• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taky mě to napadlo :sweat_smile:
25. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
jaj Jellyy to su ráda, že nejsu sama :grinning:
25. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Motol je totiž záhadná, taky si to říkám :grinning:
25. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
:grinning: ........http://www.ciboha.sk/index.php/nemecky-apetit/323-muz-zaluje-suseda-ze-nedokazal-oplodnit-jeho-zenu
25. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Holky, vy jste detektivky :grinning: teda ten článek, to mrkám :confused:
25. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahojky holky, to je dneska nádherně, coo? a zítra prý má být ještě líp! vzala jsem si půl den dovči, takže budu jen do 11, pak jdu na kontrolu a hurá k rodičům. Už jsem u nich nebyla 6 týdnů, nemůžu se dočkat synovečků, tak se hrozně těším :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
jak jste přišly na to, že je Motol těhotná? něco jsem přehlídla? :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj, právě jsme se vrátili z venku, hodinu a půl jsme šli to co já sama jdu úhrnem půl hodiny, ale to víte, já neobdivuju každej klacík, list, broučka... :grinning: Ale co hlavně že byl spokojenej, a já ve finále taky protože jsem mu pořídila slabý podnožky aby mu nebylo vedro na nožičky, a maso na polívku - slíbila jsem jim kulajdu :grinning:
25. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
zebraf, myslím, že holky zase "věští" :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
holky jsou takový tajemný čarodějky :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
a ten čláenk je teda docela mazec :slight_smile: to je jak nějakej vtip a ne záležitost od soudu :slight_smile: lidská blbost nemá mezí...
25. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
to jo :slight_smile: ale je pravda, že už by to nějakou těhulku chtělo, tak holky, je krásně, šup šup :grinning:
25. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
No jasný, my jsme starý věštkyně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale když mrknete do tabulky 40DC u Motol? myslím, že tak dlouhý cykly nemívá :wink:
25. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
no nemívá, ale že by byla záhadná jako Labell a nepřišla nám o tom říct? :slight_smile:

ahoj hediku :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahojky zebrafko, zatim jsem ti nestihla pogratulovat k tomu jak krasne roste neterinka, jak se statecne poprala s tezkym startem do zivota :slight_smile: a uz rodinka vi ze bude dalsi mimisek?
25. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
zebi - no to je mně taky divný, ale zase je pravda, že tady už dlouho nebyla, takže vůbec nevíme co se děje, že :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
hedik: ahojky
25. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
mmaxicko - rodina ještě nemá ani tucha, že nás bude o jednoho víc. Čekáme do 12.týdne, což je příští týden, ale nevím, jestli to ještě neodložíme, za 14 dnů mám jít do fakultky na NT screening, tak jestli nepočkáme ještě na tyhle výsledky. Nechci naše nervovat, fakt si toho se ségrou za poslední tři měsíce užili víc než dost..
25. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
zebrafko: jasne... no tak to pak bude u vas doma alespon spousta radosti najednou , jestli mala uz bude doma a vy ve FN urcite taky dopadnete na 1 tak pak uz to budou jen same pozitivni zpravy :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
no jo zebi vypadá to u vás na veselý jaro :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
no nejenom u nás, jaro je veselé celkově, příští týden bude prodloužený víkend a věřím, že i brzy u vás cácorky bude velkej důvod k pořádný radosti!!!!! :slight_smile: taky věštím :grinning:
25. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
no kéž bys zebrafko měla skryté věštecké dovednosti :slight_smile:
jo a jak jsi psala že budeš chodit na jogu pro těhotné - tak kam?
25. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
čauky holky.To snažení se mi podařilo.Ale po dlouhé době.Dneska jsem byla u gyndy a jsem těhotnáá
25. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
stephani:tak to moc gratuluji :grinning:
25. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Díky
25. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Gratuluji maminkám k dobrým výsledkům, dočítám dva dny, tak nestíhám ani reagovat,ale koukám, že nás to jaro začalo pěkně povzbuzovat a dávat novou naději
25. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Škoda, že nemám v práci net a dělám každý den od 7 do 17,ach jo, to se tady pak s nikým ani nepotkám. Večer už je zase doma manžel, tak to jsem s ním a taky nechci aby moc věděl, že sem chodí, mrzího, že nám to pořád nejde a já se tím trápím, tak si raději pokecám s někým kdo je na tom stejně, oni to chlapi berou prostě jinak a nechtějí to řešit s "cizíma",ale to vy pro mě nejste...jsme spolubojovnice :slight_smile:
25. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
cuma:jojo je to lepší když nevědí :grinning:
25. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
stephani: velka gratulace :slight_smile: a ze na to doktorka prisla tak brzy?? myslela jsem ze 2tt snad ani nejde urcit... tak super ze to vis tak brzy a at je vse v poradku :slight_smile:

cuma: koukam ze jsme na tom podobne, pred manzelem konika taky radeji tutlam .-) on se snazi tehulkovani moc neresit, vi ze bych se tim pak trapila jeste vic... a je fakt ze pul roku neni tak strasna doba i kdyz me to uz prijde jako vecnost
25. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.