• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojte, holky.

Tak jsem si po tydnu udelala test ... a opet nic. Pritom kdybych byla tehu, tak uz zacinam 7.tt :angry: . Tak me to zacina znepokojovat. Skoda, ze k doktorce jdu az za dva tydny. Bojim se, aby ty radoby tehotenske priznaky nebyly jen priznakem nejake nove hormonalni poruchy nebo tak.

Ja to proste nechapu. Cyklus jsem ted mela vzdy 45 dni, ovulku 31. den, vsechno jsem poctive merila a sledovala, ... a nic. Podle vseho jsem ovulku mela jako obvykle... a pak najednou zadne pokracovani...Kdyby aspon dojela ms, tak vim, ze se zase budeme moct snazit. Ale takhle je to fakt na houby. Od vcerejska me dost poboliva podbrisek - ale uprostred, takze cysta to nebude. Toz ja nevim. Uz aby bylo o ty dva tydny vic, nebo se zblaznim :frowning2:. S manzelem jsem o tom nemluvila, at si nedela zbytecne nadeje, s kamaradkama to taky neresim, protoze je mi to hloupy... ale uz skoro nemyslim na nic jinyho nez na to, aby se to konecne vyresilo.
25. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
syll.: a jaké máte vybrané jméno?
25. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
veru,Jak se jmenuje tvůj syn?
25. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

jdu vás dočíst...
25. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
holky u nás je taky teplo ale šedivo
25. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
verusko, moc bych ti přála aby jsi už věděla na čem jsi bo takhle je to na pytel :pensive:
25. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Veruško a nechceš si zavolat své mudr. ? Třeba by ti aspoň řekla, ať přijdeš na krev a hned by ti pak píchla vyvolávačku, zasej at se nestresuješ tak dlouho, to bys měla pak už po MS než bys šla na kontrolu. Ale přeji ti samozdřejmě těhu! Jen aby ses netrápila víš? :pensive:
25. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
veru: tak já bych to řešila, jak píše syll a zavolala MUDr. abych mohla přijít co nejdřív :wink:
syll: IP
25. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Mudr. jsem volala, driv me nevezme, ma totalne plno. Navic je to nova doktorka, nikdy jsem u ni jeste nebyla. Moje skvela doktorka sla totiz na materskou :frowning2:. Nezbyva nez to ty dva tydny vydrzet. Snad mne z toho nehrabne :confounded:
25. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
tak to bych zkusila asi jinýho MUDr. jen aby mě aspoň prohlídl :wink: a to co nejdřív :sweat_smile:
25. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
ahojky,
tak mi ff vyznačil ovulku tak jak byla,ale zdá se mi že mi stoupá teplota nějak málo,po ovulce mám tepltu většinou v rozmezí od 36,7. do 37.1 nejvíc..a to ještě beru utrogestan 3x1 ,zvýšenou dávku ,tak by měl teplotu zvýšit,no uvidíme co se z toho vyklube,ovulka byla určitě tak jak je vyznačená podle příznaků i podle UTZ http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
veruško-asi bych taky šla ke své doktrorce na krev a když tak na vyvolávačku,ják ti radí syll,takhle nervovat bych se nemohla,navíc čekat kdoví kdy přijde ms a tím si oddalovat nový cyklus,by se mi už nechtělo..
25. bře 2010 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz
dobre ráno holky, tady je tak krásně a teplo, nejradši bych si zase vzala dovolenou a jela někam na výlet :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
syll - 25.tt. toto fakticky letí mílovými kroky!!! však naše první těhulky to mají už za pár a budou první miminka na světě :slight_smile:

včera jsem si zarezervovala cvičení Yoga pro těhotné, má začít v polovině dubna, tak jsem na to moc zvědavá :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
zebrafa:tak pak dej vědět jaké to je to cvičení :grinning:
25. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno holky! :dizzy_face: Venku je vážně krásně! :dizzy_face: Škoda, že musím být v práci! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: dneska kdyz jsem sla do prace tak jsem si pripadala jako v zoo v pavilonu ptactva :slight_smile: jak se vsichni operenci prekrikovali - byla to parada :slight_smile: nejradeji bych si sedla nekam na lavicku a jen poslouchala :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
jojo maxi, to je fakt nááádhera ti ptáci, ráno jak je ještě ticho, nejezdí tolik aut, tak to jde nááádherně slyšet, někdy mě vzbudí dřív než budík :grinning: :grinning: jak křičí :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
popelko tohle jsem si nejvic uzivala kdyz moje psi holcicka byla jeste stene a musela jsem s ni chodit ven i v noci tak kolem 4 rano to byl vzdycky paradni koncert :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
jojo taky mně připadá, že kolem tý 4 zpívají nejvíc a je to nádhera, su fakt šťastná když to slyším, protože už jsem se nemohla dočkat, kdy ta zima odejde a nastane tohle :dizzy_face: :dizzy_face: ovšem uživala bych si to víc, kdybych neměla tak pekelnou strašnou rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a teď si začnu zkrášlovat zahrádku a postavím si tam velkýho čápa, kterýho jsem dostala, tak snad mně přinese štěstí a přiláká opravdovýho, aby přilítnul :grinning:
25. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
tak to jsem zvedava jestli to bude s capem fungovat .-) ja uz dlouho mavam na capa kdyz leti kolem .-) ale zatim mel vzdycky namireno jinam :slight_smile: jednoho pry zazracneho ma na zahrade jedna nase teticka - jeste hluboko pred svatbou me hecovala jestli si ho nechci pujcit, tak jsem jen obratila oci v sloup.. no a ted bych si pro nej nejradeji zajela :slight_smile:)
25. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem si teď napsala mailík s Taurusenkou, přeposílala jsem jí jeden takový hezký příběh a ona zareagovala. Jsou s Eli v pohodě, jen má hromadu práce jako účetní - holt březen no... a do toho předává firmy své nástupkyni. takže asi tak :grinning:
25. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
jojo to su taky zvědavá a doufám, že jo :grinning:
pepi: díky za info, už tady dlouho nebyla, tak aspoň, že víme, že je všechno OK :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
pepi, tak hlavně že jsou v pořádku :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
pepi a jak ty se cítíš?....koukám že už to máš za dva měsíce :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, venku je fakt kráááásně, to je paráda :dizzy_face: pepinko, děkujeme za zprávičky, ty jsi taková naše rychlá spojka :grinning: A nevíš, jak se má chicoolka? kdyžtak jí pozdravuj.
25. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Pepi potřebuji radu IP
25. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Holky u mě je to jak na houpačce, včera giga strach jak to všechno zvládnem - za prvé s prckem, za druhý chcem kupovat větší auto a aby to nedopadlo stylem "k večeři si kluci jděte do garáže pohladit auto," ale dneska už je zase líp. Navíc Pepíno si vysloužil přezdívku Malý Terorista (MT) protože to co předvádí poslední dny je šílenost, vím že je to vše v normálu prostě zkouší hranice a to i stylem "nevyšlo to včera, možná to vyjde dneska," takže je to fakt fičák. Moje jediná mantra je že snad ho tohle nejhorší přejde než se malej narodí... Doufám.

Chicoo se "přestěhovala" na beremko, plánuje svatbu. :grinning:
25. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
pepi, tohle období "malých teroristů" znám od synovců takže se ti vůbec nedivím že ve tvém stavu ti z toho de hlava kolem ale myslím že jak se narodí Martínek tak Pepíno bude supr bráška a spíš ti bude asistovat a pomáhat :wink:
25. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Pepinko, super, ty jsi taková naše informátorka! :wink: O taurusence jsem neslyšela pěkně dlouho...A chicoolku pozdravuj, kdyže má tu svatbu? Ať na ni myslíme... :wink: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky já si nemůžu pomoct, ale podle mě je Motol těhotná :grinning:
25. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.