• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurus, tak to jste fakt zapeklitý případ :pensive: tak snad brzo zjistí co a jak :wink:
2. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj baji :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Kebul a baji, právě proto jsem na tu poradnu zvědavá. Už jsem to tady psala Garp, myslím na dvě možnosti, proč by to nešlo. Moje tělo bojuje proti spermiím, nebo mám tvrdá vajíčka. Nic jiného mě nenapadá. Psychická (ne)pohoda by v tom taky neměla hrát roli, protože přes rok a půl jsem tomu nechávala volný průběh. Od rána do večera na to myslím až teď těch posledních 13 měsíců. :confounded:
2. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
taurusenka:koncem července mě u vody něco píchlo do nohy, pak jsem odjela na dovču do Brna ke švagrovi, noha opuchla, hrozná bolest a udělal se mi bílej kruh, nakonec jsme musela v Brně do nemocnice, dostala jsem antibiotika na 14dní a ve zprávě je lymeská nemoc, pak to chce něco přes měsíc aby se mohla vzít krev a pozná se jestli tedy mám boreliozu, v po jsem byla na odběrech a odpo po práci jdu na kontrolu a taky budou už výsledky
2. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
taurus to je hrozný, co se všechno se dá najít a co všechno může bránit v otěhotnění... koho by napadlo, že vajíčka mohou být příliš tvrdá atd... to je něco teda.

medan, tak držím pěsti, ať to borelio není!
2. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
kebule82:dík
2. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
medan29: tak to je taky něco, moc držím palce, ať to borelioza není

taurus: na tvůj verdikt jsem teda také zvědavá
2. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
no nějak jsme od po v depkách a né a né se z toho dostat
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Teda medan, ty si taky užíváš :frowning2: . Tak sem po té kontrole hned napiš, jak si dopadla. Ale když už si brala antibiotika, tak by to mohlo být dobrý.
2. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
taurusenka:to doufám, zas si říkám že ty dny mám třeba rozházené i díky těm antibiotikům, lae od po mám prostě náladu pod psa, už abych to měla dnes za sebou a byla klidnější
2. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Jó holky, tak to už je nás zvědavých víc :grinning: . Aby to nekonec vážně nebylo "to" něco mezi nebem a zemí, jak mi říkala moje doktorka.
2. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Holky, je to děsný, jak moc častý je v dnešní době to, že holkám nejde otěhotnět. Přijde mi nespravedlivý, že někdo ani dítě nechce a vlítne do toho hned a páry, co se snaží roky, dbají na všechno, aby to bylo v pořádku, tak nic. Je to dnes zázrak, když se vám vůbec narodí zdravé dítě...Já se omlouvám, že mám takové pesimistické myšlenky, ale teď kolem sebe vidím takovou nespravedlnost, potraty, poruchy a tak, že se čím dál víc bojím, aby to u nás vůbec vyšlo. My bychom mimíska tolik chtěli :frowning2: !
2. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
aja.83:přesné jak jsi to napsala
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Medan, upřímně řečeno, taky mě to napadlo. Když to byl takový kousanec a podzřejní na boreliózu, tak ti mohli předepsat pořádně silný antibiotika. Ta nálada pod psa určitě zmizí, až budeš mít po té kontrole. Uvidíš, že ti bude líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
to doufám, jen mám i děsnou doktorku, to zas dnes bude, doufám že dnes bude mít ona lepší náladu a nebude zas po mě ječet :grinning:
2. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Aji, bohužel je to tak :frowning2: . Jediné pozitivní, co jsem našla na tom nekonečném a dlouhém čekání je to, že o to větší radost budeme mít, až se nám to povede. Ovšem jestli se v počtu snažení přehoupnu přes čtyřicítku, tak mě asi pak s těma // odvezou do Bohnic :grinning: :grinning: :grinning: .
Mimíska taky chtějí všechny a nechci ztratit iluzi, že se to nakonec všem povede. Za jak dlouho, to je právě ta otázka, kterou tady probíráme. :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
aja.83: nu jo, to je život a takováhle nespravedlnost je ve všem, třeba můj dědeček, nekuřák, celý život tahal dříví s koňmi v lese, takže dýchal čertsvý šumavský vzduch...a zemřel na rakovinu plic. Takovýhle nespravedlnosti jsou ve všech oblastech života - v práci, ve škole, ve všem. To by se z toho člověk musel picnout. A hlavně takovýhle myšlenky nic z toho nezmění. Neříkám, že nemám někdy pesimistické myšlenky, ale zastávám názor, že za většinu zdravotních problémů můžou nervy a psychický stav. Takže uvažujme pozitivně, tak špatně na tom přece zase nejsme...
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Medan, taky nejsem ze svého obvoďáka zrovna odvázaná. Když se mě ptala moje gynekoložka na mého obvoďáka a jestli mi dělal někdy krevní testy, tak mě už jímala hrůza, že mě za ním pošle. Naštěstí mi tu žádanku dala ona. Zrovna se svým obvodním bych svojí neplodnost probírat vážně nechtěla.
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
taurusenka:no já jsme u ní byla poprvé, přestěhovala jsme se do jiného města a tchýně mi ji zařídila že kk ní taky chodí a že je super, no mě tak opravdu nepřijde, ani nechápu proč tam dnes zas musím, že nestačí abych si jen zavolala o výsledky, jinak gynekologa jsme taky měla děsného, ale ted mám rok super
2. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,přeji pěkné ránko :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:03  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holčičky! 2.9.2009 je krásné datum :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Chicool, máš pravdu. Zrovna včera jsem se zase rozčilovala. A teď se moc omlouvám, pokud je tady někdo vysazený na rasismus. Myslím si, že městská část Mostu - CHÁNOV, je známá i za hranicemi našeho okresu, takže vám to asi něco řekne. Včera jsem se dozvědla, že se tam nalije 300 mil. korun na opravy !! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Manžel mi řekl, že se tam mají například vyměňovat okna. Tak jsem se zeptala jaká. Vždyť tam je vidět zkrz paneláky (betonové skelety). Mně by to nevadilo, kdyby to k něčemu bylo. Ale za éry komunismu to byly byty první kategorie, fungl nové, na tom sídlišti byla vlastní škola, krám, kulturní centrum a teď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V Chánově jsem nikdy nebyla, znám ho jen z půlkilometrové vzdálenosti, takže jsem si ho prohlídla ve filmu Roaming a vážně by to bylo krásné sídliště, kdyby .... . Takže lidi, kteří makaj, klepou se strachy kvůli hypotéce, projdou si peklem při stavbě nebo opravě domu nebo bytu, vyřizování úvěrů nebo hypo musí být z toho fakt odvázání.
Jo, dřív jsem tady psala o tom, že jsem měla byt, který se pak prodal, protože jsme se rozhodli zůstat v manželovo bytě. Ten můj byl v Janově. Taky si myslím, že je v současnosti docela známou Litvínovskou čtvrtí. Od té doby, co jsem tam bydlela, jsem změnila svůj postoj vůči soužití s nepřizpůsobivými občany. A to jsem bydlela v té lepší části !!
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
jé jak tak koukám tak dnes je už 2.9 to tak letí, já se 2.5 vdávala :grinning:
2. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
toltec: ahojky, je to moc pěkné datum. :wink: Co MS, ještě nedorazila? :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Jé Medan a to ses vdávala letos ???????
2. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky chicoola: no nedorazila a včera při cestě z práce jsem se stavila v lékárně a dneska ráno nevěřila svým očím a radši vypatlala dva mamatesty (na vaše doporučení z předchozí zkušenosti) a málem jsem se složila :grinning: jsou tam dvakrát // červenky :astonished:
2. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
toltec: no týýýýýý brďoooooooo. Gratuluju!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
taurusenka:jojo letos, tedy už to byla moje druhá svatba, ale tahle byla konečně tak jak jsem chtěla :grinning:, a manžel si tohle datum aspoň bude pamatovat protože 3.5 máme pak oba narozeniny :grinning:
Tolec, to je úúúúžasný. Gratulujůůůůůůůůůůůůůů. A máš možnost testíky vyfotit a vložit do alba ????? Asi jsem úchylná, ale ráda koukám na pozitivní testy, protože mi to přijde, jak nedostižná meta.
toltec:gratulace :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.