• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zeb, to je super, že už pomalu i půjdou domů, to jsou super zprávy :slight_smile:
24. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
no je to super, že už pomalu jsou na cestě domů...

popellko - ani nevím, jak jsme to tak dlouho mohli vydržet neříct :slight_smile: ale nakonec to šlo nějak samo. V první řadě to musíme říct Ondrovi - pustíme mu film Kdopak to mluví, a pak nějak nesměle mu to řeknu - mám trochu strach, jak to vezme... a ostatním, to už bude v pohodě. Mám teda trochu výčitky, že jsem to neřekla ještě v práci, dělá se plán na 2. pololetí, ale zatím jsem nepřekročila ten 12. týden, tak se mi moc nechce...
24. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko
24. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
A to nemluvim, co jsme si museli vyslechnout v sobotu na návštěvě u manželovo babičky, kde byl i manželův strejda a další příbuzní a ten strejda furt kecy, že místo psa už by jsme něco měli mít v kočárku a že jsem mu slíbila, že po svatbě budou děti (nic takového jsem nikomu neslibovala), a ať se na to už vrhnem a blabla a to je furt, když se s ním vidíme, naštěstí to neni tak často.
zebraf jé, on to neví ani syn? A jak, přál si sourozence? Určitě to bude ok.
24. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
zebi: to je fakt super, už aby byly holky spolu doma :grinning:
no jinak to máš promyšlený pěkně s tím filmem Kdopak to mluví :grinning: :grinning: :grinning: a v práci bych to asi taky vydržela, to by mě bylo jedno ať by bylo naplánovaný cokoli - no jo přece jenom chodím do práce pro peníze, že :angry: ale jestli to vydržím před rodinou a kámošama - to fakt nevím :zipper_mouth: , i když ráda bych :grinning:
24. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko!
Zebrafko, gratulace k úspěšné kontrole! A držím pěsti na velký ultrazvuk! :wink: Jinak taky tě obdivuju, že vydržíš tak dlouho o těhu mlčet...Já jsem huba nevymáchaná :grinning: , no ale po minulé zkušenosti se budu snažit držet jazyk za zuby! Asi takhle :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
pavco: tak to je mazec, myslím bych se takovým lidem vyhýbala, protože tady ty "nátlaky" jsou fakt děsný. to jsou lidi, co si fakt myslí, že na miminko stačí jeden "střik" a je to pokaždý hotovo :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
aji: huba nevymáchaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teď jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Popellko, no jo, to já jsem někdy takovej srandista... :wink: Horší je, že to je pravda! Co nevím, nepovím! :grinning: Ale někdy se snažím :grinning:
24. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
popellko, přitom by sám měl vědět, že to není hned, když jeho dcera se dlouho snažili a nakonec uspěli až při umělým. Ale to jsem je ještě v té době neznala. Ale on je takovej prostě jedním uchem tam a druhým ven, pro něj je jen hokej a hospoda na prvním místě.
24. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
krásné sluníčkové ránko přeju :sunglasses:

zebrafko gratuluju k úspěšné kontrole a k nádherné zprávě že neteřinka už půjde příští týden domů :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
zebraf, zapomněla jsem pochválit neteřinku, je to fakt statečná holka, vyhrála největší bitvu ve svém životě a teď už jí budou čekat jen samé krásné věci v životě.
24. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Blizennecko,

V-cross se mi taky moc libil. Hlavne na netu. V realu me ale odradil (meli jsme pak Bambi ozon). Ma totiz hodne spatne reseny sportak - spatne se polohuje. Psaly s tim zkusenosti i jine maminky. Hluboka verze super, ale tam mas ditko pul roku. A sportak nic moc.

Jinak, ma stejny podvozek jako mel nas kocarek - a podvozek nam rozlomeny po 9 mesicich pouzivani lezi ve sklepe. Tak to zvaz. Ja bych ted spis uz kupovala trojkombinaci od kvalitnejsiho vyrobce, klidne po jednom diteti, pokud mozno jeste v zaruce. Jestli budeme mit druhe mimco, tak to takhle planuju. Uz mam vyhlidnutou nejakou inglesinu, cortinu nebo quinny.

Zebi,

ja v praci rekla nejblizsim kolegum, ze mam cystu (no, napred jsem ji mela, tak jsem si nevsimla dost dlouho ani toho tehotenstvi :wink: ). No, a rekla jsem to az cca v 15. tydnu. Na mne to totiz vubec nebylo videt. A napred jsem to chtela rict sefovi, a ten byl porad na sluzebkach. Pak jsem vysvetlila, ze jsem kvuli cyste mela stejne priznaky jako u tehotenstvi, tak jsem o tom dlouho nevedela. Toz muzes v praci rict, ze jsi to taky dlouho nepoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak dobry rano, ja mam BT porad 37,2 - 37,3... Boli me dost prsa. Toz se mozna zitra ci pozitri testnu. Ale bojim, ze to zas bude jen / :angry:
24. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahojky,
malá chce být pořád venku, tak nestíhám. Dnes jdu na 17-tou na gyndu..trochu bojím, ale snad to bude dobré.
24. bře 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
veruska007:přesně jak píšeš Já mám objednaný quinny :grinning:
24. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
verusko, kéž by na tebe ty dvě // už vykoukly :wink:

labell, neboj se určitě to bude všechno tak jak má být :wink:
24. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
jellyy: díky!!

Holky sím nevíte o nějakém serveru kde by se fotky nahrávaly na černé pozadí? Něco jako Rajče, ale na černé pozadí..
24. bře 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
veru: taky bych ti moc přála // už je to fakt "nekonečný" s tím testováním a tolikátý DC
labell: určitě to bude OK, neboj :wink: už se těšíme na zrpávy z kontroly :slight_smile: a s tím serverem ti teda neporadím :frowning2:
aji: když jsem byla malá, tak jsem to taky nedokázala, třeba neprozradit co mám pro mamku na Vánoce nebo tak.....teď už v tom su lepší, ale tohle bude taková bomba, že nevím jak dlouho se udržím :grinning:
ale s tou cystou je to teda SUPER nápad :sunglasses:
24. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Tak jsem pověsila prádlo pro mimi a jak tak koukám tak budu muset dokoupit svetříky a dupačky
24. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
já bych to taky tajila aspoň do 12tt bo už jsem se sama přesvědčila jak se to rychle může změnit a byla jsem ráda že to téměř nikdo neví a nemusela jsem nikomu nic vysvětlovat :pensive:
24. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
jojo jelly tak do toho 12tt bych to taky chtěla vydržet, no a jelikož než bych na to třeba přišla, tak už by to nějakej ten týden byl, pak se objednala k MUDr. zas to tak nějak uteče a snad to vydržím :grinning:
24. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
popellko, přesně jak říkáš nakonec těch 12tt uteče jako voda a budeme moct to vykřičet do světa :grinning:
24. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
labellko, držím palečky na kontrolu.
medan - bude horké léto, svetříky netřeba :grinning:
Holky, taky už chci křičet do světa, že čekáme miminko
24. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Verusko, to máš super ty teploty, zkus testík, at máš už jistotu, nebo rovnou k mudr. :wink:

labell, držím pěstičky , určo kontrola dopadne na 1. :slight_smile:

Holky my to taky tajili do 12TT :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
pavco to já taky a už bych tak ráda chodila s bříškem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no ale tento měsíc nic, tak kdyby se to povedlo příští, tak bysme to oznámili nejdřív koncem července a než bude pupík budou Vánoce - a to jenom jestli to půjde dobře :zipper_mouth:
24. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
holky, snad se brzy dočkáme :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
jellyy: už tomu přestávám věřit :confounded: jako tomu slovíčku brzy :angry:
24. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak holky, já vám řeknu, že po minulé zkušenosti to budu snad tajit až do 13tt určitě! :wink: A to mi věřte a hlavně mě tady pak hlídejte, aby mi zase neujela huba :grinning: ! Hlavně - minule to z velké části zavinil manža a všem to vykecal, když jsem byla v 8tt...No tak že bych to musela utajit i před manžou? :astonished: To už nezvládnu :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj kočky, krásný den přeju, já taky zatím tajím, neví t kromě manži a nejlepší kámošky vůbec nikdo.
24. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Labell, přidávám své pěsti ke kontrole :slight_smile: a zebrafce k ní gratuluju :dizzy_face:
24. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.