• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jinak holky, na mě teda dneska nemáte :grinning: , jako na mojí návštěvu, co mi přijede! :grinning: Přijede mi kamarádka z Brna se svou sestrou. Ta kamarádka se rozvádí (po 2 letech manželství) a ta její sestra je už rozvedená a rozváděla se po 1roce manželství! :sweat_smile: Chudáci holky...No takže můj manža zítra ráno zdrhá do práce :grinning: a my si užijeme krásný víkend! :grinning: Teda trošku nám má pršet, ale to snad přežijem...Chceme jít plavčit a někam na oběd a na výlet a....Jo a dnes budem grilovat u nás na zahrádce!!!Já se tak těším!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
áji, tak to budete mít super dámskou jízdu :wink: :grinning: .....to já dneska taky využiju krásného počasí ale bohužel ne ke grilování ale umývání oken :grinning:
26. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
aji: měly jsme tady vedoucí :astonished: :zipper_mouth:
jééé to je krásnej plán na víkend, to bych se s těma kamoškama asi pěkně "zťala" :grinning: :grinning: :grinning: a takový grilování bych si taky dala říct. No my jedem dneska na velký nákup, zítra nazdobím perníčky na Velikonoce a večer doufám popiju s mojí budoucí švagrovou :dizzy_face: :grinning: :grinning: a v neděli budu odpočívat :wink:
jellyy: okna jsem umývala před Vánocama, tak stačí až v létě :sunglasses: :grinning:
26. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, já bych taky měla mýt okna! :astonished: Tak asi příští víkend! Šak neutečou! :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
bohužel nemají nožičky :grinning: :grinning: .....já du večer s kámoškou taky na pivko :sunglasses: :grinning: takže v sobotu budu spát jak baryn :sweat_smile:
26. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Holky teda vy budete popíjet dneska, tak já nevím, jestli si nedám i dneska i zítra :grinning: už se těším až u nás bude nějaká zábava a taky se pěkně vytančím :grinning:
26. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky, čtěte: http://www.novinky.cz/zena/deti/195803-tehotenstvi-na-pracovisti-muze-byt-podle-vedcu-nakazlive.html
Potřebuju, aby u nás na pracovišti někdo otěhotněl! :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
áji, to já bych potřebovala taky ale tady nemá krom mě kdo otěhotnět :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak poradu jsme přežili, ale když jsme toho měli hodně a nestíhali, byli jsme ve stresu, bylo to špatně, vyhrožovali nám neschválení dovolených, nařízenými přesčasy, když jsme to vše ustáli, dali do kupy, jsme klidnější, neleží nám tu štosy, je to špatně, protože to vypadá, že nás je víc než je třeba a v téhle době, kdy nikdo nemá nic jistého, hrozí ubrání člověka. :unamused: samý lepší. Já už chci na MD. Nemluvě o předělání tisíců spisů co máme pod číselnou řadou do abecedního seznamu a nikdo nechce N, protože to jsou samí Nguyen apod. Ale to snad hro až od nového roku, jen se přehází i spisy, teď se každá staráme o svou číselnou řadu a podle jmen se to zase rozhází, takže můj spis bude jinde, já budu mít spisy jiných apod. No matla patla, ale maj to v Plzni a my k nim teď patříme, hlavní šéf je z Plzně, takže oni se nám přizpůsobovat nebudou.
A o víkendu jsem sama doma s pejskem, manžel je celý dny v práci.
:frowning2:
26. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Hm tak tady to taky nevypadá ně těhotenství někoho jinýho a ty co chtěly, tak otěhotněly na to šup a jsou už dávno pryč :frowning2:
pavco: aspoň si odpočneš, nabereš síly a vyspíš se :wink: stejně má pršet, tak počasí na spaní - ideál :grinning:
26. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
aji: ty cvičíš tu Mojžíšovu doma? a každý den?
26. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
holky já se pro dnešek loučím a všem vám přeju krásný a pohodový víkend :sunglasses: papipooo
26. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Tak u nás vloni odešly tři na mateřsku a jedna je letos taky už těhotná (ani si to nepřála a chodí dál kouřit), ale ani jedna z našeho oddělení, tak to asi neplatí :wink:
26. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
jellyy: ty se máš tak papa a užij si víkend :sunglasses:
26. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Venku je ale vedro
26. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
medan, to je, ale už se to má kazit, na seznamu už je varování před silným větrem a bouřkami od dnešního večera :unamused:
26. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
no mě už ven nikdo nedostane, měla jsem co dělat abych se doplajzla domů jak mi bylo vedro
26. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já jsem si byla zajezdit a venku je fakt krásně :slight_smile: Ale teď tam začíná foukat docela vítr, tak se to určitě zkazí :frowning2:
Taky jsem chtěla umýt okna, ale kašlu na ně, když má pršet, stejně to nemá cenu :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak u nás bude umývat okna manžel ale až příští týden, až zas bude doma, jsem na to zvědavá nikdy to ještě doma nedělal :grinning:
26. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
u nás je myje už jen manža, já na ně nedosáhnu :slight_smile: máme jen střešní, a tak, když na něco vyskočim tak jo, ale vždy mi tekla voda do očí jak to překlápim a tak, zkrátka mi to moc nejde. A jednou, když jsem myla v ložnici, tam je menší, měla jsem ho otočený úplně druhou stranou a větší, když je pustim, tak drží přetočený, ale tohle menší ne, jak jsem ho pustila, tak se rychle přetočilo zpět a jen tak tak, že mi to nevymlátilo zuby :slight_smile: A taky je blbý, že když zaprší, tak hned je to zasr...ý, protože se potom klouže všechna špína z plechový střechy, takže to zase nepřeháníme s častým mytím, nemá to skoro cenu.
26. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Kuk holky, jste tu ještě některá? Já měla dneska takovej fofr, že jsem se ani nestačila na vás přijít podívat :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
nu, nejste tu, tak pěkný víkend. Sice má být lijavo, ale aspoň bude volnooooo tak papa
26. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
zlabi papa, tady je mrtvo :wink: .
Tak už je to tu, venku černo, vichr a za chvíli to asi začně, ještěže jsme s Tobíkem stihli príma teplou procházku
26. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
pavcza:tak u nás pořád pěkně
26. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
pavli, ahoooj, mě to nedalo, tak nakukuju a asppň tebe jsem chytla. fakt černo? Takže od západu se to na nás už valí? :confused: Bojim bojim :grinning:
26. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Praha hlásí zatím taky klidné nebe, dokoce i modré a bezvětří.
26. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
zlababa07:a já se nepočítám? :grinning:
26. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Medan, ty ses objevila, až když jsme to odeslala, ale neboj, ty se počítáš za 2 :grinning:
26. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
tohle je můj mazel co mám u rodičů
26. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Eeeee, ten je roztomiléééj. Já normálně četla, že to je tvůj manžel :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.