• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ten tvůj mudr. bude nějaký divný, asi moc neumí jednat s pacientkama, ale takových je moře :wink:
29. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
mmaxi: tak v tom případě bych taky nečekala a chtěla to mít co nejdřív z krku a pak už se jen bezstarostně snažilkovat :wink:
a ty špiníš před MS nebo po MS?
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
popelko: vzdycky hned po ovulaci - takze tak od 15DC
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
maxi: chápu že se ti tam asi moc nechce ale určitě to pomůže a brzy na to přijde odměna v podobě mimi :wink:
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Maxi, taky bych to neodkládala, jdi do toho co nejdřív. Co jsem taky slyšela, je to celke bleskový zákrok a púak se můžete hned snažit dál :wink:
Holky, co s tí uzavřeným tématem, víte někdo, jak na to?
29. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
jellyy kez bys mela pravdu :slight_smile: ted si rikam ze pokud je neco spatne tak at na to prijdou co nejdriv ... tak jen doufam ze me do zitra ta odvaha neprejde .-) uz jsem to rekla manzelovi ze budu potrebovat aby me do FN rano hodil a aby nebral ohled na zadne moje vymluvy ktere jsem schopna si do zitra vymyslet .-) holt jsem "pokakanek"
29. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Mmaxiku, no jo, tak to asi vážně budeš muset na tu laparku! :pensive: Ničeho se neboj, my tu na tebe budeme moooc myslet a držet pěsti! :wink: Co jsem o tom studovala, tak by to vážně neměl být velký zákrok, jen 3 dírky do bříška a druhý, nejdýl třetí den tě pustí domů...Fakt asi nemá cenu to odkládat, aspoň na něco přijdou brzy a pak už nebude nic bránit miminečku! :dizzy_face: Kámoška byla na té laparce taky a do měsíce po ní otěhotněla! :wink: No a až to budeš mít za sebou, tak aspoň dodáš odvahu mě a já se za pár měsíců objednám taky! :wink:
29. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
maxi budu na tebe ráno myslet :wink: ....opakuj si že to všechno děláš pro mimíska a pro ty jsme přeci schopny všeho :wink:
29. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
ajo ze bych byla takovy pruzkumnik abys vedela do ceho jdes jo?? :slight_smile: kdyz ja mam ted prave blby priklad v te kamosce, ktera sla taky jen na laparku a zvrhlo se to v komplikovanou operaci a ted jedine jak muzou mit mimi je umelko - no tak to me porad strasi v hlave aby to nedopadlo taky tak...
29. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
holcinky mooooc vam dekuju - dodavate me velkou odvahu :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
mmaxi: aha, tak to máš teda hodně, jestli špiníš až do MS :frowning2: no to znám, já su taky pokakánek, tak budu držet pěsti i zítra, třeba to k něčemu bude :wink:
zlabinko: to nevím, jak na to uzamčení
29. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Hojky, tak já to vykoumala, je to pod uzavřenými skupinami - přidej uz. skupinu. Můžu to rovnou vytvořit, nebo jste to některá už začala? Bylo by fajn, aby to založil někdo, kdo sem chodí nejčastěji (což já moc nejsem :sweat_smile:), protože jen zakladatel pak může povolovat vstup dalším.
29. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
zlabi ty si šikulka :wink:
29. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahojte holky, všechny vás zdravím.. nezlobte se, že vám sem lezu do diskuze....akorát bych chtěla reagovat na problém mmaxicky, měla jsem něco podobného....
29. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Maxi...dělali ti hormonální profil po ovu?
29. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Já na prd, vstala jsem ráno prdelí napřed a táhne se to se mnou celý den :confounded:

Mmaxi, taky ti chci dodat odvahu, buď statečná, objednej se a uvidíš, že zázraky na sebe dlouho nedají čekat :slight_smile:

Medan, nic to neznamená, nebuď z toho nervozní, bude to dobré :wink:

Pepi, kde máš fotku? :confused:

A jinak já jsem taky pro uzavřenou skupinu :grinning:

A syll, já chci taky IP, sím sím sím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Nevím, jak dlouho tě to trápí a jak dlouho doktorka hledá příčinu.... Já měla špinění po ovu od vysazení HA (září 2009)..Nejdřív, že to můžou být ty potvory chlamydie, ale pak se ukázalo, že to byla špatná funkce žlutého tělíska... začala jsem brát progesteron a zdá se, že se zadařilo. Držím palečky, aby se brzy přišlo na to, co tě trápí a pak jsi našla ty //. A vám všem ostatním také ty //.
29. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
mmaxičko - věřím ti, že zítra sebereš veškerou odvahu a do FN zajdeš se objednat a nebudeš to dále odkládat. Pokud by tam opravdu byl nějaký větší problém, tak ať se začne co nejdříve řešit!!!!!!! nemá cenu to odkládat kvůli strachu, ten problém by nezmizel a naopak by se mohl zvětšit. Takže zítra žádné výmluvy, mysli na to, že to děláš pro svého malého andílka, a že to je stupínek, o který mu budete blíž....
29. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
lulii:ale pořád nad tím uvažuji
29. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
medan - tvůj doktor je zralej na výměnu, k takovýmu neandrtálci bych nechodila :frowning2: hlavně klid, bude to v pořádku! však už za pár týdnů uvidíš :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Medanko, mysli na to, že jste zdraví, oba dva, krásně se malinká vyvýjí, není tam žádný sebemenší problém. A hlavně je to asi ten typ doktora, který dělá všechno podle tabulek a to je jasný, že on takhle dokáže vynervit 90% maminek, že je něco jinak. Takže se vůbec nad tím nepozastavuj a raduj se z úspěšné kontroly a že konečně dorazil kočárek :wink:

lilu 25, moc děkujeme za přání s // :grinning:
29. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
ahojte holky, konečně jsem se k vám taky dostala, tak vás jdu dočíst :wink:
29. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
No nic jdu si lehnout, nějak nemám na nic náladu
29. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
grrrrrrrrr tak mi smazali můj profilovej obrázek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
holky, já jsem taky pro uzavřenou diskuzi. Kam jste si dali všichni fotečky? zlabinka, zebrafka...

jinak medan, být tebou, tak měním doktora, aby tě pokaždé takhle vystresoval, to přece není normální. Máš být v klidu a užívat s miminka a ne se zbytečně nervovat...
29. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
zebrafko, nic si z toho nedělej, koukám, že mě taky :angry:
29. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
zebrafko moc moc diky za podporu .-) jeste ze vas holciny mam... kdybyste tu nebyly tak zitra byl vzala do "zajecich .-)) " takhle si to asi netroufnu :slight_smile:))

lilu25: diky ze ses ozvala, vecer ti pisnu do IP (ted mam v praci blazinec)
29. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
kebulí, smazali nás :angry: :angry: :angry: Přitom já měla fotku sebe sama, jen trošku menší :confused:
29. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Holky, tak já jdu tu skupču otevřít. Pojmenuju jí stejně jako tohle téma a přístup nastavím všem podle tabulky. kdybych na někoho zapomněla, pište do IP :wink:
29. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
pravidla na fotky...pěknej nesmysl
29. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.