• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndi, v pohodě, já vím, že se to tak bere :wink: určitě máš pravdu, že čím vyšší věk, tím větší různá rizika a tak. Ale dneska jsou proodnice plné maminek všech možných věků. takže žádné strachy, jsi mladá a zdravá, tak proč by se to nemělo povést :wink:
2. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
žabko můžu potvrdit,já měla na pokoji 32 a skoro 40let
2. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Drndapetko, tak cikánky vyvádějí tak, že jsou pověstné. A s tím odchodem je to vážně u nich normál. Ségře jednou utekla cikánka z oddělení, že nějak do tří dnů musí obšťastnit svýho chlapa. Nechápu, co je to za zvyklost, ale vzhledem k tomu, že jsem si prošla odstraněním cysty na bertolce, tak vím, jaký to je nemoct sedět po šití a manža měl nekecám 3 měsíce z mne útrum. Ale mně to dost krvácelo a špatně se to hojilo. Nakonec se mi to vyléčilo octovým roztokem, což mi poradila moje doktorka. Na nehojivé rány vřele doporučuji :slight_smile: .

Ještě doplnění, Chicool, ségra prý už měla v poradně (pro nepl.páry)i cikánky. Takže tím prohlásila, že bychom měli opravdu bít na poplach ohledně neplodnosti. :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Taky doufám, že věk v tom nehraje ZÁSADNÍ roli. Jsem jedna z mála, která se na 30 těšila a teď bych toho měla litovat ?? Když s manželem jsme se poznali, když mi bylo 26, takže to už jsem byla taky po "plodném období". :grinning:
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jinak jsem ráda, že jsem u toho videa s Laurinkou nebřečela sama :dizzy_face: .
2. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
motol: já jsem zas měla na pokoji samé mladší...samé dvacítky, které čekali pomalu už druhé dítě....tak možná proto jančím....dali mě do špatnýho pokoje :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
taurusenko, fakt jo? Cikánky už navštěvují poradny pro neplodné páry...tak to je asi opravdu něco špatně. A tvoje sestra je gynekoložka?
Jinak já svého přítele také poznala ve 26, jsme spolu 2,5 roku, takže jsem ho jasně napřed chtěla trošku poznat a žádné plodné období mě nezajímalo. Po 4 měsících jsme spolu začli bydlet a člověka nejlíp poznáš, když s ním žiješ, takže mi už 2,5 roku přijde dostatečné poznání na to, aby jsme se pustili do mimi (i když každý člověk může překvapit). A fakt tu svojí 28 neberu jako alarmující,naopak přijde mi to jako dobrý věk akorát začít... Já vylezla v 25 ze školy, tak bych stejně mimi dřív neplánovala a pak jsem zase chtěla mít nějakou praxi, protože přece jsem nestudovala VŠ, abych hned šla na mateřskou. No a nyní se cítím na mimi absolutně připravená.
2. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
taurus říkají ,ale že 30 je věk na první dítě,takže žádnej stres

drnda asi tě fakt dali do blbého pokoje :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já si myslím, že když může mít ženská dítě i v 67letech nebo kolik to byl ten rekord, tak to opravdu nemusíme řešit :grinning:
2. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
to už je teda fáááááááákt extrém,takový věky mi hlava nebere :confounded:
2. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky, vy teda zase dnes jedete :slight_smile:
me je teda 25 a uz jsem od dr. slysela, ze jsem idealni vek na prvni dite pomalu promeskala. :unamused:
2. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Holky, teď jsem na jiný diskuzi četla, že nějaká holka nemohla otěhotnět a tak doktor, aniž by se zajímal o matku, zakázal chlapovi přestat pít pivo a "nařídil" mu, aby si každý večer sprchoval varlata ledovou vodou. Ale prý tak ledovou, až je skoro nebude cítit. Do měsíce byla těhotná. :astonished:
Myslíte, že na tom něco je? Vzhledem k tomu, že spermijky nemají rádi horko, tak možná jo... :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
karol84: ale prd, 25 je super věk!!! A neblázněte s tím věkem... Já myslím, že problémem v mnoha případech věk vůbec není, ale stres, nezdravý způsob života atd.
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
chicoola, my mame doma taky zakaz horke vody :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
ja nevim, v cem bude problem v mem pripade, prapuvodni pricina se jeste nenasla... takze jsem zvedava, kdy se toho ditka dockam
2. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
S tou ledovou sprchou je to docela vtipný, myslíte, že po tom sprchování je potřeba na to rovnou vlítnout ? :grinning:
2. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Drndapetko, souhlasím s motol. 30 - ideál a špatný pokoj !!! :wink:

Chicool, netvrdím, že ve velkém, ale už se jí tam objevily cikánky. Ségra je doktorka gynekologie a porodnictví. Bohužel jim v nemocnici zrušili porodnici :cry: :frowning2: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: a porody jí vždycky moc bavily :slight_smile: . Ve své podstatě kvůli nim se rozhodla pro tenhle obor. Na medicíně jí jeden doktor lanařil na chirurgii, protože má šikovné ruce. Ale nekonec jí chytla ta gynda. A při ní si taky zaoperuje :slight_smile: . Nejsem si jistá, jestli jsem to tu už nepsala Baji. Ségra chtěla původně být zdravotní sestrou na dětském oddělení. Už snad od pěti let, ale kvůli ledvinám a ZPS jí to doktorka zamítla (nedala jí doporučení na zdrávku) a řekla, že když chce tedy dělat ve zdravotnictví a s dětma, ať vystuduje medicínu. Ona je momentálně na rodičovské, ale chodí do práce. Je málo doktorů a taky chtějí příští rok začít stavět domeček, takže korunky jsou třeba :wink: .
S manželem jsme spolu čtyři roky a dva měsíce :slight_smile:. Bydleli jsme spolu vlastně od samého začátku, akorát ve dvou bytech :grinning: . Po roce jsem se přestěhovala k manželovi a svůj byt prodala.Taky razím zásadu - nejdřív spolu bydlet. Opravdu se takhle nejlépe poznáte. Proto taky tvrdím, že se u nás po svatbě nic nezměnilo. Je to pořád tak super jako před svatbou. A s tou školou? Taky tak. Mám sice jen vyšší odbornou, takže jsem skončila když mi bylo 21, ale taky jsem nechtěla jít na mateřskou, i když v té době by bylo s kým. Chtěla jsem získat praxi, našetřit nějaké korunky a teď cítím, stejně jako ty, že mimi může přijít.(respektive už tu mělo dávno být !!!!!!!!!!!!!!!!!!:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
2. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
karol84: No mě právě můj gyndař řekl to stejný......
2. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
žabko,a myslíš že by to mělo ten efekt po studené sprše? :grinning:
2. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
karol84: dočkáš se, kamarádka se dočkala po 15. měsích, brala to v klidu, i když taky byla zklamaná, ale věřila, že se dočká a přemýšlela pozitivně...dočkáš se...hlavně si neříkej opak!!!
2. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
No, manželovi sice studená voda nevadí a v horku si dává studenou sprchu několikrát denně, ale sprchovat si varlata do jejich "bezvědomí" by asi neprošlo :grinning: .
2. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
motol, no muesl by si prchovat jen pytlík a ne pimpulu :grinning:
2. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Motol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak tenhle vedlejší efekt studené sprchy mi tedy nedošel.
2. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
taurusenka: tak tu zásadu bydlení taky uznávám :wink: Přestěhovala jsem se k manželovi za měsíc, co jsme se znali :grinning: Za další tři měsíce jsem otěhotněla, i když to skončilo blbě, za 10měsíců ze mě byla už paní.....Risk je zisk a takový to čekání bydlet spolu nebydlet atd. neuznávám. podle mě je mooooc důležité, aby se ti dva lidi poznali hlavně v tom domácím prostředí, aby to klapalo!!
2. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky, s vámi je tu sranda! Už si představuju manžu, jak si jde sprchovat varlata studenou vodou a pak na mě vlítne :grinning: ! To by u nás asi neprošlo!
2. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
chicoola, ja si sice na jednu stranu rikam, ze se dockam, ale doktori uz me informuji o tom, jaka je ivf super vec a ze se toho nemam bat atd. protoze nemam spontanni menstruaci, k ovulaci nedochazi, leky nezabiraji tak, jak by mely a jinak uplne zdrava taky nejsem, takze je to docela tezke zachovat si uplne klid :confounded:
2. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Drndapetko, myslím, že kdyby tuhle zásadu razilo víc holek, tak by třeba klesla rozvodovost. Mně to třeba od pěkně blbýho vztahu zachránilo!!!

Ajo, tady musí být sranda, jinak bychom se za chvíli všechny zbláznily :grinning: .
2. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
zlababa: Máte krááásné téma :grinning: :grinning: Hned večer, jak uvidím manžela se mju musím pochlubit s novinkou o "ledování" :grinning: Možná by to aji přijal, protože chudák je z povolání voják, řídí všechno, co má kola a furt sedí na zadku....však to znáte....pořád zapařenej zadek, pak sem tam chytne vlka....pytlik pořád horkej a spermijky umírají a umírají :cry: třeba by je ta ledová sprcha fakt prohnala :grinning:
2. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Karol, nevěš hlavu, sice to trvá už dlouho, ale já pevně věřím, že to nakonec taky dotáhnete do zdárného konce. Máš fakt ještě fůry času, takže hlavně klid. Jak už jsem tu někde psala, já neměla spontánní mnstruaci po vysazení HA asi 3 roky. Sice jsem byla v jiné situaci, na mimi jsem v těch 25 zas tak nespěchala, studovala jsem, bavilo mě cestovat a tak. Sice bylo tenkrát s kým (7 letý super vztah), ale nakonec jsme spolu stejně nezůlstali.
Ms mi pak naběhla sama postupem času, ale paradoxně na tom měl svůj podíl můj současný manžel, protože od chvíle, co jsem s ním začala spát, se mi ta ms nějak zázračně začala upravovat sama.
2. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Taurusenka: To určitě, to máš recht. Já se hrozně bála, že svatba všechno změní, ale je to ba naopak ještě lepšajšíííí :wink:
2. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.