• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chmm, díky moc za tip, asi to tedy taky zkusím. Jeden průšvih už mám za sebou a nerada bych, aby se to opakovalo :angry: žádné vnější příznaky asi ta porouchaná štítovka nemá, co? :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Loly, myslím, že při snažení by to nemělo vadit, tedy pokud třeba nezvedáš 50 kg pytle. Ale smaozřejmě nevím, jakou fyzickou zátěž máš na mysli.
16. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Prý se drasticky mění hmotnost, buď nahoru nebo dolu. Kolegyně má problémy se štítovkou a přibrala snad 20 kg.
16. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
V práci sedím u PC, ale doma dřu na zahradě. Ryju nové záhony, vozím kolečka s hlínou nebo kačírkem.
Takový malý domácí rypadlo :grinning:
16. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak to bych snad poznala :slight_smile: Něco jsem zatím našla a vypadá to, že se to vůbec navenek projevit nemusí :confused: Píšopu zimomřivost, lámání nehtů (to mám), padání vlasů (taky bych se sem mohla zařadit)... no, asi co nejdřív skočím za nějakoiu mudrou, aby mi to tedy nabrala a vyšetřila. nevíte, jestli se za to něco platí, když to budu chtít takhle v podstatě bez důvodu?
16. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak to buď úplně v klidu a až třeba ve chvíli, kdy budeš těhu, bych si na ty záhony pro jistotu vzala třeba rukavice a kolečka nechala vozit manžu :sunglasses:
16. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
lolynka, zlababa, naše známá je endokrinoložka a říkala, že s tou váhou to není až tak pravda, že štítná žláza ti na váze udělá tak 5, maximálně 10 kg, zbytek jsou prý výmluvy...
ale příznaky jsou podle toho, o jakou poruchu by se mohĺo jednat, buď je ti zima, jsi pořád unavená, trošku tloustneš, nebo naopak jsi hypeaktivní, nemůžeš spát, je ti horko, potíš se, padají vlasy, lámou se nehty, rychle buší srdce... anebo se taky nic moc neprojeví, tak abys to ty jako laik poznala

zlababa, když to zdůvodníš plánovaným těhotenstvím, zvláště pokud už jsi měla zamlklé těhu, tak bys myslím nic platit neměla. anebo si kdyžtak vymysli třeba padající vlasy bez zjevné příčiny a oni ti to naberou taky...
16. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Karol, děkuju moc za radu, asi jí zkusím říct o tom zamlklém těhu. Teď mám brouka v hlavě, proč mi to nenabrali hned potom, co se to stalo? Nebo se to běžně nezjišťuje?
16. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
bohužel se to u nás ještě běžně nezjišťuje, ale začíná se to prosazovat... no a většina holek se zamlklým těhu, co znám, zjistila nakonec problémy se štítnou žlázou...
16. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
:confused: :fearful: :unamused: Hm, tak to nebudu moc odkládat, když je to takhle časté. Jen doufám, že mě ta dr nevyžene, co že si to vymejšlím :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
nesmíš se nechat :slight_smile: ; já taky napoprvé neuspěla, ale nakonec se zadařilo :wink:
16. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
A šla jsi k jiné dr nebo jsi pak ukecala tu samou? Ptám se, abych zvolila tu psrávnou strategii už od začátku. Nechce se mi totiž čekat na druhý, případně třetí neúspěch, než mě na ty vyšetření pošlou dobrovolně. připadá mi to tak nějak zbytečné a nelidské, kor když se těm potratům dá často snadno zabránit.
16. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
šla jsem za jinou lékařkou, ta se na mě koukla a pak mi řekla, že i kdybych ji sama nepožádala, tak by mě na tohle vyšetření poslala sama, že je velmi pravděpodobné, že tam nějaký problém bude. já už mám skoro komplet vyměněné všechny lékaře. chybí mi už jen obvodní, ale tu současnou mám docela ráda a jsem s ní spokojená, jen je moc daleko... takže až někoho v praze seženu, tak mě to stejně nemine...
16. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
můj nový gynekolog říkal, že tady s tou štítkou teďka chodí hrozně moc ženských, že se to poslední dobou docela rozmohlo... přitom stačí správně nasadit léky a dávat na sebe trošku pozor a může být po problémech
16. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak hlásím jednu dobrou a druhou špatnou. Důležité je říci, že jsme se včera snažili poprvé.

Asi jsem těhu - teď večer mám ukrutnou chuť na krupicovou kaši, ale odolávám. hihi :sunglasses:

A ta špatná je, že jsem asi trouba trobovitá. Nechala jsem si teď na netu spočítat plodné dny a vychází 12-17.8. a vyjíčko prý "žije 6-12 hodin. Pokud ovulace proběhla 12. - 14. tak je to v pr...

Příští ovulaci zřejmě budu mít 9.- 14. září a manžel 5. odjíždí na týden na hory. :frowning2:

To jsem nevěděla, že je "to" taková dřina. Byla jsem dost naiivní, ale život je boj a já se nedám.....
16. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak teď nevím, jestli těhu jsi anebo ne :grinning:
jestli myslíš, že ne, tak neházej flintu do žita :slight_smile: ovulace nemusí chodit přesně podle internetových kalkulaček :grinning: třeba se zadařilo... a jestli myslíš, že ano, tak snad ti to vydrží... určitě se na tebe nebudeme zlobit, žes nepočkala na září :grinning:
16. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Loly, žádné depky a matiku nech stranou, to malé si vás najde, i když to zrovna nebude dle internetu :sunglasses: Někdy se ovulka může i o pár dnů zpozdit, jindy předběhnout a třeba jste to zrovna trefili.
16. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
S tím těhu to byl vtip. že už mám jako chutě. Včera jsme se snažili poprvé a nemohu tedy vědět jestli jsem nebo ne.

Ale nevím co znamená to, že dneska mě pobolívalo břicho a asi 5 minut píchalo pod žebry. Ten můj "blb" si dělal srandu, že už kope.....
16. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Loly,tak třeba to byla ta ovulka, ne? Někdy to může trochu pobolívat, když se vajíčko uvolňuje. A pod žebrama bych to tipla spíš na zaražené prdy :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Taky mi napadly ty prdy. Už týden přestávám kouřit a chodím míň na velkou.
16. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Máte taky spožděnou aktualizaci příspěvků, někdy to hrozně trvá. Navíc vždycky musím vyskočit a pak se objeví nové zprávičky. Nemám něco blbě nastavené?
16. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
žlababo já jsem šla normálně za obvodákem že jsem strašně bezdůvodně unavená ať mi sebere krev na štítnou žlázu už před pár lety a dopadlo to negativně a když mi to brala moje gyn před měsícem tak protože jsem k ní přišla a měla jsem vyčesané vlasy a ona mi prophlížela krk a nelíbyla se jí pravá strana že ho mám nějaký širší tak projistotu sebrala krev tak ti doktor určitě nebude dělat problémy a normálně ti ji vezme a výsledky jsou za pár dní, ona štítovka umí udělat pořádnou neplechu :angry: !!
16. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Loly, ovulka opravdu někdy pobolívá, tak to vypadá, že jste se možná trefili :grinning: a na to druhé doporučuju zkusit pár dřepů :grinning:
já tady taky pořád mačkám F5, jen ať se to aktualizuje...
16. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
zlababa, pokud půjdeš na ty odběry na tu štítku, tak ať ti rovnou udělají rozsáhlejší i na protilátky, nejenom na T3 a T4 - je to lepší to mít rovnou všechno. Ty základní mohou být někdy v pohodě a ty protilátky špatné...
ale jinak se do toho těm doktorům už nemontuju, přece jen jsem laik a oni tomu lépe rozumí :wink:
16. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky moje udělaly jste mi radost, že to možná bude ta ovulka. Alespoň trochu naděje.

Tak já si jdu dát cígo....
16. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Lolynko já měla při druhém těhotenství UVU 21 den z 28 denního cyklu a minulý měsíc 20. den a tento měsíc už 14 den, ono strašně působí i nervičky, stačí být ve stresu a OVU se chystá i týden než proběhne a internetovým kalkulačkám nevěř, ty to mají zprůměrované a jsou jen pro odhad málo která ženská ji má přesně každý měsíc :sunglasses: :sunglasses: ! Já zjistila že nejlepší je sledovat hlen, na to se nehrabe i teplota protože ta ti stejně OVU ukáže až zpětně ! Jinak kdyby už jsi byla těhu to by bylo super, roztrhla by jsi s námi pytel :grinning: !
16. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
loly, přemýšlíš jedním dechem o tom, že se třeba zadařilo + o cígu? Přemýšlelas, že bys s kouřením kvůli mimču přestala? (to je jen dotaz, žádné nabádání ani vyčítání...)
16. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Janinkaves - takže doporučuješ sexíkovat odbden nonstop, a to by bylo?
Na měření a sledování jsem trochu tupá... hihi :sunglasses: :confounded: :unamused: :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
janinkaves, jak sleduješ ovulku podle hlenu? to neznám...
16. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
karol co jsou to protilátky T3 a T4 ? Mě minulý týden brali výtěr z krku protože trpím na nevysvětlitelné bolesti v krku jako při angíně a krev na infekce v těhotenství (toxoplazmóza atd.) protože máme doma pejska, a dvě kočky které se i toulají a tchýně papouška a nic víc mi nebrali !
16. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.