• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenko, nene, moje kamáradka není v CARu, pracuje normálně v porodnici, to asi psala jiná snažilka :wink:
Jinak je to fakt příjemný pocit, že budu první, která mu porodí miminko, to máš pravdu...
2. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
taurusenko, cukání v oku!!! Sakryš, nezaváděj to jako těhupříznak, páč s mou sugescí to okamžitě budu mít taky :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
taurus přesně tak,ale ideál je silné slovo mám doma chlapa kterého miluji,který má své chyby,ale za jiného bych ho nevyměnila,a to samí sem já,
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
a to cukání,že by :wink:
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
holky a chcete muže u porodu?
2. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Chicool, je nás tu tolik, že se ani nedivím, že jsem se spletla. :grinning: Tak cukatůru si určitě nevsugeruješ, protože to nejde :grinning: . Dělala jsem si legraci s tím těhupříznakem, protože mám 18. DC, ovulka byla kolem 10. DC, než se mimísek uhnízdí tak to taky chvilku trvá :grinning: :grinning: . Ale fakt je to nepříjemný.
2. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Blizennec, jsem tu, jen jsem si odkočila na masáž :slight_smile: Díky moc za zprávičku, zítra odpoledne to obvolám a zkusím se objednat na te další týden. Snad to vydržím :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Motol, tak to máme asi všechny. Nikdo není bezchybný, protože až zas takový ideál bych nechtěla :grinning: . Manžela u porodu mít budu. Vlastně si toto právu už vymínil chvilku po našem seznámení. Nějak jsme se bavili o porodech a zeptala jsem se ho na to a on okamžitě řekl, že u porodu chce být. Já vlastně nemám na výběr :sweat_smile: .

Holky, musím pelášit domů. Mějte se moc hezky.
2. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
motol: já ho tam chci a myslím, že on tam také bude chtít být... :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
tak jsem zas tady, takže boreliozu nemám
2. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
medan29: super...tak to jsou dobré zprávy :wink:
2. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
jojo, jen říkala že je tam něco v nepořádku s hormony, tak mi to okopčila at to ukáži na gyndě,
2. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
medan29: a kdy jdeš k tý gyndě?
2. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
chicoola.Jsem objednaná na út
2. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
medan29: no tak snad i to dopadne dobře...
2. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak už jsem tadyyyy :slight_smile: Manžel se na to ledování pytlíku netvářil u kafča moc nadšeně :grinning: takže u nás to asi nezavedem
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
chicoola:no uvidí se,ale doufám
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Co to čítám?? Cukání v oku? :grinning: Aby se to pak nerozšířilo na cukání čehokoliv :grinning: A pak nakonec skončíme i u třepavky rukou, ne? :grinning:
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
drndapetka: netvářil, jo? Tak já to zkusím večer navrhnout tomu mýmu... :grinning: ale asi to bude mít stejný výsledek :wink:
2. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
teda holky, dneska se mi tu nějak nakupila práce, a tak nějak se snažím průběžně od 11hod dočítat, ale nějak jsem to po pár stránkách vzdala, pěkně jste se rozkecali :grinning:

medan: borelioza žádná - takže dobré zprávy :wink:

zlababa: určo tam zavolej, sestřička je vždy moc milá - neboj, pan doktor taky, ale s ním po telefonu mluvit nebudeš :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
blizennec a ještě mi pověz, mají ultrazvuk? radši se ptám, protože jsem jednou byla u jedné dr, co ho vůbec neměla, že prý na něj nevidí :confused:
2. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
blizennec: tak to se ti nedivím, žes to vzdala, dneska jsme fakt klábosily o 106... :grinning:
2. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
zlababa: A taky moc záleží na tom jakej mají ultrazvuk.....já byla např. v červnu u mýho gyndaře a ten nic nevíděl....pak mě poslal do nemocnice, kde mají ultrazvuk dražší a lepší a doktor tam viděl gestační vaček....takže určitě taky záleží na kvalitě
2. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
zlababa: nevidí na ultrazvuk?? co přesně to u lékaře znamená? :slight_smile:) no takovej ultrazvuk jako "dovnitř" - nevím jak se tomu říká, tak ten má - dnes jsem to podstoupila i na prevenci. a jestli myslíš, takovej ten "normální", nebo jak to mám napsat (pomaže ti bříško a pak ti tam s tím šmrdlá :grinning: ) tak to nevím. ale předpokládám, že pokud má ten vnitřní (řekla bych že ten je novější ne), tak bude mít i ten druhej. to se používá pro těhulky ne.

chicoo: dnes jste to teda rozjely, doufám, že mi nic zásadního neuniklo. pochytila jsem asi to nejdůležitější ato, že se objevila druhá těhulka :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
drnda, zlababa: jo jestli jste myslely, jak kvalitní má gyndař ultrazvuk, tak to opravdu ale opravdu nejsem schopná poznat :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
blizennec diky, mě stačí toto, myslím, že te dovnitř, jak píšete, je fajn :grinning: a určitě bude mít i ten přes bříško, myslím, že to je jedna mašinka se dvěma nástavci. Aspoň tak to teda měli v nemocnici. Ta moje bývalá gyndr měla jen ten venkovní a ta, co jsem psala, že na něj nevidím, tak měla pravděpodobně špatnej zrak... nebo blbou výmluvu :angry: :grinning:
2. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
blizennec: myslím, že ti nic zásadního neuteklo...novou těhulku jsi zaregistrovala a jinak je to spíš takový klábosení skoro u kafíčka :wink:
2. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
zlababa: a nebo oboje dohromady - blbě viděla a proto si vymyslela tak blbou výmluvu :grinning:

chicoo: taky si myslím :wink: to hlavní jsem pochytila a tím ostatním si krátíte čas v práci, je mi to úplně jasný :grinning:
2. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Holky, tak mi to tu s vámi pěkně uteklo a musím říct, že jsem udělala i dost práce v práci, takže spokojenost...tak zase zatím ahoj... :wink:
2. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
chicoola: Teeeeda....tak to já u toho psaní moc práce nestíhám......asi si budu muset pořídit vrtulku k zadku :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.