• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlabi, tak budu mít "pracovního parťáka"! Díky :grinning:
24. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
holky, taky bych vyrazila někam na zahrádku a nechala na sebe dopadat sluneční paprsky, fakt už se na to těším!
24. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Sem byla s Amelkou na procházce, je tam fakt parádně.
kebulko my sme byli tady: http://www.hotelpasaz.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1:pasaa&Itemid=7
Ale moc si od tama nepamatuju :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Jo to já taky, už včera jsme byli poprvé na obědě na terásce venku a krásně to pražilo :dizzy_face: Kebulí, ať tě nevolnosti moc netrápí, mě začalo bejt tochu špatně vždycky po ránu, dneska to teda rozdejchavam pomalu až do teď, ale není to nijak strašný. Jen jsem taková jetá a sem tam mi natáhne nějakej smrádek.
24. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
zlabi, mě ségra poradila na ranní nevolnost nepít u snídaně - normálně se najít, ale pít až tak 1-2 hodiny potom. Takže teď dva dny dobrý, ale zato mi bylo špatně včera večer :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Mě pomáhají ty lízátka, ale pak mě je zas blbě jak su přeslazená :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Tak mě zatím pomáhá se najíst, to pití bohužel vypustit nemůžu, protože ráno zapíjím prášky na tu štítku. Ale fakt to zatím docela jde, netrápí mě to zas tak moc.
24. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jellyy, moje řeč, už se vidím někde na zahrádce, jak ho tam klopím (pivínko) :grinning: :grinning: :grinning: Mňam! :sunglasses:
24. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
labell, nad těma lízátkama jsem už taky přemýšlela, ale v lékarně kde jsem byla je neměli, a do jné jsem se zatím nedostala :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
holky tak já valím už teďka, tak pápán zítra :grinning: :grinning: :grinning: jo a já se těším ještě na grilovačky a maso na kotlíku a opíkání buřtů....hmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
popellko tak si užij sluníčka :sunglasses: ...papáá
24. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
jé, popelko ty se máš! já už se taky těším, až budeme jezdit k našim na chalupu, koupačka a grilovačka. No prostě léto je nejlepší! :slight_smile:
24. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
čauky holky.Byla jsem se projet na motorce a v tom jsem zabočila na cestě do prava.Byl to menší les.ale byla tam cesta.V tom zastavím protože slyším smích.Pak se trochu ohlídnu a vidím jak tam sedí Nicol a brečí.Chvíli jsem na ni koukala co tam dělá.Pak za ní vlezl asi o 4 roky starší kluk s cigárem a držel ji kolem ramen.Pak jsem slezla z motorky a řekla jsem Nicol pojď dom musíš si udělat úkoly.Ten kluk se na mě díval.Pak Nicol sedla za mě na motorku a já ji odvezla dom.Teď je už dlouho ve svím pokoji a nemluví furt jenom brečí.Co mám dělat? Nechci vás do toho plíst jen chci poradit.
24. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jejda Steph, to je teda situace! :unamused: Asi bych za Nicol šla a zkusila si s ní nějak promluvit...Nebo bych ji řekla, jestli se nechce jít projít, že je venku krásně a zajít si na něco dobrého! No a mezitím bych ji opatrně vyzpovídala, co se stalo.... :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
ajo,Byli jsem u gyndy a má jen pár cucáků na krku.S tím klukem prý Nicol chodí a jen se tam líbali.Ale pak jí prej nutil kouřit a strkal jí do pusy zapálenou cigaretu a proto brečela.Teď je to už dobrý ale zítra ji nechám doma.
24. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Kuk holky, úplně jsem vám zapomněla napsat, že když jsme šla dneska z oběda, našla jsem na ulici ležet růžovej dudlík :grinning: Že by mi to naše prtě něco vzkazovalo? :dizzy_face:
24. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
stephani: IP ode mne :grinning:
24. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Zlabi, to bude znameníčko ty brďo, no dudlíka a růžového? NO to je úplně jasnééééé :grinning:
24. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Syll, kéž by a holčičku bych klíďo brala :dizzy_face:
24. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
zlababa07 :takže holčička :grinning:
24. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jdu vás dočíst.
24. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
zlababa že by??

Kontrola v pohodě, mimíšek má 3 cm, tady je fotka http://labell.rajce.idnes.cz/Misa/#P3160342.JPG
24. bře 2010 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
labell:no super gratuluji :grinning:
24. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
A mám už i průkazku! :dizzy_face:

medan děkujůů!!! :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
labell:tak to chce nafotit i průkazku :grinning:
24. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Ta průzka je divná..je tam kojící paní..sem říkala manžovi že je divná a on že by tam nemuselo být to dítě. No pak se s ním o něčem bavte! :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
tak já mám tu samou ale co jsme koukala na kurzu tak některé měli takovou super knížečku s mimi
24. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
labell, super, gratuluji ke kontrole :grinning: chlapi mají někdy úžasné kecy, to znám :grinning:
24. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Já sem minule měla takovou nic moc, myslím že tam byly nějaké vitamíny, ale tohle je fakt zvláštní..asi tam šupnu utz Vlasty.
24. bře 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.