• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aji: máš recht, já teda nevím, myslím, že to s tím nemá nic společnýho, když mimi má přijít a být všechno OK, tak i kdyby jste to řekly hned po // všem kolem, tak to bude OK a když má odejít, tak to může vzdát třeba až v 5 měsíci :frowning2: ale je pravda, že prostě pak se nikdo neptá, nikdo to neřeší atd. takže je to lepší - teda podle mě. a manžovi tak to bych nevydržela ani já, neblázni :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
24. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
popellko, já doufám že jaro, léto opravdu zafunguje tak jak se říká a bude to tam :sweat_smile:
24. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
aji takže manža je taky dobrá kecka :wink: :grinning:
24. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Holky, u nás to zas vykecal svědek při svatební hostině, normálně to vybalil na všech 100 lidí, z nichž to dobrá půlka nevěděla :sweat_smile: No ale zas na druhou stranu, tím, že se všichni dozvěděli, že to nevyšlo, aspoňn na půl roku dali pokoj aneptali se, kdy že budeme mít ty děti. Musím ale přiznat, že teď už zas zaznamenávám nárůst těchto dotěrných otázek :grinning:
24. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
zlabi :sweat_smile: .....tak to musela být pecka :grinning:
24. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
jell, naštěstí mi to tenkrát moc nevadilo, dost lidí už to stejně vědělo a tím, že to bylo poprvé, tak ta euforie člověku ani nedovolí si připustit, že by se něco špatného mohlo stát. Takže jsme to ani moc netajili. Asi obojí má své pro a proti. když to člověk řekne a něco se stane, sice pak musí zas oznamovat, že teda neee, ale zas se na čas vyhne těm hloupým otázkám. Vidím to třeba na těch, kteří to nevěděli ani poprvé, ani po druhé, ptají se skoro vždycky, když mě zahlídnou. Fakt jako mouchy :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
jellyy: tak snad :pensive:
zlabi: tak to je mazec :grinning: ale máš pravdu, aspoň chvilku jsi měla klid i když ne od všech, to my budeme mít v červnu 3. výročí od svatby, tak už se mně to zdá taky dost dlouho bez dětí, no ale co nadělám, že :confounded:
24. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Možná to opravdu nezáleží na tom, že jsme to někomu řekli nebo ne, jak píše popellka. Někde jsem četla, že se stalo módou poslední doby to tajit ty tři měsíce, místo aby se člověk radoval od první chvilky, kdy to ví, no jo, jenže radujme se zvesela a pak o to větší zklamání, když to nevyjde.
24. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
jj zlabi, tohle vyptávání je fakt nepříjemné :confounded: ......ale neboj tebe už čeká jen to příjemnější a za pár týdnů jim oznámíš tu krásnou novinu že mimísek je na cestě :wink:
24. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
pavczi, no právě :frowning2: .....ale to špatný už je za náma a to krásný před náma :dizzy_face:
24. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
no jo holky nejblbější je, že já jsem byla tak naivní a myslela si, že do léta už budu těhu a tak jsem každýmu na ty pokaděný otázky odpovídala, že bych chtěla ještě na dovolenou a pak,.....no a teď jestli to nevyjde ani v létě, tak se z toho zblázním :confounded: :frowning2:
24. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojky holky no ja si rikam ze to stejne jednou tajit nevydrzim... ale u nas by to bylo slozite protoze pracujeme vsichni v rodinne firme, tak se vlastne porad vidime a vime o sobe vsechno. a pak taky me prijde lepsi kdyz se ti nejblizsi lide muzou radovat spolu a kdyby to nedej Buh nevyslo tak zase budou vedet co se stalo a budou moct cloveka podrzet a nebo alespon netrapit otazkama...
24. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
popellko, já si na podzim kupovala vestu s kapucí a říkala si, že si koupím trochu větší, aby se mi do ní i na jaře vešlo i bříško, jsem si taky myslela, že už bude patřičně pěkné, teď jí nosim a místa tedy už taky v ní moc nemám, ale kvůli špekům :grinning:
24. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
popelko ja si zase vycitam ze jsem se chtela vdavat uz na podzim, protoze na jare preci uz budu urcite tehu...ted si to vycitam, ze jsem to zakrikla a brala to jako jistotu a ne jako dar :frowning2:
24. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Holky, nevyčítejte si nic, tohle holt není jako dovolená ani nic, co by se dalo naplánovat nebo nějak ovlivnit. Mimčo si k vám cestu najde, až bude ten pravej čas, fakt jen strašně malé procento párů zůstane bezdětných a navíc, já si vás ani jednu bez dětí nedovedu představit, takže je prostě mít budete a basta :wink: Takže se těště z jara a ono to přijde, u někoho dřív, u někoho později, ale času máme všechny ještě habaděj :wink:
24. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
zlabi dik za podporu ... dneska je me fakt mizerne, boli me bricho a tak z toho vseho depkuju ... a manza misto aby me vcera politoval tak byl nejaky nabrouseny - ach jo :frowning2:
24. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
popellko, tím se teď holka vůbec netrap že by to nevyšlo...vyjde to a basta fidli, důležité je že si zdravá takže si krásně užívej tuleníčko a všechno to co potom jako těhulka nebudeš moct :wink:
24. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
zlabi úplně s tebou souhlasím :dizzy_face:
24. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
pavco: tak takových věcí už mám nakoupených trochu víc :frowning2: no a leží ve skříni s tím, že je jednou obleču, protože jak je to tak volnější, tak se v tom necítím a nebo to nosím a možná vypadám jak těhotná. Jen se teď vždycky modlím, že jak někoho potkám, tak ať se mě hlavně neptá - tak co miminko??? atd.... :frowning2: :angry: :angry:
jellyy: když já si pořád říkám, že normální doba je půl roku a když to nevyjde do půl roku, tak někde něco nehraje a nepůjde to ještě pěkně dlouhou dobu, tak nevím :frowning2:
zlabi máš pravdu, naplánovat se to nedá - a já si naivně myslela, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
popellko, ono to není tak jednoduchý jak to vypadá...já myslím že bych to asi začala řešit až po roce snažení bo poprvé jsem taky otěhotněla až pátý měsíc od vysazení HA a to jsem loni nesledovala ani ovulku a bylo to určitě lepší bo se tím člověk aspoň nestresuje
24. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
jellyy, no já jsem si myslela, že ovulku poznám (než jsem šla k MUDr. a zjistila, že ne), ale nijak jsem se na to nefixovala a vidíš sama píšeš, že po 5. měsících, jenže u mě už je to dýl a nic :confounded:
no vím, že jsou na tom holky ještě hůř a stane se, že i někdo komu vyjdou výsledky OK otěhotní až třeba po 2 letech, jen mně tom přijde hrozná doba, ale to asi všem co se snaží tak dlouho :pensive:
24. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
tak teďkom už se taky snažíme déle než 5 měsíců a nic ale já jsem si v únoru řekla že to už nebudu řešit, nebudu se sledovat a je mi teďkom tak nějak líp a nechávám tomu naprosto volný průběh :wink: ale věřím že se nám to všem snažilkám v roce 2010 povede :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
já vím, ale aspoň víš, že vám to jde :wink: no nic, já jsem si myslela, že to v tom březnu vyšlo, obzvlášť, když jsem věděla, kdy mám teda tu ovuli atd. :confounded: ale nevyšlo, tak teď už na to taky prdnu, uvidím co v létě :grinning: :sunglasses:
24. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
popelko, taky jsem do brezna vkladala velke nadeje :-/ tak ti budu moc fandit, aby ti slo se nad to povznest a dostat se do pohody .-) a jen si uzivat leta a slunicka a samozrejme manzela :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky, tak jsem tu zpět z oběda! Jsem se nadlábla, mňam! :dizzy_face:
Jinak tady nechci vidět žádné chmury a depky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honem s nima pryč! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jak píše Zlababka, jednou si k nám miminko určitě cestu najde! :dizzy_face: Takže si užívejte krásného počasí, sluníčka, kytiček :grinning: :dizzy_face: A jestli někdo budete mít zase depku, tak mi napište a já vás z ní vyléčím! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Teda ají, tys už po obědě jo? :confused: Tak to já se tu přemlouvám do zbytků snídaně, nějak to do mě dneska neleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: A oběd vidím až tak za 2 hodiny nejdřív, snad mi bude o fous lépe.
24. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Zlabinko, no jo, já chodím do práce od 6h, takže tak nějak snídám a pak jdu už v 11hod na oběd! :wink: Tak snad ti bude za chvíli lépe, dej si něco lehkého, salátek a tak! A jak jsi vůbec tenkrát přemohla tu virózu? Už je to OK? :wink:
24. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
aji taky pudu za chvilku na oběd, ale dalo by se říct, že něco v ty puse žmólám celé den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maxi: jo taky ti to moc, moc přeju a uvidíš, že po tý laparce to bude coby dup :wink: :grinning:
24. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ají, jojo, viroza mě za den pustila, asio to byla ta slavná střevní bleskovka, co mělo ten víkend spousta lidí, psali to dokonce v novinách :grinning: Tak to jo, ty bláho od 6, to už bych taky lízala monitor hlady. Já pracuju až od půl 10, takže mám teď krátce po snídani :grinning:
24. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
teda ajo koukam ze se te dobra nalada porad drzi :slight_smile: to je super... jeste ze te tu mame abys nam ji obcas trochu pujcila .-)
24. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.