• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndapet, tak už se mi to otevřelo :slight_smile: . Vzhledem k dnešnímu teplotnímu poklesu souhlasím s tím 17. DC. Dnes by byl 5. DPO a to už může dojít k zahnízdění. :wink: :wink: :wink: :wink: Jsem zvědavá, jakou budeš mít teplotu zítra. To jsem ostatně i u sebe, když jsem měla 37 stupňů. U mne to vážně není moc obvyklé. :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
tauru: Já teda s OVU testíkama moc zkušeností nemám, testovala jsem se kdysi jen 1cyklus a byla jsem z toho na prášky, protože jsem snad vykoupila všechny OVU testy, co měli v lékárně, než konečně byly jednou ty dvě čárky stejně silný :grinning: :grinning: Takže OVU testování jsem vzdala.....a právě si pamatuju, že tam bylo napsaný do 24hodin, ale asi taky záleží , co je to za test, záleží určitě i na ostatních okolnostech.....
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
tady se nám to už zahnizduje :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
ani nepracujem obden na sebe s mm nemáme vůbec nějak chut :confounded:
3. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
tauru: Tak si budem držet pěstíky navzájem, protože já jsem zvědavá taky jakou budeš mít zítra teplotku??? :wink: Měříš normálním teploměrem nebo digitálním?
3. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
motol: no tak když nemáte chuť, tak se na nějaký obden vyprdněte...my bychom to s přítelem nedali ani náhodou...byl by to pro nás jen stres :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
nj,to bysme se pak k mimi nedokopaly a já ted budu mít ovu takže chlapec nepujde v noci spát,ale bude makat :wink:
3. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Motol, nemyslím si, že je nějaká tragédie, když se obden s manželem nemiluješ. Jakmile je to plán, není to jednoduché. Proto si tyhle stresy necháváme s manželem jen na dobu ovulace a pak je to podle toho, kdy máme chuť. Hlavičku vzhůru :wink: .

Drndapet, měřím se digitálním teploměrem, ale ne speciálním na BT. Ten jsem nesehnala, ale později jsem si řekla, že není až tak důležité, jestli mi to ukáže 36,52 nebo 36,5. Myslím si, že mi zítra teplota klesne. Když už jsem těch 37 stupňů měla, tak vždycky jen jeden den a pak to šlo hned dolů. Ale i těch 36,8 - 36,9 jsou u mne vysoké teploty. Mám speciální graf (v excelu), kam jsem si zadala hodnoty tři poslední cyklů, takže mám grafy přes sebe. Je to zajímavé porovnání :slight_smile: .
3. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Chicool, to jsem ráda, že nejsem jediná, která by to s manželem nezvládla. Málo holek to tady přizná, takže mě opravu moc těší tvoje upřímnost. Moje těhotná ségra mi to taky omílala pořád dokola, že obden, ale nám to tak prostě nejde. Nechci manžela stresovat, protože na něm záleží, jestli se spermičky ke mně dostanou.
3. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
taurus obden jo ,ale už 5den ne :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Motol, teď jsem to moc nepochopila ?? :fearful:
3. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
jako,že je jasný,že obden to asi teda pořád nezvládnem,promin blbě sem to písla ale 5dní to je už hodně :confounded:
3. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
taurus: Jéééjda, tak to musí vypadat zajímavě....já jsem na dělání tabulek levá, takže takovým experiment by u mě nehrozil :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
taurusenko, mě taky těší tvoje upřímnost, protože kdyby pár lidí nepřiznalo, že to nezvládají, tak bych si skoro myslela, že je u nás něco špatně. A myslím, že je lepší kvalita než kvantita. Hodněkrát jsem četla, že k početí pomůže i vášnivý sex...a ten by tedy rozhodně u nás obden nebyl, milování by mi to jen zhnusilo a takovýhle bloky se pak odbourávají dost těžko. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
takže,že by chicolo u nás byla dneska vášen,nj je pravda člověk si něco myslí a je to jinak,no co svět se nezboří
3. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
taurus: My jsem si taky nejdřív řekli obden, ale ono to opravdu nejde...jednou jsem unavená já,pak on, pak je nějaká oslava, a vyjde to nakonec tak každý 5tý den....tento měsíc teda máme netulený nejspíš další půl roku dopředu :grinning: , takže doufám, že to k tomu 3kilovýmu výsledku stačilo :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Motol, jestli jsi teď před ovulkou, tak v tom zkus vidět to pozitivní, že se alespoň tvému manželovi nashromáždilo dost spermiček a bude jich víc a lepších pro tvoje vajíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Hlavně, abyste se milovali při té ovulaci, pokud se tedy budeme bavit o otěhotnění a ne o manželských povinnostech :slight_smile: .
3. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Drndapet, s tím grafem to bylo pro moje info. Abych věděla, jestli se to nějak liší, nebo je to pořád shodné. Teď mi to např. jasně ukázalo to, že ovulka byla o 5 dní dřív.
Chicool, taky si myslím,ž e kvalita je lepší než kvantita. Milování s manželem je jiné při ovulaci a mimo ovulaci. Ale je to také tím, že on už ví, kdy jí mám a taky už má v hlavě to, že dnes musí, když si tak moc přeje to miminko. S tím vášnivým sexem je to zajímavé. Tím, že byla ovulka brzy, tak jsme to s manželem ani nevěděli, že jsme se trefili do správnýho dne a jaký to bylo hezký :slight_smile: . No, ale nespoléhám na to. Ještě jeden pád v tabulce a pak už jen blíž a blíž k té horní části.
Drndapet, znáš to, stačí jedno tulení a jedna spermička :grinning: a tříkilový výsledek je tu. :grinning:
3. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jako když na to někdo ten apetit opravdu má a měl i před snahou o dítě, tak prosím...ale nebudu sebe ani přítele nutit do věcí, který pro nás nejsou přirozené. Když bude ovu, tak možná mírně přitlačím na pilu, ale ani před ovulkou to nebudu hrotit, aby to bylo vícekrát.
3. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holky,
přeji dobré poledne :grinning:
Nějak mě to sem nechtělo dopoledne vůbec pustit :angry: Ale už jsem zde
Peťko držím moc moc palečky ať to vyjde a zadaří se, a ať tyto příznaky spějou k drobečku :slight_smile:
S těma příznakama mě bolej prsa normálně před ms ale když to bylo před těhu tak jsem myslela že mi jednak bouchnou a jednak jsem si jich nemohla ani dotknout jo a myslela jsem že budu úplně bez vlasů protože to co mi padalo to byl docela děs.
3. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
taurus jj bude ,ale my bysme chtěly holčičku a říká se,že se milovat 1 až 2 dny před ovu protože xspermie vydrží víc než Y tak sem na to zvědavá

a my to nemáme jako o manželských povinnostech,ale protože to chcem oba,ale pokud jeden chce a druhej ne to je potom blbý :angry:
3. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj hedik :slight_smile: . Jsem docela ráda, že problémy s bolestivýma prsama nemám. Ale jestli se mi to někdy objeví, tak si budu téměř jistá, že jsem v tom. :wink:
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
taurusenko, já jsem teď v srpnu věděla, že byla ovu, přítel ne, tak jsem jemně přitlačila a i když tam ten lehký nátlak byl, tak jelikož tam byla abstinence před tím, bylo to taky moc hezký...a byla bych fakt spokojená zplodit děťátko z takového milování než z nějakého "vrz vrz - musíš musíš". :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Motol, nemyslela jsem povinnosti, jako že je nutné se milovat. Jen jsem použila ten zažitý název manželského milování. :grinning: :grinning: :wink: . Taky jsem to s těma xspermičkama slyšela. Taky si tajně/netajně přeju holčičku, ale je mi to jedno, jestli se to povede nebo to bude chlapeček. A co Matýsek ??? Holku by za bráchu asi nechtěl, viď ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Chicool, tak jestli je ta teorie "vášnivého milování" pravdivá, tak si ještě víc horkou kandidátkou než sis myslela :grinning: .
3. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
motol: jééé, tak to je pro mě novinka....takže když jsme se s manžou snažilkovaly přímo v den OVU, tak to byly spermie x nebo y??? :grinning:
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
taurus však já sem to tak nebrala :wink: ,nj kéž by se povedla,hrozně moc sme si ji přály jako první ,ale nevyšlo jasně,že je mo jedno co to bude hlavně at je to zdraví,je podvědomě si každá něco přejem víc
3. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
tauru: Mě to říkala moje gyndr. že prý vášeň přispívá ke snadnějšímu oplození vajíčka....třeba na tom něco bude :wink:

Já bych chtěla pro změnu chlapečka....Michálka...po manžílkovi :grinning:
3. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
taurusenko, no proto se tak okatě deru do skupiny těhulek, protože jsem z toho fakt měla dobrý pocit, bylo to fakt milování s touhou po přítelovi ne s touhou "tak teď už se to konečně musí povést", navíc jsme se trefili do ovu, kterou jsem poprvé testovala LH proužky...a v neposlední řadě jsem poprvý za srpen zkusila ten Gynex. Ale pokud spadnu na konec tabulky, budu s chutí zase šlapat na začátek, protože teď se mi ta práce na miminku fakt líbila. :wink:
3. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
drnda tak Y kluk ,říká se že před ovu x ženský protože přežívají déle než mužské spermie :wink:
3. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.