• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Teda chicool, to se těším na výsledek testu ještě víc. Tedy ještě je to ještě možné :grinning: . Ach jo, kdyby to záleželo jen na té vášni, tak bych se teď taky mohla drát nahoru.
3. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak sem na vás moc zvědavá,jak to vše dopadne :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
chicool: a gynex je dobrej na co?
3. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
drndapetka: hodně holek ho bere na srovnání cyklu, na upravení hormonální hladiny - už jsem to tu dříve psala, ale tos tu ještě asi nebyla - mně posunul ovulaci na 12 DC, před tím byla déle. A spousta holek psalo, že jim pomohl i otěhotnět a je to celková taková detoxikační a regenerační kúra, bylinky - musí se však přestat brát v okamžiku zjištění těhu. Více zde: http://www.energycentrum.cz/gynex.php
3. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj,
rada bych se k vam pridala. Od rijna bychom se chteli s pritelem zacit pokouset o miminko. Budeme mit brzy vlastni bydlenicko a je mi 27, coz mi prijde celkem rozumny vek na to zkusit, jestli se na nas usmeje stesti. Mame vystudovano, pocestovali jsme si oba a ja uz vic jak rok pracuju. Zatim nic moc neresim, jen zobu nejake vitaminky.
Chcem to zkusit tak pro jistotu, kdyby se nam treba dyl nedarilo, abychom na to prisli vcas. Naplanovali jsme si jeste par veci, ktere bychom chteli podnikat, kdyby se nam zatim nedarilo, abychom nezili jen miminkem, kter by neprichazelo (cestu do jedne vzdalenejsi zeme, v zime lyzovacku a tak).
Nebude vam vadit, kdyz se pridam do tak velke diskuze?
3. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
taurus: teď jsem si uvědomila, že mi ten gynex mohl pomoct s tím zánětem deložního čípku, aniž bych o tom věděla, jelikož je v tom popisu psáno toto: gynex lze využít nejen preventivně ale i při gynekologických potížích zánětlivého a hormonálního charakteru, při premenstruačních tenzích, poruchách cyklu, hormonálních poruchách, výtocích, zánětech vaječníků - tak mi to třeba pomohlo, a proto nemá ten můj zánět žádné příznaky a určitě to bude na prohlídce už v pořádku :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
majdalena: určitě se můžeš přidat. Chceš taky do naší tabulky? Pokud ano napiš ještě kolikátý DC jsi...
3. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
chicool: Vypadá to zajímavě, ale není to zrovna moc levná záležitost :frowning2: Jak dlouho to baleníčko asi vydrží???
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
No vidíš Chicool, jaká jsi hlavička chytrá. To víš, že ti to od toho zánětu mohl pomoct a u doktorky se to jen potvrdí :slight_smile: . Takže sis odstranila poslední překážku, o které sis myslela, že by mohla bránit početí. Škoda, že se příští týden dostanu na internet až v úterý. Jsem moc zvědavá, víš ??? :grinning:

Majdalen, ahoj a vítej mezi námi :slight_smile: .
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
majdalena: vítám Tě nová snažilko :wink:
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
taurus: Já tu budu taky až asi v pondělí, takže mám pocit, že budem pěkně valit oči :grinning:
3. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
majdalena: vítej :slight_smile:

tauru: já se o víkendu taky v podstatě na net nedostanu, takže asi budem v pondělí všechny překvapené. teda pokud to chicoo vydrží a nebude testovat třeba už zítra :grinning:
3. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
drndapetka: no ono se to bere 3 týdny, pak týden pauza...a já už mám teď tu pauzu a ještě tam půlku mám. Takže bych řekla, že to vydrží tak na 2 měsíce. Levné to zrovna není to ne, ale já to chtěla zkusit... Za sladkosti měsíčně vyhodím možná víc a ještě mi to nepřinese žádný užitek. Podle popisu to vypadá jako zázračný elixír, ale není zaručeno, že to pomůže všem. Já byla ale ráda, že mi posunul ovu, což tedy psala hodně holek, je tu o tom i diskuze, tu jsem napřed pročetla a pak objednala. Tak jestli tě to zajímá: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24072&vGroupOffset=0

taurus, no fakt už se k tý doktorce nebojím, zánět tam určitě nebude...jsem v klidu, včera jsem trochu plašila, ale dnes vím, že to bude dobrý. No já budu testovat v neděli...v neděli sem nenakoukneš?
3. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Teda holky, jestli já v neděli ty // objevím a vy tu žádná nebudete, přítel také doma nebude, tak to bude teda eldorádo...
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
chicool: Aha, tam píší, že stačí k regeneraci jedno balení , jen pro těžší případy pak balení další.....takže je to na 3 týdny asi....když se pak mám udělat týdenní přestávka...
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
chicoo: já sem asi zkusím minimálně nakouknout - jsem strašně zvědavá a pokud nikam nepojedem tak se mi snad podaří dostat na net. doufám a držím pěsti, aby to vyšlo :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jojo, na 3 týdny...nejlépe začít 1DC a pak ta pauza akorát vyjde na ms nebo na těhu a to už to brát nesmíš v těhotenství!!!! Není to moc dobré, ale já to vždycky rychle zapiju sklenicí vody. A většinou, co není dobré na chuť, je dobré pro tělo (viz rybí olej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
3. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
chicool: Holky tam v diskuzi píšou, že když se už snažíš o samotné otěhu, tak se brát nesmí :unamused:
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
blizennec: no ať už tam bude / nebo //, tak se s tím budu chtít svěřit nu...tak aspoň jedna se na mě musíte přijít podívat, jinak mi klepne... :grinning:
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
drndapetka: no čti dál, některé tam zase píšou, že jim to právě k těhu pomohlo...ber to tak, že to jsou jen uživatelky jako, často se v těch diskuzích píšou nesmysly, třeba já sleduju diskuzi o kočárcích Teutonie a ty holky tam píšou takovy nesmysly a on tam chodí prodejce těch kočárků a vždycky vše uvede na pravou míru. Brát se nesmí ve chvíli, kdy zjistíš těhu...ale to je zase jen můj názor a také se můžu mýlit no
3. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
chicool: Když mi to vyjde, dojdu nakouknout.....ale jsem o víkendu u rodičů, a tam je jeden počítač na celou rodinku, tak nevím nevím, jak si to místečko vybojuju :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
chicoo: ať tam bude cokoliv, určo sem dej vědět, jak jsi dopadlo - myslím že zvědavých je nás tu dost :grinning:
3. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
chicool: No jasný, to je tak se vším, každý má na různé věci jiný názor.....jestli to pomáhá k těhu, tak to zítra mám doma :grinning: :grinning: :grinning: A myslíš, že se to může kombinovat s jinýma preparátama?? Třeba já beru Femibion 800, nevadilo by to???
3. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
chicoola: diky, tabulky zatim jeste vynecham, spis se tady zatim chci porozhlidnout, docist si zajimave typy a tak...

Spis jsem se chtela tak zbytku diskutujicich tady zeptat, jestli tady je nekdo takovy, kdo planuje ted mimi a ma pozitivni nalez na HPV virus? Chodim co 1/2roku na pravidelne kontroly a bylo mi uz receno, kdyz to jednou vypadalo na nejake podezrele zmeny a hrozila mi pripadna konizace cipku, ze by bylo lepsi, kdybych si odrodila... Malem jsem spadla ze zidle, tenkrat jsem jeste na to nemela ani pomysleni... Zmeny se pak uklidnily a ja uz jen chodim pravidelne hlidat, jestli je vse ok, ale stejne mi to od te doby uz zustalo jako brouk v hlave a zapocalo se tim nekolikalete vyvojove obdobi myslenek na to, ze uz je mozna ten pravy cas...
3. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
chicool: No jooo, teď koukám, že v tom zázračným elixíru je i "zázračná" kontrynhel, která mi zastavila MS :angry: Tak to asi raději riskovat nebudu, nemám na ni dobrý vzpomínky :grinning:
3. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
drnda: musíš je nějak od počítače "odlákat" aby ses k němu na chvilku dostala :grinning:
3. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
blizennec: Noooo, například mýho manžela od PC neodlákáš ani kdyby mu padaly nad hlavou bomby nebo před ním stála sama pana Marie :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
drndapetko, já bych to s více věcma nekombinovala, jak už tu psala tuším taurusenka a já s tím 100% souhlasím, užívání více věcí najednou může mít protichůdný účinek. Nevím, co je to ten Femibion, ale brala bych buď to nebo to. Dočti si tu diskuzi do konce a pak se rozhodni. Navíc pokud tě bolí ty prsa a mohlo by to být těhu, tak zatím neobjednávej, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze...i když zase kdyby ms dorazila, měla bys to připravené na 1DC. No je to na tobě. :wink:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
drnda: každopádně nic nedáš za to, když se zkusíš zeptat v lékárně. a nebo zkus nějakou diskusi na koníkovi na toto téma, určo nějaká taková bude :wink:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
drnda: pak už jedině musíš čekat až si třeba odskočí na wc a "zabrat" místo :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.