• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jinak....abych trochu stočila téma někam jinam....nevíte jak mám donutit manžu, aby mi baštil vitamín E ??? :sunglasses: Ne a ne si vzít sám.....cpu mu to do pusy jako děcku :grinning:
2. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
chico, no já se taky drápu nahoru, akorát je mi to prd platný, budu se muset drápat ještě minimálně jednou :wink:
ale je to super nápa s tou tabulkou, člověka to těší, když vidí, jak to utíká :wink:
2. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
drndapetka: tak to my máme doma zařízený tak, že já mám PC, přítel notebook, jinak bych si neškrtla ani čárku :grinning:
Mě taky píchá v podbřišku, ale nevím, jestli si to zase nevsugerovávám, navíc jsem se nikdy takhle nesledovala, tak ani nevím, jestli mi před ms pobolívávalo nebo ne, není to totiž nijak znatelná bolest, jen když na ní myslím, tak si jí uvědomuji a dřív jsem na ní nemyslela. No ale ty tvé příznaky s žaludkem a hlavou jsou podezřelé...ale jak už jsem psala 1.měsíc snažení jsem i zvracela a nic z toho nebylo. :astonished:
2. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
baji: Super nápad to s tabulkou je, akorát když se překlene ten 20DC tak člověk začíná jančit a stresovat co bude a nebude....alespoˇˇn na mě to včera začalo takhle působit :grinning:
2. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
drnda, tak tfuj tfuj :wink: každopádně je fajn, že se ti zkrátily cykly, je rozdíl čekat 27 nebo 37 dní :wink:
2. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
to já budu mít co dělat abych se dostala až nahoru :grinning:
2. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
aha, tak já jsem zatím v klidu, že jo, tak uvidíme, co příští měsíc :wink:
2. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Holky, můžu taky k vám do tabulky? Chci se taky drápat pomalu nahoru a být tam pak už s //. :wink:
2. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
chicoola: Tak to máte s manžou fajn zařízený, to já mám jen pracovní notebook a ten nemůžu pořád tahat domů :frowning2:
No já si taky spíš myslím, že dojde mrcha....minulý měsíc ta porevizní byla dost hnusná, bylo mi blbě už 14dní před ní a taky jsem zvracela - to jsem spíš ale přisuzovala těm tropickým vedrům, co byly v červenci.....Já to píchání cítím v levo dole....je to jak jehličky, to před MS nemívám, a takový píchání jsem měla při těhu, akorát na druhé straně....spíš je to ale blbost, protože mimi by se tak rychle nestihlo zahrabat....navíc jsme se ani 12DC nesnažilkovali, až 14DC, takže to opravdu vidím na vsugerování :grinning:
2. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásný den,
a jak jsem se dočetla tak Toltec má // a má krásný den :grinning: držím moc moc palečky a potichoučku gratuluji :grinning:
ta tabulka už je veselejší to se musí nechat :grinning:
chico tak držím palečky ať jsi tam co nejdřív :slight_smile:
Drndapetko, s těma vitamínama ti neporadím. Můj manžel bere kyselinu listovou s naprostou samozřejmostí. On je to totiž takový moje zlatíčko (jsme na tom stejně Toltec :grinning: ), který si je vědom toho, že je to to nejmenší, co pro to může udělat (tedy krom jiného, že :wink: :wink: :wink: :wink: ). Bere jí pro lepší spermičky (na doporučení mojí doktorky). Navíc mu ta kyslena může jen prospět. Nic mu neudělá.

Baji, taky se mi ta tabulka líbí. Viděla jsem jí i v jiné diskuzi, ale my jí máme lepší, protože je to seřazené podle DC a je to tak přehlednější (viď, kkattkko :grinning: ).
baji: To určitě jo, čekat o 10dní míň je sakra velkej rozdíl :wink:
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
koukám že žlababka má už krásnou sbírku :wink: :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3227046&vReferer=
to je inspirace :grinning:
2. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
taurusenka: Tak to ti tiše závidím, fakt.....můj manžílek je taky zlatíčko, co se pomáhání v domácnosti týče....vypere, vyžehlí, uklidí, umyje okna, nádobí, vysaje atd. umí perfektně vařit, všechno spravit...no prostě skoro dokonalej chlap :grinning: Akorát v tomto je opravdu pozadu....o miminku mluví skoro víc jak já, ale nic pro to neudělá...i ty blbý cigarety neumí zahodit....když jsem mu to včera začala zase vyčítat, že bude mít pomalejší spermijky, tak mi řekl, že když se nám podařilo už dvakrát otěhotnět, tak je má prý dobrý a kouření řešit nebude :cry:
2. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ještě k té kyselině. Manžel má dobrý spermiogram, ale ta kysela prý podporuje jejich genetickou výbavu. Nevím, mám to od doktorky.

Aji, tak napiš všechny údaje, které máme v tabulce a zařadíme tě tam. :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
u nás má zas manžel problém s pivem, né a né přestat, mu pořád dokola říkám že jsou pak spermiky tak mmimo že se jen točí a točí a neplavou, hiihihihih
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj Taurusenko,

také držím palce na úterý, ať už se vám ta záhada konečně vyřeší. Máš pravdu, co bychom si počali před cca 20 lety... Jinak já jsem dle mé gyn úplně v pohodě, ani ten prolaktin nemám zvýšenej. Jedno dítko z předešlého manželství už mám, tam se mi podařilo otěhotnět první měsíc :grinning: . Proto jsem už po 4 neúspěšných měsící začala pátrat. Myslím, že by se na spermio mělo jít už po půl roce a ne po roce..Taky brouzdám jak se dá, teď jsme narazila na Varikokélu-křečová žíla na šourku. Večer domů z práce jsem o tom řekla mému milému a on na to, že nějakou křečovou žílu tam má! Já bych se picla, prý o ní ví už rok! Takže alespoň budeme moct pana doktora ve čtvrtek čím navést... Kdyby to byla pravda, tak by se to mohlo snad microchirurgicky odstranit a pak i zlepšit spermio(nebo taky ne) No hlavně aby to nebyla ta genetika. No mě už se v září (a minimálně ani říjen, listopad a prosinec ) otěhotnět nepodaří, takže se vám tu nebudu moc motat, jen semtam nakouknu, jak se máš ty a jak zdárně pokračujete v plození.. Všem ostatním hodně lásky a sexu a dětíííí!
2. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
tauru, jo je to super, hlavně pak člověk fakt může vidět, kdo je v očekávání // a jak se sám drápe nahoru :wink:
taky je fajn mít to takhle v diskuzi, aspon se to nemusí hledat :wink:
petka, jj, sotva skončí MS je čas znovu snž, protože se ovu blíží, to se hned líp s mrchou srovná :wink:
2. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Taurusenka: Tak já mám 26 let, DC 4 a snažení jakoby druhé (první byl potrat) anebo první teď v září! Nevím, jak to berete?
2. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Drrn s těma vitamínama ti neporadím, protože manžel nebere nic. On když má přes 39 tak odmítá jít k doktorovi a pak je boj aby bral ty ATB a taky je boj aby si něco stříknul do nosu Ani v zimě ho nedonutím brát vitamíny.
Kdyby takhle chtěli vymyslet pro ty chlapi vitamíny rozpustné ve vodě nebo jak na na střevní flóru prášek že ho zamícháš do pití a do jídla atd a ani to nepoznáš že to tam je.
s TÍM ČEKÁNÍM JÁ JSEM TO M ĚLA PŘED TÍM po 32 dnech a teď to mám po 28 dnech po revizi se mi to docela srovnalo tak jsem docela happy. Chystám se teď už začít dělat ovu testy abych to teď za dvě ms odhadla zda je to nastejno a pak od 23.10 vzhůru do boje :grinning:
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Drndapetko, třeba je to tím, že si nevzpomene. Manžel taky nebyl zvyklý brát každý den prášek. Ale když nějaký den zapomene, tak se taky nic neděje. S těma cigaretama ti to nezávidím. Ani manžel, ani já nekouříme. Moje kamarádka s přítelem taky kouřili, ale když se dozvěděli, že čekají mimíska, tak téměř ze dne na den přestali a myslím, že jim to vydrželo do dnes. Mimískovi budou teď v říjnu 4 roky.
2. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj garp, jak to že až do konce roku nic? :confused:
2. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Já vím že je kouření neřest, ale můj přítel nekouří a pivo si dá jednou za týden a nebo když někam jdeme jinak ne a bylo nám řečeno že mohla bejt pomalejší spermie při tom potratu že to mohlo bejt z obou stran.
2. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky :wink: chci se zeptat po kolikati dnech od snažilkování by se to mělo ukázat na testu :wink: díky za pomoc :wink:
taurusenko, tak to jsem nevěděla, že je listovka dobrá i pro chlapy, tak to já teda tomu mýmu taky naordinuji...
Jinak dovču mam od pátku 11.9. - 16.9. Tampony určitě nebudou a doufám, že ten zánět zmizel, byla jsem tam 26.5., volala mi s tříměsíčním zpožděním (jelikož já sama si o výsledky nezavolala), tak doufám, že za ty 3 měsíce se to samo vstřebalo a nebránilo zrovna tohle početí... Nevím, nemám s tím zkušenost, jak se tohle léčí. Napadá tě něco?
Aja.83: jsi tam :wink:

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 34 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 4 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
2. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
taurusenka: Tak já taky doufám, že jak bude mimi na cestě, tak manžel přestane. Já se teda musím přiznat, že si taky občas zapálím, když jsem naštvaná nebo když sedím s kámoškou u kafíčka nebo u vínečka....to si snad ale myslím, že by nemělo vadit, co myslíš? Jsem ostuda, já vím :sweat_smile: Začala jsem takhle po revizi, protože jsem byla úplně na prášky....jinak jsem teda odnaučenej kuřák...kouřila jsem tak 10cigaret denně, tak jsem aspoň ráda, že už nekouřím tolik, že jsem to výrazně zredukovala a mám ze sebe celkem radost :wink:
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Taurusenko, tak děkuju moc. Teď už budu doufat, abych co nejdříve byla až na vrcholu tabulky :grinning: !
2. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Já taky nevěděla, že můžou listovku i chlapy. To já ji teda manžovi hned vnutím. Taky jsem ho teď donutila přestat kouřit, snad to vydrží, spermíci musí být co nejzdravější. A pivko taky omezujeme, jsme zvyklý sem tam zajít na pivečko, ale alkohol taky asi snižuje kvalitu. Chceme druhý pokus co nejvíce podpořit.
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
kacca7: No mě osobně se to naposledy ukázalo už 10den po snažilkování, ale kupovala jsem si hodně citlivý test, na které někdy není moc spolehnutí....Mammatest mi to ukázal 12 den....takže můžeš klidně testovat 2 dny před očekávanou MS pokud máš nějaké podezřeníčko, že by to mohlo vyjít :wink:
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.