• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj garp, jsem ráda, že ses tu opět ukázala :slight_smile: . Děkujeme za držení palečků, protože ty svoje držím všem zářijovým snažilkám :slight_smile: . Je super, že u tebe se žádný problém neukázal. Je to prostě polovina úspěchu. S tím spermiogramem souhlasím. Manžel ho absolvoval až po dvou letech! S tou křečovou žílou. To znamená, že kdyby byla odstraněna, tak by se spermio mohlo zlepšít ?? V tomhle jsem úplný laik. Na přítele (nebo manžela ? teď nevím, promiň) se nezlob. Mně by to taky nenapadlo, dokud bych se po tom nepídila. Navíc to nemusí být křečová žíla, může být jen trochu víc vidět. Ale každopádně se na to doktora zeptejte, protože i kdyby to tím nebylo, tak vám to alespoň vysvětlí. Téééda, ale kdyby se to tím vyřešilo, byla by to bomba. Tedy pro tvého partnera ze začátku asi ne a chápu odklad snažilkování :slight_smile: . Každopádně sem napiš, jak jste v ten čtvrtek dopadli, jo? :slight_smile:
Jinak se mám dobře. Tou poradnou jsem se docela uklidnila. Začala jsem se zase trochu věnovat sobě. BT si ale pořád měřím, abych ukázala doktorce co nejvíc křivek k posouzení. Ovulace se mi tento cyklus posunula a podle všeho jsme se milovali v ty správné dny. Jenomže tak tomu bylo i předchozí měsíc :frowning2: . Ale hlavu vzhůru, oni nám v těch CARech pomůžou a budeme se radovat z mimísků:slight_smile: .
2. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Taurusenka: A to holky chodíte do CARu v Brně? že jsem teda tak zvědavá :sweat_smile:
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Holky

Velikááááááááááánská Gratulace toltec ,užasný :slight_smile:

jinak taky mám dnes ráno radost před chvílí se kámošce narodila holčička :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
chicoola: Tak mám pocit, že mě spíš dneska v tom podbříšku lechtá než píchá....a to lechtání je sem tam i v prsou.... :grinning: Jsem asi pěknej cvok :sunglasses:
2. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Taurusenka: Pardon, já si všimla až teď, že jsi z Mostu....takže to dojíždíš asi do Prahy, viď??
2. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
drndapetka: mě tam píchá a když se natáhnu, tak cítím jakoby táhnutí, nevím, jak to popsat. Trošku jsem věřila v těhotenství, ale jelikož mi před 14 dny volala gyndr, že mi po poslední cytologii (26.5.) našli nějaký zánět a já si to teď začla vyhledávat na netu, tak si myslím, že možná to bylo důvodem, že se "ještě" nezadařilo (snažíme se 3.měsíc). Tak nevím. 16.9. jdu na prohlídku, tak nevím, jestli takový zánět může zmizet sám o sobě a jestli jsem vůbec měla šanci otěhotnět. :frowning2: Řekla mi, že je to pravděpodobně z tamponů. No uvidíme.
2. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Chicool, děkuju, že si Aju do tabulky zařadila. Odepisovala jsem dlouho GARP :slight_smile: . Kyselina listová se doporučuje převážně těhulkám, protože ony mají mimíska v bříšku. Když se mě doktorka ptala, jestli beru kyselinu listovou, tak jsem odpověděla, že mám calibrum babyplan. To mi schválila a hned dodala, že by jí měl baštit i partner (v té době jsme neměli výsledky spermiogramu), že jsou po ní i ty spermičky prostě lepší a i mužskému tělu prospěje. Holky, vlastně to má logiku. Spermička tvoří půl úspěchu těhotenství, tak proč by to mělo být jen na vajíčku :slight_smile: . Na stránkách www.porodnice.cz jsem si přečetla, že lidská buňka má 46 chromozomů, vajíčko má 23 (všechna X) a spermie 23 (z toho 22 X a 1 X nebo Y - pouze jediný chromozom ze všech 46 je nositelem pohlaví), takže je to vážně půl na půl :grinning: .

Jinak s tím kouřením a pitím. Tak jak už jsem psala, oba jsme nekuřáci a alkohol si dáme když je chuť a nálada. Když to zprůměruju, tak v poslední době je to 1 - 2 do měsíce. I když v poslední době si ho nedávám. Je to divný. Jo, ale včera jsem měla chuť na červený víno, protože ho v Ordinaci furt někdo chlastal :grinning: . Drndapetko, každý ti řekne, že cigareta při otěhotnění a těhotenství není dobrá, jenomže je tolik kuřaček, co mají děti a i v těhu kouřily. Ale pokud si zredukovala ten počet, tak jsi opravdu dobrá a časem to dostaneš na 0, viď?

Ještě chicool, je rozumný, že ty tampóny nepoužiješ. Nejsem si jistá s tím zánětem, ale kdyby se se ten zánět táhl od května, tak už by se přece musel projevit třeba bolestí, výtokem nebo já nevím čím. Každopádně u mne se každý zánět se léčil vaginálníma tabletama. Ale třeba už tam vážně není a vše je v pořádku. Tak to se v té dovolené vystřídáme :grinning: .
2. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
chicola možný to je,ale teda já trpim na záněty už od 12let a i před těhu sem pořád něco měla a teda otěhotněla sem,ale pěkně sem si to v těhu vyžrala měla sem pořád nějakej zánět a ještě streptokoka :unamused:
2. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Drndapetko, předpokládám, že budeme dojíždět do Prahy do Pronatalu.
2. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Motol, snad to u druhého mimíska nebude takové a těhotenství si vychutnáš :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám kámošku!!! Toltec, tak paráda, taky pol¨tichoučku ploiehoučku gratulíruju :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
taurusenko, no nezbývá mi než čekat, za 14 dní jdu na tu prohlídku, ale naštvalo by mě to, kdyby tohle stálo v cestě, protože já si o výsledky nikdy nevolala (ani mi to nikdy neříkala, abych volala, no asi jsem to ale měla vědět) a ona volala až teď v srpnu. Uvidíme, uvidíme. Výtoky nemám, občas trošku, ale to jsem měla vždycky.

motol: no já na záněty právě nikdy netrpěla, nikdy mi ani gyndr nic takového nediagnostikovala a to jsem tam při braní HA, chodila 2x ročně na cytologii. Jen vím, že mi většinou cytoška vyšla na 2. Uvidíme no. Nebudu se tím zneklidňovat, brzy budu vědět víc.
2. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
chicoola:to já si o výsledky na gyndě taky nikdy nevolám, sestra vždy pošle sms
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
chicola hlavně at ti to dopadne ok :wink:

taurus snad jo,ale moc tomu nedávám,já to mám trochu dědičný
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Chico, čtu o tvých potížích, ale nějak mi uniklo tohle. Ta dr ti volala po 3 měsících, že ti našli zánět??? :confused: A nepozvala tě na prohlídku hned?
2. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
žabko no to máš pravdu?
2. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
chicoola: To je hezké od sestřičky, že posílá smsky s výsledkama....to jsem u žádného gyndaře ještě neviděla :confused:
2. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Žlab, dnes máš krásné // :slight_smile: .
2. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
chicoola: Já osobně si myslím, že kdyby jsi měla zánět, tak tě to spíš řezá nebo hodně bolí....možná i svědí....ale lehké píchání jsem já při zánětech ( na který jsem taky dost trpěla ) neměla
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
No a ještě mě na tom divuje, že když teda po těch 3 měsících zjistili zánět, pozvali tě na prohlídku až za další měsíc... tak třeba to byla nějaká prkotina co se vyléčí sama. A když nemáš žádné příznaky, tak je to asi ok. Myslím, že zánětu by sis asi všimla :confused:
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
zlababa07: jojo, volala mi po 3 měsících a vynadala mi, že jsem si nezavolala o výsledky. :unamused: Na prohlídku mě pozvala až za měsíc s tím, že to není nic vážného a že se vůbec nemusím bát. Copak já se nebojím, ale teď mi v hlavě šrotuje to, že to třeba byl důvod prozatímního neotěhotnění. Nemám s tím zkušenost a co si tu s vámi píšu, úplně jsem to i vypustila z hlavy. A teď jsem si o tom začla vyhledávat info a moc se mi nelíbí, co se dočítám, ale nechci se tím stresovat, uvidíme, jak dopadne prohlídka za 14 dní.
2. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
taurus, díky :dizzy_face: zas mi to ráno nedalo, tak sjem prubla předposlení test. Ještě mám doma jeden, takže testovací mánie nekončí :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
drndapetka:taky jsme koukal když mi od ní přišla sms :grinning:
2. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
taurusenko: Tak to moc držím pěstičky , aby Ti v CARu pomohli a "vyrobili" krásného mimíska :wink: Taky jsme s manželem uvažovali o tom, že kdyby se nepodařilo a na třetí pokus těhu dopadlo zad špatně ( což doufám, že už néééééé), tak bysme skočili do CARu. Vidím to jako poslední východisko a jako jistotu, že se podaří. Moc moc štěstíčka přeju. Musíš nám pak pravidelně písat, jak to probíhá :wink:
2. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
žlababko, hezká sbírka :wink: :dizzy_face:
já když měla zánět vaječníku ze začátku v poho jen občas mě píchlo a pak se to rozjelo a teda stálo to za to

já teda mám hlavně projev v poševním výtoku
chico, tak snad to bude dobrý :pensive:
2. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
drndapetka: no já právě nemám žádné příznaky, výtok taky nemám nijak zvláštní. Dá se říct, že tak 2 roky zpátky jsem měla výtoky o dost silnější, ale co jsem se dala na zdravou stravu, vůbec na to netrpím.

zlababa07: taky doufám, že je to nějaká prkotina...že si mě chce prostě jen zkontrolovat. Mam pocit, že když jsem byla na poslední prohlídce, tak se doktorky chování ke mně dost změnilo, jelikož zjistila, že jsem Ing. a to jste měly vidět, najednou že jestli chci UTZ prsou, že si něco vymyslí atd. No čuměla jsem a nechápala...tak si myslím, že i tato starost z toho pramení, že jinak by mě možná nechala osudu. Což mi přijde dost smutné :angry: Ale uvidíme, abych jí zase nekřivdila no.
2. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
jinak druhou půlku těhu jsem taky furt měla slabý záněty a léčba jaksi nezabírala, ale v poho, ani streptokoka jsem nakonec neměla :wink:
2. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
žabko a jak se jinak cítíš?nepocituješ na sobě nějakou změnu?

taurus hlavně at to vyjde,budu moc držet,a stěmi chromozomy je to tak každej je na něco 21je třeba na dauna
2. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.