• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Blizenko:jo napíši zatím
23. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
medan, moc díky! pa
23. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
holky zůstala jste tu některá?? :astonished:
23. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Bliz, já jo, nakukuju a do toho pracuju :wink:
23. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Akorát s kočárkem moc neporadím, zatím to vůůbec neřeším :slight_smile: Ale přeju šťastnou ruku při výběru, myslím, že za 10 tis se už dá něco sehnat :wink:
23. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
žabko, jasně v pohodě :wink: já si taky myslím s tou cenou ok do 10 ale začínám mít strach abysme vůbec něco stihli vybrat než porodím... :grinning:
23. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Bliz, tak se do toho jeden den opři a vyber. Aspoň pak budeš mít klid. jedna moje známá takhle měla na všechno čas a najednou ve 31 tt nečekaně porodila a novopečený taťka letěl z porodnice rovnou kupovat kočárek :grinning:
23. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
zlabi tak to mel novopeceny otec "bojovy ukol" :slight_smile:)

ach jo holky , ja jsem se ted objednala na pondeli k doktorce na ty testy na chlamidie a pak budu muset jeste zajit do FN kvuli te laparce, aby me objednali - asi se tomu fakt nevyhnu :frowning2:
23. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
žabko, ježiši nestraš... :grinning: takové verze už mě taky napadají a bůhví s jakým kočárem bych pak jezdila... :grinning:
jdeme si dát s tomáškem nějakou svačinku, za chvilku jsem zpět
23. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
tak jsme zpět, dali jsme si kakaíčko a chlebíček se sýrem a dobře jsme se napapali :slight_smile:
vy už jste šly všechny domů?
23. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
nene ja jeste strasim v praci ale desne me to nebavi kdyz je venku tak krasne
23. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
maxi, tak jsou čtyři hodiny, to určitě za chvilku skončíš ne? :wink: to sluníčko ještě bude a můžete si s manžílkem/přítelem třeba udělat nějakou pěknou romantickou procházku co? :wink:
23. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se teda dneska docela rozpovídaly :slight_smile:

Venku je fakt tak krásně, asi si udělám kafíčko a půjdu na terásku, to je normálně vopalovačka jak vyšitá :sunglasses:

Mmaxi, třeba ti fakt pomůže a otěhotníš jedna báseň, jinak by tě na laparku nehnali jen tak pro nic za nic :wink:
23. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
no musim tu trcet do 5 a pak huraa pro psa a pak s ni na prochazku... manza ma moc prace tak to na prochazku s nim dneska nedopadne , no snad si udela cas alespon na rychle kafe :slight_smile: ale ta posledni hodina v praci se vzdycky desne vlece
23. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
ahoj luli, pohodové kafíčko na terásce určitě prubni :wink: :sunglasses: je tam fakt nádherně :wink:
23. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
lulii ja uz se s tim nejak srovnavam a jak rikas doktorka me tam neposila jen tak pro nic za nic, jestli je neco spatne tak at se to radsi uz resi... vis co , ale ja se desne bojim toho spitalu - vzdyt ja mam normalne diagnostikovany syndrom bilych plastu :grinning: :grinning: :grinning: proste kdykoliv jsem u doktora tak mam tak vysoky tlak, ze vsechny desim :grinning: a to muzu jit na banalni vysetreni pri kterem jsem v poho, ale tlak si proste dela co chce..tak si neumim predstavit jak budu reagovat na spital a hospitalizaci
23. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
maxi, tak určitě procházka alespoň s pejskem, hlavně že budete na čerstvém vzduchu a na sluníčku, dneska to stojí za to :wink:
jak píšeš o té práci, tak jsem si na něco vzpomněla - dnes jsem byla na obědě s "bývalou" kolegyní. vyprávěla mi o slečně, která nastoupila na moje místo, že to tam vůbec nezvládá a to už tam včera začala třetí týden a prý jí nejdou pořád ani ty "základy", věci které se denně opakují. prý jim tam začínám fakt chybět a konečně si uvědomili, co ve mě měli. no jo, pozdě bycha honit že... :sunglasses:
23. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
maxi, tak třeba ti to vážně pomůže a opakuj si to pořád dokola :wink: a nebo si prostě zavaž oči šátkem a někoho popros ať tě tam odvede, abys to prostředí a ty doktory okolo neviděla, třeba si to ten tvůj tlak pak vůbec neuvědomí :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
bliz: :grinning: :grinning: :grinning: chacha to jsi me fakt rozesmala... ale bylo by to reseni to je fakt
23. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
nějak jsem se tu zapovídala.. :grinning:
holky, už jste asi fuč co? pátá odbyla tak maxička má padla a běžela pro psíka :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Díky za dodatečné přivítání, holky nemáte některá zkušenost s metodou od Mojžíšové, mě to láká,ale pořád nejsem schopná se rozhoupat, tak bych byla vděčná za jakékoli info a radu.
23. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
ahoj holky, teda já než se sem dostanu, tak už tu snad nikdo není :sweat_smile: jinak taky vítám nové snažilky a doufám, že se jim u nás bude líbit :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Zatím se nám tu líbí, tedy mě ano :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
tak to je fajn cumo :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Jak se máš?
23. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
celkem to jde, dneska je nááádherně, takže nálada dobrá. A co ty? jak dlouho se vlastně snažilkujete?
23. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
tak jsme doma z kurzu to zäs bylo, někdy si říkám že raději nic nevědět :grinning:
23. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Kebule:snažíme se od září 09 a vy? Máš pravdu venku je suprově, doufám, že to už vydrží..
23. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
akorát tě vystrašej medan, viď?
my se snažili od září 2008, a po roce a půl nám to konečně vyšlo :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.