• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenko, tak to máš dobré, že máš takovouhle ségru, to ti pak může leccos poradit. Já mám kamarádku porodní asistentku, tak si pak plánuji, že jí budu chtít u porodu, ale bůhví, zda pak nebude také na mateřský.
Já jak jsem školu vylezla v 25, tak jsem byla ještě se svým bývalým přítelem, se kterým jsme spolu byli skoro 8 let, ale vídali jsme se prakticky jen o víkendech, takže když jsme pak spolu zkusili bydlet, šlo to do háje, ale byli tam i jiný problémy. Ale jsem ráda, že jsme si spolu dítě nepořídili. No a se současným jsem těch 2,5 roku a vím, že ho znám lépe než toho 8-letého víkendového (i když jak stále tvrdím, každý člověk umí překvapit). A třeba nechápu jednu mojí kámošku, která se teď vdala a s manželem začla poprvé společně bydlet až po tý svatbě. No nevím, nevím, vzhledem k tomu, jak to dopadlo u mě, a to jsem si tenkrát myslela, že je to můj životní chlap a nevěřila bych, že se kdy rozejdeme. Takže tak, no.
2. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Karol, chicool má pravdu. IVF není zrovna romantické početí, ale musíme děkovat za to, že ta možnost tu je. Mně by nikdy nenapadlo, že bude šťastná, když se dostanu do té poradny. Třeba moje mamina tvrdí, že i v únoru měla 30 plodných dnů. Hlavičku vzhůru a vyjde to. Určitě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
zlababa: Co ti chlapi všechno nedokážou :grinning:
2. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
No teď se trochu červenám, ale s manžou byl ten sex fakt jiný kafe :sweat_smile: tak třeba to tělo šokem začalo radši pravidelně ovulovat :grinning:
2. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Drndapet, tak manželovi dávej na cesty pytlík s ledem :grinning: . Jó, holky když už jsme u toho přehřívání, tak bacha na notebooky. Jakmile ho manžel nebo partner položí na klín bez speciální podložky, vynadat a zahnat do sprchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!! To je věděcky dokázané.
2. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Taurusenka: Nejvíc ze všeho se mi líbí, jak je manžel pyšnej, že je ženatej a že jsem jeho manželka....hlavně když mě představuje, tak je k neudržení .....tak doufám, že mu tento stav vydrží, co nejdéle :grinning:
zlababa07: možná jsi podvědomě u toho bývalého cítila, že to nebyl ten pravý...a když jsi pak poznala manžela, věděla jsi, že je to ON a tělo se srovnalo... :wink:
zlababa: Věřím, že na tom něco fakt bude.....já jsem teď taky v postýlce spokojená jak nikdy předtím, a taky se ms dostavuje ( i když někdy nepravidelně , ale jo ).....dřív třeba nebyla i 3měsíce...a je pravda, že jsem měla takový nevyrovnaný vztah...tak za to fakt můžou asi ti chlapi či co :confounded:
2. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
taurusenko, ten můj si pod notebook dává polštář. Ale zkusím mu tu ledovou sprchu navrhnout, nebo aspoň studenou...do úplného extrému, jak se tam psalo, aby je skoro necítil, ho fakt hnát nebudu...
2. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky, lituju snažilky, které nás dnes budou dočítat, už jsme popsali 9 stránek :grinning: :grinning: :grinning: aby to s námi nevzdali... :grinning:
2. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
taurusenka: Takhle jsem chytla manžela o víkendu, když jsem přišla z práce....místo pozdravu jsem na něj vyhrkla, ať neleží s notebookem v klíně, ať si ho dá na stůl....když se zeptal proč a já mu řekla, že mu tak umírají spermijky, koukal na mě jak na sochu svobody :grinning: :grinning: Asi si myslí, že už blbnu....
2. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
asi je je to tak holky já měla přítele 3,5let a ha nebrala a nikdy neotěhotněla a poznala sem mm a po5měsících sem otěhotněla to je asi nechci napsat osud,ale jako kdyby to tělo vycítilo,ted je to to správný,
2. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
chicoola: Ten můj flegmoš to taky vyřešil nakonec polštářem :grinning: Lenoch líííná
2. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
my spolu taky bydlime 7 let a nedokazu si ted predstavit, ze bych si mela vzit nekoho, s kym bych si nevyzkousela denni souziti - to je vazne uplne o necem jinem, nez "chozeni"
2. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
tj teprve bydlení vztah prověří souhlas,
2. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Chicool, kdyby nebylo ségry, tak jsem už dávno změnila doktorku. Ona mi zařídila laparoskopii, ona byla ta, která mi řekla, že BT není až tak v pořádku, že k ovulaci dochází později a není čas na uhnízdění (moje Dr. mi řekla, že je to v pořádku), ségra mi předepsala clostík a utrogestan, napsala první doporučení do poradny. Je to moje zlatíčko. A to, že se to mojí Dr. nelíbí je mi u(pr... )kradený. Naštěstí už i ona pochopila, že to netěhotnění není samo sebou, tak mi sama doporučila CAR. Ta tvoje kámoška má tedy vážně odvahu. Taky jsem ráda, že na prvního mimíska jsem počkala až na svého manžela. Pro nás pro oba to bude poprvé a o to krásnější:slight_smile:.

Žlab nečervenej se :grinning: , u mne například došlo k tomu, že od té doby, co jsem s manželem, jsem přestala trpět na nepříjemné výtoky. A prý nejsem jediná. Je dost holek, které jejich partner tzv. vyléčil nebo jinak prospěl :wink: .
2. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
karol84: naprosto o něčem jiném...ono jenom si spolu užívat víkendy a různé akcičky je fajn...ale až když řešíš denní starosti, tak poznáš, zda se o toho druhého můžeš opřít. A jak už jsem psala, náš vztah prověřila ještě rekonstrukce a jsem za to ráda... :slight_smile:

drndapetka: tak snad ten polštář stačí... :wink:
2. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
taurus, pozorujes po clostilu a utrosi nejaky pozitivni posun?
2. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
ted jsem dokoukala laurinku a denisku na youtubu a je to tedy sila... u laurinky se mi chtelo brecet, kdyz jsem videla toho drobecka.
2. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoooooooooooooj :slight_smile:

zlababa: jsi tu ještě ? já jsem se sem dřív nedostala. podávám zprávu od mého gyn dr. nové pacientky přijímá - i těhotné. sestřička říkala, ať se klidně ozveš. dnes tam mají do dvou (takže za chvíli končí) a zítra jsou až odpoledne od tří.

holky zatím jsem vás nestihla dočíst, ale zběžně jsem shlédla, že se tu objevila toltec se // - takže potichoučku graaatuluji, ať čárky už jen sílí a zdárně dojdeš až do úspěšného konce a porodíš krásné zdravé mimčo :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Drndapet, to víš, že mu to vydrží :wink: . Akorát jsem zvědavá, kam jeho pýcha dosáhne až budete mít mimíska. To asi přes tu pýchu zakopne, viď? :slight_smile: Ono se to o těch noťasech moc neví, když se o to nezajímáte. Každopádně se už na to prý vyrábějí speciální podložky. Jednou jsem sledovala v televizi dokument ohledně mužské neplodnosti. A právě tam zkusili ty noťase a když je snímali termokamerou, tak to tam měli pěkně rudý ! Jo a jinak taky prokázali, že je fuk, jestli má chlap slipy, trenky nebo boxerky. Taky dobrý vědět :grinning: .
taurusenko, tak to je fajn mít takovouhle ségru doktorku. Tak to aspoň vidíš, padneš do ruky nějaké doktorce a říká ti úplný bludy než to, co ti řekla ségra...
Já jsem také ráda, že jsem počkala na svého přítele, bude to skvělý otec a též to pro nás oba bude první miminko...
taurus, fuk to neni, protoze kdyz vidim nektere chlapy v jejich spodnim pradle, tak bych asi nikdy nedostala chut na sex :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
taurus: tak to jsem ráda, že je jedno jestli slipy, trenky nebo boxerky, páč můj přítel nosí slipy. :grinning: Teď jsem si uvědomila, jak je vtipný, kolik tu toho o něm zveřejňuji (a vy o svých), by asi koukal :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky, budu teď chvilu pryč....jdu na přestávku....s manžílkem na kávičku :wink:
2. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
chicoo, taky si nekdy rikam, ze by se drahe polovicky divily, ta moje by se se mnou mozna chvili ani nebavila :sunglasses:
2. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
ještě,že to nečtou :grinning:
2. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Chicool, 9. stránek ?? to jsme vážně tak ukecané :grinning: :grinning: :grinning: ??? Náš vztah prověřila taky rekonstrukce, ale tuším, že snažilkování je skutečná zkouška a mimísek nám to doprověří :grinning: . Jo, je to fajn mít ségru přímo v oboru (a to si můj manžel ze začátku říkal, že jejích služeb nevyužije :grinning: ). Rozhodně mi všechno vysvětlí líp než moje doktorka. Ty máš tu kamarádku (porodní asistentku) v tom plzeňským CARu, viď? Myslím, že si to tu už někde psala. Tak to je taky dobře. Máš taky ten úžasný vnitřní pocit, že budeš první, která svému manželovi porodí mimíska ???

Karol, docela. Ale nereagovala jsem na utrogestan jako ostatní. Vedlejší účinky jsem neměla. Když jsem si dělala ovutest poprvé, tak jsem měla pozitivní LH 17. den a po utrogestanu se mi to přesunulo na 15. den a prodloužila se mi luteální fáze. Clostík jsem brala jen dva měsíce. První měsíc dobrý (brala jsem ho 1-0-0) a druhý měsíc (1-0-1) jsem měla slabší menstruaci a špinila jsem čtyři dny před krvácení. Ale MS byla slabší. Volala jsem to ségře a řekla mi, abych teď všechno vysadila. A teď jsem poprvé měla v době ovulace mírné píchání u vaječníků (a clostík ani utroš - respektive Crinone - neberu).
2. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Upřímně, taky jsem ráda, že to tady můj manžel nečte, ale nesmyslím si, že bych a ani jedna z vás tady o svém protěšku psala něco ošklivýho. Naopak, přijde mi, že tu každá máme doma ideál. A pak že nerostou :grinning: .

Karol, musíš to brát tak, že jsem psala o typu spodního prádla ne o vzhledu a čistotě :grinning: :grinning: :grinning: To mně stačí některý vidět i oblečený :grinning: :grinning: :grinning: .
2. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky asi už mi z toho snažilkování hrabe, od neděle mám občasné nepatrné cukání v oku. Konkrétně u slzného kanálku. Je to dost nepříjemný. A nebo to zavedu jako nový těhupříznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
2. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.