• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blizennec: No jo, jenže nade mnou je už jen šéf a ten mě chválí, ba naopak si ale vyskakují na nás baby z kanclu, který ani nemají ponětí jaký to je na prodejně :angry:
3. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
chicoo: já to teda taky musím pořádně zaklepat, protože co beru listovku, tak jsem opar neměla. a že já na ně trpěla jeden čas vážně hodně - stávalo se mi třeba , že se mi udělal i dvakrát třikrát za měsíc, to byla fakt hrůza :unamused:
3. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
drnda: bohužel je to vždycky tak, že nejvíc si vyskakujou/nadávaj/poučujou lidi, který o tom nemají ani páru.. :angry: a to mluvím i z vlastní zkušenosti. hlavně se tolik nestresuj, nikdo ti za to nestojí, hlavně teď když se snažíte o mimi :wink:
3. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Blíženko, nevím, jestli ten potrat způsobil jen ten vir. Jen jsem to slyšela a na podrobnosti jsem se nechtěla ptát. Moje gyndr. se mě na to taky neptala. Vysonduju to od ségry a zítra to sem napíšu, abych vás uklidnila, když už jsem vás tak vystrašila. Ale nebyl to záměr. Prostě jsem se zeptala, jestli to vědí vaši doktoři.
3. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
blizennec: jojo, to znám, mě se třeba udělaly tři po sobě, jeden se zahojil, vyskočil další ...a takhle fakt i 3x. Ale s tou listovkou je to vážně lepší. Tuhle jsem ho měla, ale to bylo po sluníčku. Ale já si třeba ani nemůžu přejet přes rty krémem, jelení lůj to je má zkáza, jakmile si jím potřu rty, okamžitě mi vyskočí...to samé med...takže já když mám v zimě popraskené rty, musím to tak nechat, protože jinak by tam byl nato tata. Takže já si s nimi fakt užila...a můžu ti říct, čert vem to estetické hledisko, že člověk má rty jak americkej bubeník :grinning: ale jak to šíleně bolí, fuj tajbl. :angry:
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
tauru: je vážně dobrý, co všechno se tady člověk nedozví.. já z toho snad nebudu ani klidně spát.. každopádně můj gyndr ví že se snažíme, takže přepokládám že by se snad zeptal :angry:
3. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Chicool, a jak si psala o té mamince s oparem, jak se mimísek neuměl s tím virem poprat, tak si to představ tak, že miminko je v bříšku, napojené na maminky oběh, tak je s tím oparem ještě v užším kontaktu. Ale dost už o oparech. Zeptám se a bude!--- :wink:
3. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Blíženko, spi v klidu. Mně taky doktorka vyděsila s tím papilomavirem a ségra mi vysvětlila, že to není až tak velký problém při otěhotnění.
3. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak už se s vámi opět loučím. Zítra jsem tu ale jak na koníkovi :grinning: :grinning: :grinning: .
3. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
chicoo: jo to znám. párkrát se mi i stalo i že se mi třeba udělaly tři jako přes sebe nebo těsně u sebe. vypadala jsem jak nějakej kačer, jak jsem měla velkou pusu :grinning: nejhorší na tom pro mě vždycky bylo, že jsem se kolikrát nemohla ani pořádně najíst, jak jsem třeba nemohla otvírat pusu :frowning2:
koukám, že u tebe je to trošku jinak s jelením lojem - mě totiž hodně pomohl. nikdy jsem si moc rty nemazala a dělaly se hodně často, od té doby co používám jelení lůj, tak se to fakt o hodně zlepšilo - v podstatě bez něho neudělám krok z baráku :grinning:
3. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
tauru: budu se snažit mít klidné sny :slight_smile: hezký zbytek dne a zítra zase přiklusej k nám :grinning:
3. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Já jsem si to teď zkusila vygooglit a nějaká holka se na to ptala v nějaký on-line poradně a doktorka jí odpověděla: Dobrý den, opar na ústech negativní vliv na plod nemá (odpověděla MUDr. Magdalena Žáková)...možná nějakej jinej opar, pásovej, genitální...

Tak se Taurus na to optej, ať máme jistotu
3. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Tak je tu na koníkovi na to i diskuze...
Nejvíc mi přijde pravdivé toto: opary prý nejsou v těhotenství nebezpečné, pokud jste už nějaký před otěhotněním měly. To pak znamená, že už vlastně ten vir v sobě máte... Nebezpečné pro mimčo by to bylo pouze v případě, že byste opar dostaly v těhu poprvé za život...
tady je ta diskuze: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=34721&vGroupOffset=0
3. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
chicoo: tak to jsi mě aspoň trošku uklidnila :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
blizennec: no ale každopádně budeme raději, když nás opary v těhu minou, viď? Uvidíme, co nám ještě řekne taurus...
3. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
chicoo: zběžně pročítám tu diskusi a vypadá to pro nás docela dobře :wink: spousta holek tam píše že měly v těhotenství opar na rtu a některá i v šestinedělí a bylo vše naprosto v pohodě - uklidnilo mě to , přesto si ale počkám do zítra na info od tauru
3. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
chicoo: nejlépe, kdyby nás minuly už napořád ne :grinning: bojím se, že vzhledem k naší situaci, kdy na to obě trpíme, se tomu asi nevyhnem že :unamused: každopádně já budu rádši, když se neudělají alespoň v době těhu
3. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
blizennec: mě to taky uklidnilo...a asi bych řekla, že je to pro nás teď i lepší, že se nám dělaly, protože na ten vir máme protilátky nu...
Ale stejně je tolik věcí, na který člověk musí dávat pozor, to je něco...
3. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
chicoo: jj řekla bych, že takhle je to asi se vším. vem si např. že někdo vychovává svoje děcko v naprostý čistotě - jednoho dne vezme do ruky, dejme tomu cizí lopatku z pískoviště - no a hned je z toho třeba nemocný.. nadruhý straně, např. cikáni - vážně mě nic jinýho nenapadlo, ale už jste viděli někdy nemocnýho cikána :grinning: - sáhne na co může, má v sobě protilátky snad úplně proti všemu - ten nemocný nikdy ani nebude :grinning: :grinning:
neříkám , že děti by se měli vychovávat , promiňte, v nějakym šílenym "bordelu", ale je dobrý mít v sobě alespoň nějaký protilátky, abysme nebyli nemocný ze všeho na co sáhnem...
3. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
holky tak teď jste mi docela nasadily brouka do hlavy já jsem opar na puse nikdy neměla měla jsem jen pásovej opar 3 krát ale jinak nic :frowning2:
tak teď mám docela strach
3. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
blizennec: jojo, souhlasím, sterilní životní prostředí je spíš zlo než dobro, i když to člověk může myslet sebelíp
3. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
hedik: neblázni, když jsi ho nikdy neměla, tak není moc pravděpodobné, že ho zrovna v těhu budeš mít...určitě to není tak pravděpodobné, aby ses tím už teď stresovala...to bychom se pak fakt už museli bát všeho

Tak a konec diskuze o oparech, ještě tu vyvoláme paniku...Taurus nám to zítra objasní, tak budeme v klidu, jo!!!!
3. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
hedik: řekla bych , že chicoo má pravdu. pokud si opar do teď neměla, tak je málo pravděpodobné, že bys ho zrovna v těhu dostala. je pravda, že to bysme se musely bát takových věcí...

tak a odteď o tomhle konec jasný :slight_smile: !
3. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Dobrá tak jo nebudu panikařit
3. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
hedik: teď se přeci stresovat nemůžem :wink:
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
holky tady u nás to vypadá na pěknou bouřku.. to doufám, že se spustí až půjdu domů nebo na někde na cestě domů, na tohle mám vážně stěstí :grinning:
3. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
blizennec: jo to mi povídej...vždycky se spustí ten největší déšť, když jdu domů...v červenci to byla lahůdka snad 3x do týdne :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
chicool: tak už jsem tady...problém vyřešen....úspěšně :slight_smile: Pěkně jsem jim to v práci nandala, nenechala jsem se :angry: Vysvětlila jsem jim, jak se věci mají a nakonec....jsem dostala i pochvalu :grinning:
3. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
drndapetka: šikovná holka, tak se na ně musí...přece si nenecháš prdět na hlavu... Tak je po špatné náladě, viď?
3. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Naštětí na opary netrpím, takže spát klidně budu :slight_smile: Ani jsem Vám v té debatě nemohla poradit :frowning2:
3. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.