• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
obden nontstop to bude nejlepší :slight_smile: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Karol 84 to by bylo superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Přiznám se, že kouřím od 14ti a xxxxxxxxxkrát jsem už přestávala - nemám pevnou vůly a jsem hroznej slaboch.
Minulý týden s tím přišel můj mužskej, že přestanem. On drží a nekouří a já si koupila slabší cíga a kouřím tak polovinu z toho co dřív. :zipper_mouth: :fearful: :zipper_mouth: :rolling_eyes: tak se alespoň snažím.
16. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
lolynko, dr. mi řekla že sexíkovat každý druhý třetí den stačí a klapne to !

Karol a hlen mi doktorka vysvětlila že se na kalhotkách objeví výtok, průsvitný hodně táhavý jako průsvitný sopel nebo vaječný bílek a čím bude vlhčí a táhavější tím bude lepší, tento měsíc jsem až byla překvapená jak jsem ovulovala a dnes jsem se dívala na fertility do grafu a určil mi to i počítač přesně podle teploty tak to mám potvrzené na dvakrát a tady je adresa kde jsou hleny i vyfocené a vše super vysvětlené http://www.rodina.cz/clanek3633.htm ! Doufám že příští měsíc to taky tak přesně předpovím a budu těhu než se nadám, nebo tento měsíc mě to fakt příjemně překvapilo :grinning: !!
16. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
protilátky proti štítné žláze (značí se např. Anti-TPO + ještě nějaké) a T3 a T4 jsou klasika odběr hormonů štítné žlázy - na prokázání hypofunkce a hyperfunkce
16. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ty protilátky mě taky zajímají, ale zas abych tu mudru moc nezastrašila, že toho vím tolik :slight_smile:
Loly, třeba ti to k tomu přestávání pomůže, když si řekneš, že už se možná nestaráš jen sama o sebe a něco malého může být uvnitř tebe :wink:
16. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
holky nějak jsem grogy, jdu se ponořit do bezesných snů pa
loly, tak to budu držet palce, aby se vám s tím kouřením podařilo přestat
Haha, už se vidím, jak zítra naklušu k mudr do ordinace a vysypu na ní tyhle vědomosti :grinning: určitě na mě bude koukat jak z jara, proč tam lezu, když nejdem nemocná a navíc po ní budu chtít, aby mi téměř bezdůvpdně nabrala krev :confused:
Mám z těch doktorů asi celkem strach, posledně mě dost nevybíravě odbyla moje teď už bejvalá gyndr, když jsem tam šla na kontrolu po té revizi. Nejdřív mě poslala domů, že jdu moc brzy a že mám přijít až po první ms, no a když jsem jí volalal, že bych teda přišla, tak mi zas pro změnu řekla, že má dovolenou celý měsíc! a že se kvůli mě nerozkrájí :confounded: :frowning2:
16. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
janinkaves, dobrou

zlababa, tady posílám odkaz na stránky, kde se dá najít vysvětlení k různým zkratkám k odběrům atd.
http://laboratore.vfn.cz/vysetreni/result.php
16. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Díky.

Tak já jdu dadat ráno vstávám do rachoty. Abych to zase nepřešvihla jako včera a předvčerem.

Dobrou a díky za pokec.............. :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
loly, měj se
16. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Loly, Jani, dobrou, Karol díky. Když se odhodlám, zítra k té dr skočím a zkusím jí říct, že jsem unavená, padají mi vlasy a že jsme měla zamlklé těhu, snad mě nevyžene...
16. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
zlababa, tak to je dobré, že ta mudra je už "bývalá"... to je jednání, hrůza...
16. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
zlababa, budu držet zítra palce
16. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Karol, sice je bývalá, ale současnou zatím nemám :frowning2: Nikde nějak neberou nové pacientky. Ale od jedné mám slíbeno, že když zavolám v září, vezme mě. Tak snad dřív nebude potřeba :wink:
16. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
tak já jdu taky do pelechu, měj se a dobrooooou
16. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
pokud jsi z prahy, tak ti muzu dat kontakt na sveho noveho dr. - me zvali ted asi v dubnu... kdyztak pisni do vzkazu
16. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
No možná bych ho i zkusila, tedy podle toho, kde sídlí. Zase bych nerada cestovala přes celou Prahu. Kdyžtak mi ho prosím pošli do IP. Díky díky a dobrou podruhé :slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
zlababa, kontakt mas v IP. dobrou noc, taky uz mi padaji vicka
16. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Krásné ráno holky no já teda nestačim koukat jak jste se tu přes víkend pěkně rozjeli. Jinak mě je 22 takže podle toho jak jsou koukala tak jsem zatím nejmladší, snažíme se od května a zatím bohužel nic. z vitymínu zatím beru jenom kyselinu listovou ale dr. mi říkal že to stačí. Jinak máme týden, těd už 8 týdení štěnátko a jelikož to bude pes domácí tak trénujeme jak na mimčo noční vstávání po 3 hodinách aby nám neprovedla doma nějakou neplechu.

Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 16 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 30 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 19 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 24 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 17 DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 17 DC ... ?. snažení
terry 2:
janulkav: 22 let, 0 dětí.....31 DC....4.snažení
pavlisa:
17. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak pokud mrcha nedorazí, tak zítra nebo pozítří udělám testík!! :wink: Ale stejnak tomu moc nevěřím...
Jenom Vám přikládám grafík, protože se v něm už moc nevyznám... :confounded:
http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nsnhVP9iNKP1b8pKnbA0%2bZ9GK2ylfNF9Ig%2bdBOADoLcIKdr%2feuM3i0zj8HcO9C8DqXIstF3rmqThGUKLtFyP9a8%3d
17. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj Holky,můžu se kvám přidat,začínáme se snažit o druhé mimi :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj motol, učitě se přidej :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj a pěkné ráno. Mám dnes po ránu v práci fofr, tak jen upravuji tabulku (jsme zas o den blíž :wink: a vítám motol. Karol, děkuju moc, tohle mám opravdu kousek od domova, tak tam zkusím zavolat.

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 17 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 31 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 20 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 25 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 18 DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 18 DC ... ?. snažení
motol:
pavlisa:
terry 2:
17. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Děkuji Holky za přivítání :wink:

Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 17 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 31 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 20 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 25 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 18 DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 18 DC ... ?. snažení
motol: 24let,1dítě.......17DC........1.snažení
pavlisa:
terry 2:
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojte holky, vítám motol :grinning: !

Eliska dívala jsem se na tvůj graf a ovulka byla 1. nebo 2. 8 a pokud jste se v tom termínu zasnažili tak si myslím že se moho zadařit, protože teploty se drží krásně nahoře a neklesají a už máš 31DC ale nevím teda jak dlouhé máš cykly normálně.

Janulka mi si taky koupili před prvním synkem štěňátko malého knírače jako první děťátko a pořád se chová jako dítě a co s Fildou provádějí to by ses nasmála ! Měla jsem sice strach když jsme si Fildu přivezli s porodnice jak se Beneček bude chovat ale po pár dnech když zjistil že to smradlavé a ubřečené cosi s námi asi zůstane tak ho vzal na milost a teď se spolu dělí o sušenky :grinning: , hygiena hadra !
17. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
janinkaves tak my máme labradora a to co občas provádí se divim,že stojí bytovka a hygiena,Maty jí a Baks dojídá :slight_smile: a děkuji za přivítání :wink:
17. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
U nás ještě Filda drží sušenku, kousne si a dá jí Benovi k tlamě, ten si taky kousne a pak zase Filda a tak se střídají a já radši dělám že to nevidím, ale jsou na sebe zvyklí už od narození tak to tak neberu :sunglasses: !
17. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
No holky teda nevím co na to říct :grinning: . Motol buď ráda že to není naopak - že by Maty dojídal po Baksovi.Tak s tím smaradlavým si nejsem moc jistá že by se mu to nelíbilo přotože čím ví c to smrdí tím víc se to té naší potvoře líbí. :angry: Taky jsem si říkala že bych zkusila měřit teplotu ale nemám na to trpělivost. Pijete holky někerá bylinkové čaje nebo něco podobného?
17. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Já pila kontryhelový čaj na upravení cyklu půl L denně vždy prvních čtrnáct dní v cyklu a za dalších čtrnáct dní jsem to pravidelně dostala ale ovu při tom byla až 21 den cyklu a minulý měsíc jsem na MS čekala skoro víc jak týden tak jsem ho přestala pít a koupila si na doporučení Gynex který si kapu od minulého týdne 3x denně 9 kapek a ta ovu přišla tento měsíc už 13DC přesně jak má být podle tabulek v prostřed cyklu ! Ale já ten gynex koupila i hlavně protože při ní nejsou bolestivé MS a prý působí i na psychiku a já jsem posledních par dní fakt nějaká sklidněná a už se mi i docela dobře spí ale nevím jestli to tomu gynexu můžu připsat beru ho teprve par dní ! Ale mě homeopatika moc pomáhají tak možná je to jeho práce :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.