• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka: hele, já se sama divím, udělala jsem dnes tolik restů...
2. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
tak u mě po dnes docela náročném dni odcházím konečně taky domů, mějte se a ne že zas prokecáte takových stránek :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Já už taky mažu...papa
2. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
chicoola....no já se nedokážu na nic jinýho skoro než na to psaní soustředit, takže lidem taky vracím špatně peníze ( dělám v obchodě s dárkovým zbožím vedoucí a jsem na prodejně, protože prodavačky mají teď dovolený) :grinning: Hele, asi nejsem ta "pravá" ženská, protože se říká, že prej dokážeme dělat víc věcí najednou :grinning:
2. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
To já jsem tady dneska do osmi do včera :angry: tak se mějte a přeju vám pěknej zbytek dne, papa
2. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Začínají mě čím dál víc bolet prsa.....vidím to holky docela nadějně....při MS mě prsa nebolí :grinning:
2. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
drndapetka: tak to já zase zvládám dělat víc věcí najednou...no tak hlavně aby z toho povídáná nebylo pak pěkný manko v pokladně :wink:
Tak to je super, že to vidíš nadějně... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
drn tak držím moc moc palečky ať je to to pravé :grinning:
Já jsem byla nakoupit, a fakt to nestíhám dočíst :unamused:
chicoola tak to tě obdivuji já několik věcí najednou nestíhám :frowning2:
2. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
přes den to tu Holky žije a večer nidko,to je teda bordel :angry:
2. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Jojo, taky si říkám.... přes den moc nemůžu, spíš vůbec.... Nestíhám ani dočíst... nějaké novinky ?
2. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
taurus, ja jsem po utrosi hrozne unavena, jsem schopna usnout do pul hodky i ve stoje... a ms ted chodi i pres utros a cyklus se zkratil ke 20 dnum, doufam, ze to zkracovani uz nebude pokracovat
2. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
kuratkol, to jsme na tom podobne - ja pres den taky moc moznosti sedet u netu nemam a vecer tu nikdo neni... a docitat asi nebudu, vsak kdyz bude neco duleziteho, tak nas urcite nekdo upozorni :grinning:
2. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz
3.9.2009

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 5 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
3. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Karol, já právě takové příznaky po utrogestanu (Crinone) neměla. Ale hodně holek na to trpí, proto jsem se divila, že mi nic není. Ale je divné, že se Ti cyklus zkracuje :confused: . Měl by se naopak srovnat tak, aby byla ovulka a dostatečná luteální fáze.
3. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
bré ráno
3. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Zdravím po ránu :wink:
3. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky,pěkný ráno :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:11  •  snaží se  • Odpověz
Holky, já včera večer měla hejble si dnes ráno udělat test. Jsem 26 DC a 15 DPO. Ale pořád jsem si říkala jo a pak hned ne. No a ráno se to vyřešilo, se zalepenýma očima jsem seděla na záchodě a úplně jsem na testování zapomněla. :grinning: No a to jsem měla plnou hubu keců, jak budu testovat až příští ČT a při tom už jsem chtěla testovat dnes. Tak si mě prosím srovnejte, že to fakt nemá smysl. :wink: MS má být v neděli. :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Holky, zapomněla jsem pozdravit, takže přeju všem krásné dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Teď doufám, že se nespletu, myslím, že to byla Medan s tou boreliózou - suuuuuuuuuper zpráva, že jí nemáš.
:grinning:

Drndapetko, tak to vážně vypadá nadějně :wink: :wink: . Mne prsa nebolí nikdy, takže až začnou, tak to bude taky pro mne náznak případného těhu. Akorát jeden čas mě bolely, ale to jsem přišla na to, že to bylo nevhodnou podprsenkou. Vyhodila jsem jí a už se mi to neobjevilo.
3. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Chicool, zkus to vydržet alespoň do té neděle :wink: :wink: :wink: .
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
taurusenka:jojo měla jsem radost že jí nemám, ale říkala že tam je nějaký problém s hormony, takže jdu příští týden na tu gynekologii,
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ranko!
Drndapetko, moc držím pěstičky! Kdy budeš testovat?
3. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
taurusenko, OK vydržím...je to hrozně napínavé...ale vydržím :wink:
3. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Medan, to věřím, že si měla radost :slight_smile: . A je dobře, že když máš problém s hormony, že na to přišli. Většinou se tento problém dá vyřešit lékama. Přeju ti, aby to nebylo nic závažného a brzy se ten problém vyřešil :slight_smile: .

Chicool, nemysli si, že je to napínavé jen pro tebe :wink: . Jsem taky napnutá, jestli se ukážou ty // :slight_smile: . Ale raději to vydržím, než abych se tu dočetla, že tam byla jen jedna :wink: :wink: , protože si testila moc brzy, jooo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
taurusenko, to jsem přesně potřebovala slyšet, že je to totální blbost a že bych mohla být jen zklamaná, díky díky. Testovat budu nejdřív v neděli
3. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Chicool, nemáš zač děkovat :wink: . Vím moc dobře, jaké to je vydržet netestit, ale po všech těch zklamání vím, že je to fakt zbytečné se takhle nervíkovat na negativníma testama. V neděli budeš 18. DPO, což si myslím, že je idální doba na první test. Některým holkám se může druhá čárka objevit už 5. nebo 6. DPO, ale je to mizivé procento žen, ale protože se to může stát a není to 100% vyloučené, tak to na ty testíky píšou, aby se zvýšila prodejnost.
Pokud mi nedorazí MS, tak budu testovat za 15 dní, ale je mi jasné, že čím víc se ten den bude blížit, tím dřív budu chtít testovat, ale jsem přesvědčená, že mi MS dorazí dřív, takže tenhle měsíc za těhutest ušetřím :grinning: .
3. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
taurusenko, máš pravdu...ono je snad "menší" zklamání dostat ms než vidět ten negativní těhutest. Zkusím v neděli, možná přijde ms dřív, protože ovu byla taky dřív a nebudu to muset řešit. Myslím, žes to byla ty, kdo říkal, že luteální fáze je vždy stejná, takže když byla ovu 12DC, tak možná přijde ms už zítra nebo v sobotu. Vydržím, vydržím. Ale nebudu čekat do příštího čtvrtka, když nepřijde ms, zkouším v neděli. Tak držte palce. :wink:
3. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky, teda chico, ty máš nervy ze železa, já bych to nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
medan je fajn, že nemáš boreliozu, je to pěkný svinstvo :angry:
jo a ještě mě napadlo k tabulce, co ji rozdělit na dvě části, když už je nás tolik, pro snažilky a nesnažilky, ať se nemotáme v cestě horkým adeptkám na //
3. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Chicool, to je fakt, že spíš sneseš tu MS, než jednu /. O té luteální fázi jsem to četla tady na koníkovi, takže nevím určitě jestli je to pravda. Taky jsem měla tento měsíc ovulku dřív, tak jsem zvědavá, kdy MS dorazí. Hlavně aby to bylo až po dovolené.
3. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
jo s tou luteální fází by to tak mělo být, i když já třeba mám rozptyl +-3 dny, ale mám nepravidelný cykly
3. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.