• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
koukám, že chico se statečně drápe přes překážky nahoru :grinning: no ale teda nechat ás dva týdny v nejisttě, nevim, nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jéééé, to je dojemný s tou Laurinkou, koukám na to beze zvuku, ale to je něco... :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
drndo je to zázrak :wink:
2. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
baji: nenechám vás 2 týdny v nejistotě :wink: když nedorazí ms, testuju příští týden ještě před dovolenou...vy to budete vědět dřív, než přítel, ketrý tu příští týden není :grinning:
2. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Drndapetko, 620 g a asi 30 cm, viď ??Tak jsem tu Denisku zkoukla a ta maminka tedy byla opravdu statečná. Žádný vyrvál. A myslím, že i ten doktor jí chválil. Špatně jsem rozumněla. Nemůžu porod dát na plný pecky, když jsem v kanceláří :grinning: .
2. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak se jdu ještě podívat na tu Laurinku. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
No to je bojovnice tedy, fakt moc hezký video, ale co to ty rodiče muselo stát nervů radši nedomýšlet. :pensive:
2. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky to mi nesmíte dělat, dávat sem odkazy na taková videa. Brečím :cry: , ale uklidňuje mě, že to dopadlo dobře. Je to vážně zázrak. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
taurusenka: Jj, chválil, že krásně porodila....byla opravdu moc statečná....kdyby takových bylo víc :grinning: Když jsem ležela minulý rok na šestinedělí po tom mimoděložním těhu, tak tam přišla cikánka s porodníma bolestma....ta vyváááděla....porodní sály byly 2 patra pod námi, ale bylo ju slyšet až nahoru :grinning: A co mě teda hrozně moc udivilo, tak hned po porodu odešla domů za manželem, dítě tam nechala a přišla si pro něj až 4.den...když jsem se pak někoho ptala, proč to tak udělala, tak to nebylo kvůli tomu, že spěchla za dětmi ( jak jsem si myslela) , ale prý musí mít s manželem po porodu pohlavní styk....nepochopila jsem proč, ale je to teda pěkně nechutný :zipper_mouth:
2. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
drndapetka: no tak to je síla tohle a fakt nechutný...a kvůli pohlavnímu styku opustit miminko, bože... Moje kamarádka měla minulý měsíc taky mimoděložní těhu, tak jsem tam za ní byla a těch cikánek a vietnamek...ty asi opravdu nemají problém s početím...
2. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
taurus já utoho taky bulela jak želva
2. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
taurusenka: To by brečel každej, neboooj :wink:
chicoola: 120dní po porodu být bez dítěte sama doma a dojíždět za ním do nemocnice a nemoct si ho vzít.....to bych z toho asi za chvílili skončila na psichině....ten tatínek musel být hroznou oporou...a o tom to taky je...
2. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
chicoola: Je to prý nějakej jejich rituál....ale teda pěkně blbej Ti povím....njn, to je vždycky tak, že ti , co ti děti pomalu ani nechtějí a jsou jim na obtíž, tak rodí jak na běžícím pásu.....
2. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak jsem na to taky koukla, fakt dojemný a jsem ráda, že to laurinka zvládla, protože to naše mrně, když by to byla holčička, by asi taky byla laura :dizzy_face:
Jinak moje kamarádka vloni taky porodila dřív, sice až v 7. měsíci (malá měla 1600 g) a dneska je z ní krásné miminko. Ale co si pamatuju, taky za ní museli skoro 2 měsíce dojíždě´t do nemocnice a vozit mlíčko. Je to super, že dneska umějí vypiplat i takováhle nedochůdčátka. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Teda vlastně cikání sim je pořizují kvůli alimentům a aby jim měl kdo krást :grinning:
2. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
drndapetka: rituál jo? :astonished: šmankote, vždyť tu ženskou ještě musí všechno po tom porodu bolet...ble :confounded:
2. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
chicoola: No myslím si, že v té posteli musela určitě řvát víc, jak na tom porodním :grinning:
2. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky, jukám na chvíli z práce, ani jsem vás nestihla moc dočíst, ale nedá mi nereagovat na toltec a její //... moc gratuluju!!!! tak tabulka se nám pomalu začíná plnit :wink:
2. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
zlababa: To jo, dneska umějí zázraky.....od 25.týdne máš šanci, že miminko zachrání.
2. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Teď čtu na internetu, že předčasně narozená miminka ve 28.týdnu mají až 85% šanci na přežití......to je už dost!
2. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Přeji dobrou chuť pracantkám, co jsou teď na obýdku :wink:
2. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Drn fakt je to zázrak co dnes dovedou :slight_smile:
Kde jsi našla to video ? Nemůžu ho nikde najít
2. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
hedik: na youtubu dáš do vyhledávače Laurinka - rozloučení s nemocnicí a už by ti to mělo najít
2. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ok děkuji
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
hedik: jak máš velké dítko?? koukám, že jsi ho měla asi brzičko, že? :wink: Taky jsem chtěla miminko už ve 20ti letech, ale jaksi na to nebyl ten správnej chlap :unamused: A teď mi je za 2měsíce 25let, takže nejplodnější věk už mám taky pryč a půjde to určitě hůř a hůř......
2. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Drndo, co to slyším? Prý nejplodnější věk pryč :grinning: Koukni do tabulky, kolik je těhulím :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
drndapetka: mně je 28 a určitě to půjde, věřím tomu :wink:
2. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
zlababa: Njn, já vím....ale můj doktor mi řekl, že nejvhodnější věk na zplození ( kdy je to nejmíň komplikované )tak je mezi 20-25rokem, a to už se pomalu blížím ke konci :cry: A nebo že by to u mě bylo naopak? :wink: Mezi 20-25let nezdary a pak by se konečně začalo dařit?? Třeba se ten doktor jen spletl :grinning:
2. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
drnda tak sem jukla na to video porod a uplně sem si připoměla svůj akorát ta mamča byla statečnější,já u toho hrozně řvala :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
zlababa: Já se Vás nechtěla nějak dotknout :zipper_mouth:
2. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.