• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka: ty si asi pleteš motol se mnou. Já žádnej výtok ani bolestivej, ani zavánějící nemám. :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Žlab, s těma dvouma týdnama je to rozumné, i když to čekání je hodně dlouhé, viď? Hlavně, aby si našla už konečně správnýho doktora, který na všechno dohlédne. Jéééé, taky se už těším na fotečku mimíska. Jo a ty diskuze se snaž nečíst. :sunglasses:
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
zlababa: Jj, to děláš dobře. Já jsem stresovala hned jak mi doktor volal, že jsou krevní testy pozitivní....říkal,že jsme to chytĺi 7-10den po oplodnění, takže jsme měla strach hned od začátku, pořád jsem se hlídala, ležela....a doktor mě taky hlídal, bral pořád krev....bylo to hrozně stresující....no prostě jsem to asi přeháněla...pak když jsem začala po 11dnech špinit, tak jsem brečela a brečela, ....nedokázala jsem myslet pozitivně, prostě jsem si vsugerovala, že je to konec a taky že byl.....teď si s odstupem času říkám, že kdybych tak nešílela, tak by to třeba bylo v pořádku :cry:
2. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
žabko ono se říká,že ani porod si nemáš pouštět aby si se nestresovala,ale já na něj docela ráda koukala,nj počkej to bude radosti,až to bude na světě :wink:
2. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
chicoola: Už jsem na to přišla :grinning: Pardoooon.....jsem v práci a pořád někam lítám, tak v tom mám trochu zmateček, no :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
přesně chce to klid a myslet pozitivně :wink:
2. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Motol, a kde se dá koukat na porod? Poprvé jsem na něj koukala asi ve druháku na střední a od té doby mám z toho trauma.
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
drndapetka: v pohodě, já jen abych to uvedla na pravou míru :wink:

Teda holky, to je tak příjemný být horká adeptka na těhu, jaký to asi je v té horní tabulce si ani netrvám představit, tak doufám, že ještě ty dva tři schody a zjistím to :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jé, středa 12 hodin a sirény tu řvou jak o život. Ještě, že jsme dál od centra, nebo by mě z toho piclo.
2. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
taurusenka: Já na něj jukám na youtubu.....našla jsem tam i dva porody od českých maminek, takže jsem si aspoň udělala obrázek o českýchj porodnicíchc a personálu :wink:
2. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Chico, a budeš testovat? :slight_smile: Nebo to necháš až po víkendu? kdy vlastně čekáš, že by ms měla dorazit?
2. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
taurusenka: jo u nás taky...minulý měsíc ty sirény u nás spletli a houkali sirény, které houkají při reálném nebezpečí a prý ani nikdo nezavolal...ale já jsem si říkala, to je divná siréna, hm...a šla jsem dál...
2. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
chicoola: Já jsem sice dvě místa pod Tebou , ale už Ti dejchám na záda.....pak budem nahoře spolu, ju??? :wink:
2. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Drndapetko, tak to doufám, že ten obrázek je pozitivní. Mám docela strach rodit v mostecké nemocnici. Ale když nebude zbytí ... No, ještě nejsem těhotná a mám depky z porodnice :grinning: .
2. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
jj já taky na youtube
2. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
zlababa07: ms by měla dorazit v neděli, chtěla jsem testovat ve ČT za týden, možná trošku dřív, ale jelikož mi ten zánět trochu rozhodil sandál, tak asi dřív testovat nebudu...uvidíme...
2. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak to se tam pak někdy podívám. Teď raději ne, protože bych si to mohla rozmyslet. Myslím, že je jasné, že s tím rozmyšlením kecám :grinning: :grinning: :grinning: .
2. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
drndapetka: já jsem si říkala, kdo mi to tu funí na záda...a to ty? :grinning: No jen pojď, jen pojď, skočíme do druhé skupinky a budeme si tam lebedit :grinning:
2. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
taurusenka: To já mám taky, ale bolesti se nebojím.....ten bobínek malej za tu sílu a námahu stojí....navíc je tam porod, kterej je úplně úžasnej...strašně statečná maminka....krásnej přístup personálu....manžel u porodu....moooc krásný....myslím, že to najdeš jako Porod Deniska nebo Narození Denisky....tak nějak....stojí to za to, opravdu si to pusť. Brečela jsem u toho, jak želva a měla jsem husí kůži snad celej den :grinning:
taurus dneska polovina porodnic je krásná a nově zrekonstruovaná a personál ok :wink:

já teda v Brně spokojenost
chicoola: Lebedit a hlaaaavně držet pěstičky ostatním :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Chicool, taky bych klidně šla dál. No klidně asi ne, protože mi extrémě vadí tenhle rámus. Mám nějaký megacitlivý uši. Před dávnými a dávnými časy, kdy jsem o manželovi neměla ani potuchy, jsem chodila s klukem, který mi v choulostivé situaci šíleným způsobem mlasknul do ucha :rolling_eyes: ... a pak to musel jít rozchodit :grinning: .
2. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Drdapet, tak když byl ten porod tak úžasný, zkusím na to kouknout. :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
drndapetka: no to je samozřejmost držet pěsti ostatním a nadále je tu podporovat

taurusenko: mě ten rámus ani nevadí, ale mlasknutí do ucha bych asi taky takhle vyřešila, nesnáším to :wink:
2. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
taurusenka: Opravdu se neboj.....uvidíš, že tě panická hrůza hned přejde, a pak písni, jak se ti to líbilo, ju? :wink:
2. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
je tam i nádherný poděkování předčasně narozené holčičky myslim Laura
2. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
motol: Jj, to jsem taky viděla.....to video je opravdu krásný.....je to neuvěřitelnej zázrak, že se podařilo tu holčičku zachránit. Narodila se myslím v 25.týdnu, nebo tak nějak....hrozně brzo
2. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
chvilku tu nejsem a vy už probíráte porod :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak to video se jmenuje Laurinka - rozloučení s nemocnicí.....když se narodila měla 620g a 30kilo.....neuvěřitelnýýý :fearful:
2. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Teda 30cm :grinning:
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.