• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak já začala cilestem 8 let, ten mě asi totálně rozhodil a ten triregol mě zas srovnal :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
no on mně chtěl dat nějaký prášky, který bych brala od poloviny cyklu a 3 dny po "vynechání" by měla dorazit MS
23. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
popellko, nebyl to náhodou duphaston?
23. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
popelko a nebyla to provera? ta se dava na srovnani cyklu?
23. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
popel, nebo Norethisteron, ten se tuším bere podobně a dává se na krvácení mimo cyklus. Ale to je prý pěknej sajrajt, do toho bych asi nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
tak norethisteron jsem měla jednou, abych si ms posunula (ještě před HA) a mně se zdál OK, protože pak jsem dostala MS přesně jak jsem měla
provera to nebyla
ale ten název jako duphaston mně něco říká a nebo utrogestan??? jedno z těch dvou to myslím bylo, když on to na mě vybalil tak rychle, že jsem si to moc nezapomatovala. Prvních 14 dní cyklu jsem měla brat clostík na podporu ovu a druhých 14 dní jedno z tohoto. ale zatím jsme to ještě nechali na matičce přírodě :grinning:
23. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahojte, holky.
Ja porad presmyslim, jestli se jeste testikovat nebo ne... k doktorce jdu jeste za vic nez dva tydny. BT porad nad 37, ale v patek byl test uplne bily, a pritom jsem mela extra citlivy. Jo, s tema zadama - to mam od minuleho tydne. Kulham jak stara babka, ale myslim, ze jsem si nejak ve spanku skripla nerv. No, a mam extra precitlively cich, podivne chute a nechute...

A jak pomaha pupalka na zpravidelneni cyklu nebo spusteni ms? To slyslim poprve. A mohla by se prip. i v tehotenstvi.

Holky, ja bych si myslela, ze mam normalne delsi cyklus... ale kdyz vim, ze ovulka byla pred mesicem a od ni mam vzdy presne na hodinu do 14 dni ms...

Radila jsem se na chatu menstruacni-kalendar.cz s holkama, co mely i v tehu negativni testy a rikaly, ze mely i negativni krev.... toz na krev se mi nechce. Za prve by to pry k nicemu nebylo a za druhe brani krve nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj veru, teda ty jsi záhada :confused: asi ti fakt nezbude nic jiného, než počkat na tu KO, když na krev jít nechceš. Ale je mi tedy záhadou, když tu ovulku víš na 100%, že by se taaak dlouho nic nedělo?
23. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
veru, tak jestli máš test doma, tak bych ho zkusila a když nic, no tak stejně budeš muset počkat, ale co kdyby se konečně objevily // :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky! :slight_smile:
včera jsem si ani nevšimla, že jsou mezi námi dvě nové snažilky. omlouvám se a dodatečně vítám mezi námi :wink:

před chvílí jsem se vrátila z centra. byla jsem na obídku s bývalou kolegyňkou. je tam fakt nááádherně, ještě jsem si pak udělala tady po okolí takovou malinkou zdravotní procházku, kéž by takovéhle počasí vydrželo, už se těším až v takovémhle počasí budu moct vyrazit s kočárkem :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
verusko, máš to teda zapeklité
23. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
holky jste tu někdo?? chtěla bych znát víc názorů, budu ráda za každý... přemýšlím zda je nebo není dobré objednávat kočárek po internetu, co myslíte? teď jsem objevila na mimibazar.cz nějakou nabídku nových kočárků v akci, ale není to v praze. bojím se totiž pak případné reklamace nebo tak něčeho.. co si o tom myslíte?? díky moc
23. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
blíženko, taky bych nejraděj šla ven když je tak krásně ale dneska musím v práci dřepět až do 5 :rolling_eyes: ....doufám že to počasí vydrží i na víkend :sunglasses:
23. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Blizenko, já bych to neriskovala.... radši si připlatit, ale ozkoušet....
23. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
těžko říct záleží na co narazíš ale určitě bych si vyhlédnutý typ kočárku nejdřív odzkoušela v obchodě a potom se po něm koukla na netu bo jsou tam opravdu levnější než v obchodě
23. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
blizenko: no můžeš si to jít vyzkoušet do obchodu, jak to vypadá jako na "omak" a pak ho třeba levněji objednat a už budeš vědět co čeho jdeš :wink:
23. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
pepi, jee ahoj :slight_smile: vy budete mít kočárek po pepínovi, teďka jsi nový asi nesháněla že? potřebovala bych nějaký tip na nějaký dobrý obchod v praze.. nevzpomínáš si na něco? za nějaké "normální" peníze páč ten můj je takový šetřílek a např. 15tis za kočárek fakt nedá
23. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
blizenko: ted o vikendu jsem se o tom bavila se svagrovou, shanela na netu sportak pro synovce, tak jsem ji prave rikala jestli si ho nepotrebuje spis nejdriv osahat a vyzkouset??? na netu nakupuji hodne ale myslim ze zrovna kocarek pak budu kupovat v normalnim obchode - ach jo uz aby to bylo .....
Ahoj, ja hodne nakupuju po netu, hlavne pro malyho. Za prve, zbozi je treba si nekde osahat, na netu vypada vsechno jinak, nez ve skutecnosti. Ale je levnejsi - takne neco si okoukneme a pak objedname z netu. Za druhe, zvaz reklamace - zda se to vyplati. My kupovali kocarek z mesta 100 km daleko, reklamovali jsme ho 3x. Pak jsme si radsi koupili novy. Mimochodem, mela jsem polskou trojkombinaci. Na prvni pohled super, funkce super, ale kazdou chvili nejaka zavada. Chodim s malym cvicit a kdyz se bavime s maminkama, skoro vsechny rikaji, ze by si uz nikdy polskou trojkombinaci nekoupily. Maji bezva vychytavky, jsou levne...ale neni na ne spoleh, nejcastesti jsou zavady na podvozku, a to se s tim pak neda jezdit a po dobu reklamace si muzes koupit novy kocarek. No, jen zkusenost...
Blizenko:no já bych asi taky do toho nešla, raději jsem si ho taky objednala přímo v obchodě
Blizenko: a jaký jsi vybrala?
23. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
holky na mimibazaru jsem našla tenhle, píšou prý zaváděcí cena http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19485957&tab=0 . tady v praze jsem zatím našla jen jeden obchod kde mají kočárky v-cross, v-travel ale vychází to na 9.500,-..
veruska, těch reklamací se právě taky bojím, ale konkrétně třeba u tohoto kočárku bysme ušetřili 2tis a to už je znát. i když je pravda že v tom inzerátu město není uvedeno, ale zatím jsem neviděla žádný inzerát tohoto typu kočárku že by prodával někdo z prahy.
23. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
už jsem to našla, Praha to teda rozhodně není :grinning: "osobní odběr zboží je možný pouze po domluvě v OV-Hrabůvce,"
23. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
holky já valím, blízenko dobře vyber :wink: papa
pěkný kočárek :wink: :dizzy_face:
Blizenko:můj taky říkal že nedá víc jak 10.000 ale jak ho vemeš do obchodu a bude je zkoušet tak mu dojde že to chce dát více
23. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
jely, děkuji :wink:
medan, u nás to právě bylo trošku naopak :grinning: když jsme se začali bavit o kočárku, tak řekl limit 10tis a já říkám, ok za to se dá sehnat kočárek co se mi líbí :grinning: jenže pak jsem spolu byli asi ve třech obchodech a on zjistil že jsou i lacinější kočárky a teď už začíná snižovat strop, prý vždyť vypadají skoro všechny stejně.... :frowning2: já ho do toho krámu tahat neměla! jenže to už je teď pozdě že..
23. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Blizenko:koukám že ho prodávají tady v OV, ted musím na kurz ale až se vrátím tak ti mrknu na net jestli není tady levnější ale vím že tohle prodávají v Polsku , byla jsem taky na něj mrknout. A měl by to být výrobce polsko
23. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
prý vždyť je ten kočár stejně na rok, rok a půl... začínám být z toho docela zoufalá :frowning2: snažím se sehnat nějaký "normální" kočárek aby splňoval alespoń něco co bych chtěla, do toho jiný všemožný papíry a vyřizování okolo baráčku a navíc stěhování. dneska bysme tam měli poprvé i spát. konečně ve vlastním! :slight_smile: jenže nebude tam zatím internet tak jak mám něco hledat potom
23. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
medan, polsko jo? to jste nedoporučovali že? :frowning2: děkuji a užij si kurz :wink: případně pak prosím IP, večer tady nejspíš nebudu když pojedeme do vlastního tak nevím kdy se sem zase dostanu tak abych to našla vůbec ,děkuji :slight_smile:
23. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.