• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kebule82:jojo řeknou ti věci které bych opravdu raději nevěděla
23. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
To ti moc gratuluju a přeju, nejhorší je to čekáná,že?
23. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
cuma: jj, to čekání je hrozné. Ale brala jsem to pozitivně, věřila jsem, že to miminko na všechny z nás čeká a jednou prostě přijít musí :grinning:
23. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Kuk baby, já taky ještě zevluju v práci, ale už jen 3/4 hodinky a mažu domů na gauč :slight_smile: Ahojky cuma, taky tě vítám. medan, čímpak tě dneska zas vyplašili, kočko?
23. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
to máš pravdu,akorát je mi vždy líto, když kolem všichni těhotní jak na běžícím páse a třeba to ani nechcou
23. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
cuma: jo to mi povídej, švagrová otěhotněla na podzim a když mi měsíc po tom, co jsme o miminko přišli řekla, že vlastně ani otěhotnět nechtěla, ale když už to přišlo, tak si teda dítě nechá - tak to mě fakt dostalo a probrečela jsem dva dny...
23. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
ahoj zlabi, jak se máme?
23. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Kebulko, mám se dobře, děkuju za optání. Ale makám jako šroub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
kebule:Tak to je mi líto, taky mám kolem sebe dost lidí, co si to berou ,no jako, co teď s tím, za to bych jech kopla....
23. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
zlabi, tak zvolni :wink: copak vůbec děláš?
23. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Holky a co teprv ty kravky, co ty děti někam odloží? To já nikdy nepochopím :frowning2: Co by za to jiní dali, že?
23. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Holky, mějte se krásně, já se loučím, jdu si protáhnout tělo, i když po práci se mi vůbec nechce, zase na vás mrknu a držím všem palečky
23. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
zlabi, tak to taky nechápu. :frowning2:
23. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
cuma ahoj a dej si do těla i za mě :grinning:
23. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
kebul, naštěstí makám jen prstama na klávesnici a telefonem :wink: ale dneska se to sem valí a nebere to konce
23. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
jo tak to znám zlabi, já taky celý dny makám úplně stejně :slight_smile:
23. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
ahojky, a co teprve ta kráva co to mimi nechala na kontejneru :angry: to tuplem bych šílela.
Jinak já vás tu dočítala a říkala si, proč ten Tobi na mě tak kňučí a pak mi došlo, že jsem nechala do dřezu puštěnou vodu a jaksi už přetýkala :unamused: myslíte, že mě fakt na to Tobi upozorńoval? Pak hned si v klidu lehl a já rychle vytírala, doufám, že to neprošlo k sousedům jinak mě klepne :confounded:
23. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
pavczi, dobrej pejsek :slight_smile:
23. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Pavli, to je teda hlídač, dostal za odměnu pamlsek? :slight_smile:
23. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
je, ani nedostal,ale on teď spí, tedy přijde mi, že poslední dobou furt spí :grinning: a ještě před tím dostal debrecínku, normal mě proni nahnal, prostě nějak moc chytrej :grinning:
23. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
pavczo tak to mas dobreho hlidace :slight_smile:)
medan co bylo na kurzu, ze ti to zase zkazilo naladu?
23. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
pavcza:a počkej až bude Tobi v důchodu, to ho budeš ukecávat aby vůbec šel ven, já se těšila v so na svého hafíka co mám u rodičů, má 12let a on si mě ani nevšímal, ani nevěděl že jsem dorazila jak chrněl a pak mě ani nepoznal, prostě totální nezájem
23. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
mmaxicka:no ted paní říkala co může hrozit u porodu, pak jsem se zas musela projít abych se uklidnila :grinning:
23. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
medan z toho mám strach, až bude Tobík starý, až nevyleze ty4 patra a nedejbože až nastane jeho čas, to bude nejkrutější období, ale je to daleko, zatím je to mladík a mne bude přes 40 a to je daleko. :grinning: .
23. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
No já měla dva hafíky, jeden se pak musel nechat uspat protože měl už 16let a pokročilou rakovinu a doktor říkal že jen už trpí a tenhle je ďábel, když ho naši vemou k bráchovi na zahradu tak běhá jak blázen a pak umírá únavou, ale ted mě fakt vytočil, jen chrněl a dělal že tam nejsem :grinning:
23. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Jsou to smutný okamžiky. Tobi je nějakej nenažranej, kroutil tu prdelkou, mlátil ocasem, koukal na mě, tak jsem mu dala granulky, zbouchal je a ještě oblizuje prázdnou misku
23. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
ach jo medanko, proc ten rikaji ty tragicke scenare, vzdyt kazda zenska ma dost obav sama od sebe :confounded:

s pejskama je legrace, moje psi holcicka se na prochajde vybehala a ted chrni v pelisku, jen teda kdyz kolem ni projdu tak po me loupe ockem, jestli uz nahodou nejdu chystat veceri .-))
23. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
medan, jsi tu ještě? děkuji za IP, proštuduju to :wink: my nakonec dneska v baráčku spát nebudeme :frowning2: rozbilo se nám autíčko tak ho manžílek spravuje, před chvílí přišel a už se mu nikam jet nechce.. navíc ani televize, rádio tam není zapojený, jen vlastně nábytek a pak krabice :slight_smile:
nevíš kdo vyrábí tako jumper kočárky? viděla jsem ho na krámě, ale přijde mi že jsou takový nějaký menší i když podle rozměrů co píšou všude na netu, tak je to hodně podobné jako třeba ten v-cross nebo v-travel.
23. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
mmaxicka :no paní říkala prej aby jsme byli připraveni kdyby byl nějaký problém, ale jsou věci které opravdu vědět raději nechci
23. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
blizennec :jojo jsem tady
23. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.