• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj kočky, nemáte náhodou nějaký tip na ubytování v českém ráji?
24. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
kebule ahoj,

my jsme byli v českém ráji dva roky po sobě a moc se mi líbilo v www.penzionOlda.cz , je to hruboskalsko, hned pod ´Hrubou Skálou, kousek od vlaku i autobusu. Sice pokojíčky no mohlo to být lepší, bylo to bez jídla, ale s kuchyní a kousek vedle obchůdek.
Kdyžtak písni do IP, dotaz jsem našla omylem.
24. bře 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
kebulko tak to bohuzel neporadim... a co chystate se tam na vikend nebo v lete na dovolenou? je tam krasne :slight_smile: my tam obcas zajedem na vylet ale vzdycky jen na otocku...
24. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
klara.k děkuji, hned to omrknu :slight_smile:

mmaxi: chystáme se tam v létě na týden na dovču, manžel tam kdysi byl a moc se mu tam líbilo, já tam ještě nebyla, tak to ráda omrknu :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
jo ještě pro doplnění, líbilo se nám tam hlavně to místo, s tím, že to bylo všude kousek, perfektně se plánovaji výlety, byli jsme tam na pěší turistiku. Jinak to bydlení, já jsem háklivka, ale toto bylo v pohodě, samo že žádný luxus, ale samostatný pokoj s koupelnou. To co jsme my hledali, vyspat v klidu a pohodě a celý den venku.
24. bře 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
kebul: to budete mit paradni dovolenou, jestli vyjde pocasi tak tam bude krasne :slight_smile: to my se nejak nemuzeme domluvit kam letos vyrazime... tak to me pak prijde legracni kdyz se tu doporucuje nestresovat se kvuli tehulkovani a myslet treba na dovolenou... tak ta me letos stresuje skoro jeste vic .-)
24. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
aji, šup sem s tvojí dobrou a pozitivní energiííí :grinning: :grinning:

maxi: taky si myslím že ti ta laparka pomůže a potom to půjde raz dva :wink:
24. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
klari, přesně něco takového taky hledáme :slight_smile: chtěli bysme chodit na pěší výlety po okolí, už se moc těším
24. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
čauky holky.Tak o čem je řeč?
24. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Holkyyy, už jsem zase tu! :grinning: Teď tu byla kolegyně, že prý k ní vedle do kanclu přišel další kolega, no a normálně si tam uprd! Nahlas! :grinning: :grinning: :grinning: Fůůůj, to je prase! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
aja,to musel být trapásek :grinning: Vypouštěl jedovatý plyny.Ble! :grinning:
24. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
áji, no fůůůůů...hotový fó páá :grinning: :grinning: :grinning:
Kebulko, v Českém ráji je nádherně! Byla jsem tam asi milionkrát! Ale spíš v kempech a takových obyčejnějších ubytovacích zařízeních...Můžu doporučit Sedmihorky :wink: - jsou tam malé lázně a hned vedle kemp a taky plno penzionků...Je to pod Valdštejnem...Anebo tu Hrubou Skálu, jak píše Klari, tam je taky nádherně! :dizzy_face:
Že jo, holky! :grinning: Nevím, co bych dělala, kdyby se mi to stalo! :grinning: Teda párkrát už jsem měla takový menší problémek a tak jsem kašlala, nebo šoupala židlí, aby to nešlo slyšet!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
ajo,Vím že si mně neradila ale i tak díky už vím kam mám vzít děcka na výlet.
24. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
aji, taky nevím co bych dělala ale asi by mi bylo trapně ale co už :grinning: ....přece si nevyvalíme bok :grinning:
24. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jooo....Lepší jeden prd, než deset doktorů! :sunglasses: To říkává můj taťka! :wink:
24. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Stephani, jo jo, určitě Český ráj! Je to vážně Ráj!!! :dizzy_face:
a má pravdu :sweat_smile:
Ježiš, to jsem zase zavedla téma - prdy! :grinning: Tak z jiného soudku! Holky, venku je tak nádherně! Otevřela jsem si okno dokořán a nasávám tu jarní atmosféru! :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
jéé áji já uděla zrovinka to samé a dneska du domů už po 3 hod. jupííjouuu tak si toho sluníčka užiju :sunglasses:
24. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
aji, my za normálních okolností jezdíme taky nejradši do kempu. Ale protože už budu mít pupek, tak jsme se rozhodli pro nějaký penzion.
24. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
kebulko a jak si užíváš těhulení? :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
jelly, zatím si ho moc "neužívám", bývá mi docela špatně, ale na druhou stranu jsem ráda, že vím, že se tam uvnitř něco děje...
24. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jellyy, já jdu taky ve 3h domů! Hurá! :dizzy_face: :sunglasses:
24. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak já jdu domů až v 7 :frowning2: a to je zrovna dneska tak náááádherně! ale v pátek mám dovču, to má být snad nejtepleji, tak uvidíme :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Kebul, jo v pátek má být nejkrásněji, takže tos to dobře vystihla! :wink: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Kuk, tak už se taky láduju. Český Ráj schvaluju, kámoška tam má chalupu, takže jsme bydlení měli vždycky zajištěný, tož s tímhle moc neporadím, ale je tam nádherně :wink: Ahoj kebulko, nesmutni, já tu taky trčím do půl 7 :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
jaj...tak to je nemilé ale snad tě už brzy ty nevolnosti opustí :wink: a budeš moct si to užívat

aji, nejraděj bych zašla někam na zahrádku na pivko :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.