• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pepi, je vidět, kdo teď bude u vás vládnout :grinning: :grinning: :grinning:

Pají, tak hned jak se manža vrátí, tak víš co máš dělat, jo........................ :grinning:

A kde berete to hezký počasí? U nás je sice teplo, ale pořád zataženo :angry: Zrovna když jsem doma :angry:
22. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Pepi a kdy se děti otáčí hlavu dolů? :slight_smile: Mysliš, že zůstane KP pořád? Super, že tak pěkně nabírá.
22. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
syll.:doktor mi říkal že se dítě může otočit i hodinu před porodem, hihihhi, u mě je malá už hlavičkou dolů
22. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak tady taky krásně svítí sluníčko, obloha je krásně modrá jako u moře, no nádhera....to je hřích být v práci :angry:
syll: jo tak kvůli penízkům to chápu, i když já bych šla na rizikový tak ve 4. -5. měsíci :grinning:
Pepi: moc hezkýýýý :grinning:
22. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Já si taky myslím, že bývá otočený hlavičkou dolů strašně brzo. Třeba už tak v šestým sedmým měsíci, ale nechci kecat :sunglasses:
22. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Kamarádce doporučovali plavat, aby se miminko přetočilo, ale nepřetočilo a byl císař. :unamused:
Už zjišťuju plus na novým koníkovi, mám vždy poslední stránku v oblíbených a abych furt nemusela hledat složitě, maximálně jsem si posunula o jednu dvě napřed a pak zase nově uložila, teď se mi to uložené samo posouvá na další stránky :wink:
22. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky! dlouho jsem tu nebyla, nějak teď není moc času.. v baráčku už máme vymalováno, tak pomalu stěhujeme věcičky a nábytek dovnitř :slight_smile: museli jsme teď vyřídit i spoustu papírů kvůli vodě, elektřině apod aby nám nic neodpojili :grinning: a navíc do toho sháníme kočárek, řekla bych že už je fakt načase :grinning:
a jak se jinak máte tady? dočítat ani nezvládnu takových stránek :slight_smile:

doufám že se to odešle, koukala jsem jak puk že koník vypadá jinak :grinning:
22. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahojky blíženko, se máte že se stěhujete do domečku ale toho vyřizování a zařizování je habakuk viď :slight_smile: a už máte nějaký kočárek vyhlédnutý?
22. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
já se pro dnešek loučím a pádím za sluníčkem :sunglasses: ...papipooo
22. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
blizennec:mrkni na IP, něco jsme ti poslala
blíženko to máš příjemné starosti. Tak, ať to vše jde po másle.
Tak já už padám dom, o chvilku dřív, než jsem myslela, ale trochu už jdou tmavé mraky.
blizennec:a jaký tedy bude kočárek?
tak já taky valím, sice ne za sluníčkem, ale do postýlky, snad to přejde papa holky :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
holky pardon nějak jsem se zabrala do prohlížení těch kočárků :grinning: líbí se mi dorjan sport 2009 a nebo v-cross

medan, děkuji za tip :wink: jaký kočárek jsi nakonec pořídila ty? myslím že když jsem tu byla naposledy tak jsi psala že se tam s manžílkem o víkendu chystáte ne?
22. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
blizennec:Já mám objednaný tenhle http://www.sambaby.com/1985-kombinace/17901-quinny-speedy-kocarek-sx+korba-2010/?run=0&fev=102 v barvě chilli, a má být za 5-7týdnů, tak jsem zvědavá a půjdeme si pro něj na prodejnu at si ho pěkně zkontroluji :grinning:
22. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
už jsem koupila i kojící polštář, prvni jsem ho ani nechtěla ale kámoška říkala že ho má a že je to super a konečně jsme dnes už začala i prát :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
medan, pěkný kočárek :wink: ty už pereš? termín máš někdy začátkem května ne jestli si dobře pamatuju? já o kojícím polštáři tedy taky neuvažuji.
22. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
medan, a máš na to praní nějaký speciální prášek pro miminka?
22. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
blizennec:no já ten polštář nechtěla ale po poklábosení s kámoškou jsem ho koupila ale né výpl kuličky ale duté vlákno a jinak jo peru pro mimi v jiném prášku hodně jsem četla že kupují Batole ale mě to nevonělo tak jsem koupila PERSIL Sensitive Aloe Vera Pearls a aviváž Silan sensitive a jo termín mám 8.5 ale nikdy nevíš tak jsem s tím pomalu začala
22. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
medan, jo jasně nikdy nevíš. já to určitě taky nenechám na poslední chvíli :wink: říkala jsem si že to vidím tak cca měsíc před porodem, tak uvidíme jak to nakonec bude. každopádně jsem ráda že je konečně takhle hezky a doufám že už to vydrží. zimní bundu jsem před týdnem sice zapnula ale už jsem cítila že to není ono, už občas docela tlačila :grinning: tak ať konečně můžu chodit v míň objemnější bundě a konečně rozepnutá nebo nejlépe bez bundičky :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
blizennec:tak já svoji zimní bundu už přes měsíc nezapnu tak jsem nosila od manžela jeho lyžařskou :grinning:
22. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
medan, já teďka taky nosila lyžařskou i když teda jsem se vešla do svojí :grinning: svůj zimní kabát jsem letos vpodstatě nevyužila.
pro dnešek se rozloučím, vrátil se manžílek z práce tak jedeme zase na baráček na další dodělávky :slight_smile: zatím pa
22. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, teď se budu muset hlásit až z domova, protože nám v práci zkrouhli internet :frowning2:
22. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
knedluska:jakto?
22. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
medan - oni nám to nějak omezili, že můžeme být na netu jenom určitou dobu. A teď ke konci měsíce už to prý mám vyčerpáno, tak mi to zase pustí až od začátku měsíce :angry:
22. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
knedluska:a co děláš?
22. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
medan - v kanceláři, v expedici zboží :wink:
22. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
knedluska :grinning:
22. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Knedlusko, tak to máš docela na prd, co? A co jako budeš bez koníka dělat :astonished: :grinning: ?
22. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Holky, nebojte, mě se jen tak nezbavíte, když už jste mě vzaly mezi sebe :grinning: Teď už to v práci nějak doklepu a příští měsíc si ten net budu víc šetřit :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.