...už se těším až vypadnu z práce :sunglasses:
22. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
HOlky tak na to se těším taky :slight_smile: Byla jsem venku a je tam fakt teplučko a úplné jaro, krááása. Přemýšlím o dovolence na pátek..kdo víte jak bude?? :grinning:
22. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
no myslím že už říkali přehánky
22. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
syll: tak to já být tebou, tak jdu na neschopenku, teď si myslím, že už bude jenom teploučko :wink:
22. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
popelko, ale já chci i penízky, víš? NA neschopence bych nic neměla :slight_smile: Já budu dělat do konce května, takže to už dám :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
holky, je tam vážně náááádherně, proč tak nemohlo kurňa být o víkendu? Vůbec se mi nechtělo zpět do práce, zrovna, když manžílek s Tobíkem se prochází v tom počásku, po práci už nestíháme spolu, protože manža spěchá na noční, tak to musíme hned dom.
22. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
jasně holky UTZ na tohle je senza,ale myslím že bych ovulku asi i poznala,dost mě bolí břicho,mám od rána vodový výtok,utz to jen potvrdil,12dc byl ještě folík malej 15mm,tak za ty 3 dny dorostl..takže zítra by teplota měla stoupnout,teda myslím že by stoupne určitě,páč sem dostala ten pragnyl a to teplotu taky ovlivnuje,taky mám hned od zítra nasadit utrogestan,je po ovulce tak už můžu..
je krásně,doufám že to už tak zustane..hned je lepší nálada,už se chytám ven s koníkem,o víkendu vytáhneme zase kola,už se faaaakt těšíme
22. bře 2010 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz
Paji a to teď chodiš k jinému doktorovi, nebo ke stejnému? Já jen, že teď můžeš jít na UTZ, je to super, víš kdy je ovulka, a třeba se i zadaří, to je takový super přístup tvého lékaře? :slight_smile: Můžeš si to pěkně hlídat, a jen se snažilkovat. Škoda, že nebylo nic včera, to by tam ti spermici třeba i počkali :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ale i dnes je to super příležitost :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky! Teda dnes mám hodně práce a vůbec vás nestíhám a vy jste toho zrovna tolik napovídaly! :grinning: Teď jsem vás dočetla a už zase nevím, co jsem chtěla psát...Snad si pamatuju jen Pavczinýho Františkova pindíka a taky kolíbku :grinning: ...Tu bych taky ráda navštívila, ale oba skanzeny mám trochu z ruky...No uvidíme! :grinning:
Jinak vítám Knedlusku! Ahooooj! :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a medanko, kdybys chtěla třeba poradit něco ohledně Jeseníků, kam se jít podívat a tak, můžeš se mě zeptat, jsem rodák z Jeseníku a 20 let jsem tam bydlela!!! :wink:
22. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou třetí velký utz, malej za dva týdny nabral 30deka, takže celkem cvalda :slight_smile: a narozdíl od Pepína má polohu koncem pánevním, takže si tam hačá jak na trůně :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, taky lapám po dechu, práce nad hlavu a venku tak krásně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pepi, Martínek je teda puclík, ale má čas se ještě otočit ne? A taky vítám knedlusku :slight_smile: Pají, tobě gratuluju ke krásně prokázané ovulce a na manžela radši hupni hned ve dveřích :grinning:
22. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
pepibubu : :grinning:
22. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
pepi: pěkně řečeno :grinning:
22. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.