• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
HOlky taky IP :grinning:
29. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
29. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
syll taky chci IP :grinning:
29. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Syll, já jsem taky zvědavka, prosíííím :grinning:

Holky, mě tak strašně bolí poslední 3 dny podbříšek, to je Vám teda terno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Máte to tam, ale řeknu vám, že bych si založila nejraděj skupinu s tim heslem, aby to tu nikdo nečetl, a mohla jsem to psat normálně a né furt do IP :confused:
29. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Kdovi kdo nás sem chodi šmírovat všecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky, tak si založíme tu skrytou skupinu? taky jsem o tom už přemýšlela...
29. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Pepi já jsem pro, aspon můžu vše napsat všem :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Dejme hlasovat :wink:
29. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
holky, já jsem pro :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Tak já myslim, že budeme chtít asi všechny :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky, jsem taky pro! :wink: Akorát mi musíte pak vysvětlit, jak to funguje...To heslo si tu nějak dáme vědět a pak se tam budem jako přihlašovat? A nikdo nám tam nebude moct čučet? To je bezva! :grinning:
29. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Aji, jo přesně tak, si můžem psat a diskutovat i mimo IP, už mě to totiž neba :grinning: :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj babušky, tak jsem se zas utrhla od práce a koukám, že se tu stěhujeme. Já jsem pro, stejně už chodí jen málo nových a kdo bude chtít, o přístup můž vždycky požídat :wink: jak se jinak všechny máte? Syll, já cchu taky vědět jméno :grinning:
29. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Zlabi a protože to chtěji všichni, tak to založíme a bude :grinning:
29. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak jsem doma a totálně vystresovaná :unamused:
29. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
taky jsem pro.
29. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
copak medanko?
29. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
medan: jejda, jakto? co ti kdo zase podělal? ten tvůj užasný mudr? :angry:
29. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
A víte někdo, jak na to? :confused: Medan, povídej, co kontrola???
29. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
no jsem z té kontroly dost mimo, pořád se uklidnuji že kdyby to bylo vážné tak mě někam přece pošle né?říkal že mimi má trochu větší hlavičku a nic víc mi k tomu neřekl a kontrola zas za 14dní.
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Medanko, to bude v pohpdě. Tohe o větší hlavičce už jsem slyšela u těhulek tolikrát a vždycky bylo mimi úplně ok. Mojí ségře to říkali taky, asi 8 týdnů před porodem, že prý je to hlavonožec a hrozně jí vystresli a nakonecse narodil klučík sice trošku pigmejec (měl jen 2200 g v termínu), ale byl zdrave jako řípa :wink: A další kamarádce to říkali taky, že tělíčko ok, ale hlavička větší a taky má zdravý krásný a nromální mimčo :wink:
29. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
já taky myslím že kdyby to bylo vážné tak tě nekam pošle ale nelíbí se mi že tě vždycky vyděsí a aniž by ti cokoliv vysvětlil tak tě pošle vyhukanou domů, blb :angry: :angry:
medanko: já si myslím, že to nic není, kámošce řekl ve 4. měsícu, že má taky miminko větší hlavičku a kvůli tomu jí dělaly odběry krve, ale všechno je OK :wink: tak se zbytečně neděs :pensive:
jinak já hlasuju taky pro :wink:
Jéžiš klid, ten doktor je fakt idiot, Martínek má taky větší hlavičku, a co jako, tatínek je taky "hlavoun" tak to má po kom mít.... :grinning:
29. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
medan, kamarádku taky strašili, že miminko bude mít velkou hlavičku proti tělu, větší nos, přitom se narodila krásná zdravá holčička. Někteří doktoři jsou tupci, jak to podají.
29. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
pepi:fakt?
29. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
on se pořád tváří jako že je vše špatně jak dělá ultrazvuk, pak řekl že termín porodu stejný, váha 2,5kg a větší hlavička a fakt se vždy tváří tak divně že já nevím, nakonec mi dělal ještě stěry k vůli těm výtokům a výsledky za týden, ale šla jsme od něj fakt mimo že co budu dělat, ale pořád si říkám kdyby to bylo špatné tak mě snad někde pošle, já tohle nedávám
29. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
medan, to je v pohoděěěě, kamošce řekli, že dítě bude mít malu hlavičku, a strašili ji, a malá je naprosto normalní, dokonce ji odeslali do brna, a tam se Vlašín smál, že pani vy máte 1,55 cm a vaše mimi je po vás...kde by vzalo velkou hlavu, když se na vás dívám, tak to je jasnéé :grinning: :grinning: :grinning: takže mudr. bez s rezervou :grinning:
29. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem zpatky ... no a nic noveho, doktorka udelala stery a vysledky budou za tyden, ale rikala ze chlamidie to nejspis nebudou ze to bych nespinila tak pravidelne :-/ ze to chce co nejdriv tu laparku at vime co je tam spatne :frowning2: tak to me fakt uklidnila kdyz pripousti ze je neco spatne ... ach jo... no tak zitra asi musim zajit do te FN asi to vazne nebudu radsi odkladat

medanko taky koukam ze te mudr. moc neuklidnil, spis naopak... ale hlavne jestli jinak je mala ok, velikost hlavicky a podobne "normy" asi nejde brat na 100% jak jsme se o tom nedavno bavili, tehulkovani a mimisky nejde brat podle tabulek
29. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.