• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Přeji dobré ranko :slight_smile: Tak už zase trčím v práci :angry:

chicoola: Ach ty nezbedo....jen čekej čekej....víš, jak se to říká? :wink: Vydrž prďka, všechno bude....je dobře, že jsi to po ránu nezvládla, ještě bys možná byla naštvaná...takhle se Ti aspoň nezjazila náladka....neeeeebo se Ti možná mohla ještě zlepšit, ale nechci provokovat...jen čekej :grinning:

taurusenka: No vidíš, to mě nenapadlo, že by ta bolest prsou mohla být ze špatné podprsenky....tys mi teda teď nahlodala červíka do hlavy :confused:

aja83: No ještě mám čas, jsem 22DC, takže bych to viděla opravdu na ten 28DC....za 6dní....nevím totiž jakej budu mít po revizi cyklus, první porevizní MS se nedá počítat...minulej rok se mi to po revizi srovnalo první 2měsíce na 28dní, pak jsem to mívala po 35.38dnech....tak já nevím holky, kdy to mám prubnout ten testík??

A to jsem ještě vedle , jak ta jedle z mé dnešní ranní BT :fearful: Po MS se pohybovala 36,4-36,6, pak 18DC vyběhla nahoru na 36,9, tak jsem usoudila, že ovulka byla 17DC, jenže teplotka se držela nahoře jen 3dny, dneska mi zas klesla na 36,5....chápete to někdo??? že bych ovulku za tento cyklus vůbec ještě neměla??? :cry:
3. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
petko, jestli ti to zas zítra vyskočí nahoru, tak je to ok a může to být pokles, který je při zahnízďování mimiška :wink:
3. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
baji: Jj, to jsem slyšela, že nidace může způsobit jednodenní pokles, ale je přece hloupost, abych měla ovulku 17DC a dneska 22DC se už zahnizďovalo, ne?
3. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
no bývá to 5-10 DPO, tak by to bylo možný ne?
3. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
baji: teoreticky jo...ježiš, to je fakt o nervy tohle :grinning:
3. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
drndapetka: jsem nezbeda, já vím, ale dopadlo to dobře...k testu jsem se nedostala a teď už mi bylo řádně vysvětleno, že to nemá smysl, tak počkám do neděle.

baji: já myslela, že v tabulce jsou všechny snažilky...jak jsi to myslela to rozdělit? Já bych to rozdělila spíš na holky, co jsou už přes 30 DC a nekomunikují, takže nevíme, co je s nima. Dala bych je do zvláštní tabulky a když přijdou s tím, jak to u nich dopadlo, tak bych je zařadila zpátky, aby bylo vidět, kdo z nás, co sem chodí je na řadě, co myslíte? Nějak takto? Souhlasíte? Nechci je přímo vyškrtnout, ale není v tom moc přehled.

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 5 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
3. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
baji: A je nějaká hranice pod kterou ta teplotka při případném těhu nesmí klesnout nebo je to u každé individuální?? Myslím teď jako, jestli může být žena těhu, když má teplotu 36,5??? Myslela jsem, že by se to mělo pohybovat k 37 a výš....
3. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
chicoola: Jj, s tou tabulkou je to teď přehlednější, souhlas :wink: a že ty jsi to tak udělala schválně, aby jsi byla na 1.místě pod těhulama, co? :grinning:
3. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Drndapet, mně by to taky nenapadlo :slight_smile: . Přišla jsem na to tak, že mě bolely nejvíc, když jsem si tu podprsenku sundala. S tím poklesem BT by to vážně mohlo být kvůli uhnizďování. A máš pravdu, je to o nervy. :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
chicoo: určo vydrž alespoň do prvního dne začátku předpokládaný ms. alespoň to pak bude lépe vidět :wink:
3. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
baji: A jaká může být nejkratší ta luteální fáze, aby se mimísek stačil zahnízdit?? Jsem v těchto věcech trochu amatér :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
drndapetka: :grinning: :grinning: :grinning: No vypadá to tak líp a to 1.místo je pěkný, ale abych z něho nešupajdila na poslední, takže žádná výhra to není, ale není to soutěž, že? No a pro nás, co si tu píšeme je to přehlednější a víme tak, komu máme držet palce... A když se holky vrátí s tím, že jsou třeba těhu nebo že přišla ms, zařadíme je zpátky do příslušné tabulky. No ale nepopírám, je pěkné se vidět jako první potencionální adeptka na těhu, která by to mohla v nejbližší době vidět :grinning: :grinning: :grinning: ...nu ale adeptka je pořád jen adeptka... :angry: a ty si taky nemáš s mou inovativní tabulkou na co stěžovat, jsi 3. na ráně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
petka, jj, je to vzrůšo, už abyste testovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chico, myslela jsem dát dolů taky ty co mají 0.snažení - třeba já, my ještě nesnž
běžíme s týnkou na ko k dr. zatím, ukážu se pak
3. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Chicool, taky se mi ta tabulka líbí. Když jsem jí dnes zadávala, tak jsem původně chtěla ty první dvě snažilky smazat, ale nedalo mi to. Přišlo mi to ošklivý. Takhle je to super.
Drndapet, ta teplota je vážně individuální. Při ovulaci mám teplotu 36,1 - 36,3, takže dostat se nad 37 stupňů je pro mne docela těžké. I když dneska jsem měla rovných 37 :slight_smile: . Důležitý je vzestup teploty ne teplota samotná.
Dobré ránko, blíženko :slight_smile: .
3. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
teda holky, já bt neměřím a v název jaká fáze je jaká jsem teda úúplný začátečník :frowning2:
taurusenka: Aha, tak to mě nebolí když "prdu" sundám....je to spíš takový pnutí a občas zalechtání....když jsem byla těhu, tak to bylo podobné, ale né přesně takové....spíš mě asi z toho začíná hrabat, jak se blíží ten 28DC :grinning: To bude nejspíš tím .....
Taurusenka: A když mám třeba rýmu, může být ta teplota vyšší?? Ovlivní to hodně?? Minulý měsíc jsem měla totiž teploty hrozně vysoké.... 37,4-37,7, což se mi opravdu nezdá....byla jsem v té době nachlazená, tak jestli to může ovlivnit i tohle....nebo třeba stres, atd.
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dočetla a zasmála se :slight_smile: hlavně nejvíc kdy je a není čas na mimčo.. kdo je starý a kdo mladý.. no, dneska v noci jsem celou probdila, jelikož mi začalo všechno docházet.. že budu muset skončit v práci, kde se mám fakt parádně, že ztratím svoji nezávislost a vůbec.. budu se muset stěhovat, je to komplet změna. I když se to všechno naplánovalo, tak ejhle jsem spíš vystreslá. A prosím neodsuzujte mě, musela jsem to prostě někomu sakraš říct :slight_smile: no jsem momentálně ve stavu, že už druhý den po zjištění se moc netěšim a spíš si říkám, že ještě rok (...když to šlo tak rychle - ale kdo to mohl vědět) jsem mohla pracovat. No zabijte mě :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
taurusenko, mně to právě přišlo taky ošklivý, je rovnou vyškrtnout a takhle se můžou kdykoliv vrátit. Ony třeba měly fakt chuť si tu s náma psát, ale třeba na diskuzi zapomněly, nebo nemají nervy nás dočítat :grinning: a ta tabulka je pak napřehledná. No a takhle jsme z toho skvěle diplomaticky vybruslily... :wink:

blizenko: vydržím, vydržím a jsem ráda, že jsem netestovala :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
drnda: já bych řekla, že je to normální :grinning: až se např. já (a řekla bych že nás bude víc :slight_smile: ) blížit k tomuhle "datu" tak budeme asi šílet všechny a "namlouvat" si všemožné příznaky jako příznaky těhu :grinning:
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Drndapetka: jestli tě bolí prsa, tak se piš už nahoru. Já jsem měla prsa jak balonky, bolely hlavně po stranách a pak mě střídavě pár dní před a hlavně v den MS bolelo břicho jak normálně kdyby měla přijít. teď už všechno přešlo, ale začíná mi být ráno blbě a budím se v noci hladem a čurat :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
chicoola: To jo, ze včerejška byl ten posun nahoru nějak moooc rychlý, až se mi z toho točí hlava :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Blíženko, první fáze cyklu před ovulkou je folikulární fáze (tvoří se folikuly) a po ovulce je to luteální fáze (to je tuším odvozené od LH hormonu, který se zjišťuje na ovutestech).
Drndapet, nevím, jaká má být nejkratší luteální fáze, když se prý některým podařilo otěhotnět těsně před menstruací, ale když jsem měla první ovutest pozitivní 17. DC a měla jsem cyklus 29-31 dnů, tak mi ségra předepsala ten utrogestan, aby měl mimísek víc času na uhnízdění. Jak psala Baji, kolem pěti dnů trvá, než se vůbec oplodněné vajíčko dostane z vejcovodu do dělohy a když se včas nezavrtá, tak se sliznice uvolní a přichází MS. Pak už se mimísek nemá do čeho zahnízdit.
3. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
toltec: Přesně, bolí to po stranách a lechtá to, včera večer když jsem usínala, tak to hrozně tlačilo.....ale to ještě neznamená, že to nemůže být u mě novej PMS příznak...to víš, po revizi se ty hormony ještě bijí a šílí....a o čůrání ani nemluv, to já lítám na záchod i tak...vypiju totiž za den 4litry vody....prostě pořád sosám a sosám :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
toltec: nezabijeme tě, naopak, já tě chápu, to jsou ty protichůdné pocity. Já mám svou práci taky ráda, mám se tu dobře, takže to chápu, ale počít dítě je dar, v dnešní době velmi vzácný...a za rok by to nemuselo jít tak snadno, za rok se může změnit věcí. Ale umím se velmi dobře do tvých pocitů vžít. A rozhodně tě neodsuzuju. A ono až toho prcka uvidíš na UTZ, tak tě tyhle myšlenky přejdou, neboj. :wink:
3. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
toltec: Ty vnitřní pocity jsou normální...já i brečela, že to chci vrátit, že ještě nééé, že si chci ještě chvilku užívat....je to na budku....ale to ty hormony, neboj...to není Tvoje hlava :wink:
3. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
taurusenka: No já mám doma Utrogestan ještě z minulého těhu, doktor mi ho dal na špinění....mám ho ještě moooc....myslíš, že by třeba vadilo, že bych ho začala, teď, když jsem po ovu preventivně brát?? nebo se mám raději zeptat doktora?
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Drndapetko, teplotu může hodně věcí ovlinit. Já se například neměřila, když jsem byla nastydlá, nebo jsem k těm hodnotám nedávala žádnou váhu. S tím stresem nevím. Ale zjistila jsem, že je jedno, jestli je léto nebo zima. Venkovní teplota u mne nehraje roli.

Chicool, dobře si to s tou tabulkou vymyslela a je to tak vážně lepší :slight_smile: .

Toltec, tvoje rozpoložení je normální. Zvlášť, když se to povedlo hned napoprvé. Ve spoustě maminek, když se jim narodí miminko, to hlodá, jestli vůbec všechno zvládnou a co teď budou dělat, co je čeká. Neboj, až uvidíš první ultrazvuk, ucítíš první pohyb a až budeš mít poprvé mimíska v náruči, najdeš v sobě sílu, o které si do té doby neměla ani tušení. Uvidíš, vše bude dobré. Hlavně se nestresuj a užívej si to, jo?? :wink: :slight_smile: Je to opravdu dar.
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
toltec: já tě každopádně taky neodsuzuju. pokud máš práci která tě baví tak i chápu že se ti jen tak nebude chtít odejít. ale řekla bych že se tomu právem říká jiný stav - hormony s každou prostě zacloumají úplně jinak. ale neboj, jak říká chicoo, řekla bych že až to malé uvidíš na utz tak se to změní :wink:
3. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.