• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo: jednou se mi stalo, že skoro celý den pršelo - to by nebyl až takový problém, protože člověk viděl že prší tak si vzal deštník :grinning: jenže zrovna když jsem šla JÁ domů, tak se spustil takovej ukrutnej ceďák, že ani ten deštník nestačil.. stačila jsem ujít cca 200-300m než jsem došla k něčemu, kde jsem se mohla schovat a i přesto že jsem měla deštník jsem vypadala jak zmoklá slepice, nohavice mokrý až skoro k rozkroku, kabelka promočená, no prostě hrůza :grinning:

drnda: no vidíš to, všechno zlý je pro něco dobrý. :slight_smile: špatná nálada je pryč viď :wink:
3. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
blizennec: No já mám teď dobrý nálady na rozdávání :grinning: Jsem na sebe hrdá :sunglasses: zasloužím si něco dobrýho...nějakou dobrůtku...asi si půjdu koupi čokoládku :dizzy_face:
3. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
blizennec: no já v těch deštích v červenci nejezdila přímo domů, jezdila jsem ještě navštěvovat babičku do nemocnice, takže jsem vždycky slízla pěkněj slejvák, párkrát i bouřku, fakt pokaždý, když jsem za ní byla...naštěstí ji brzy pustili :grinning:

drndapetka: to nevadí, žes nám nemohla poradit, my jsme si poradily samy a zítra nám to jen taurusenka potvrdí :wink:
3. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
No jinak je tu teda dneska pěkná nuda v práci :frowning2: nevím do čeho bych vrtla.....tady v brně svítí sluníčko a já jsem zavřená uvnitř v obchodě, fouká mi klíma na záda ( tak zralý na nemoc ) a od počítače je mi zase teplo na nohy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
drndapetka: to víš, že jo, člověk se musí umět odměnit...já mám taky vždycky dobrý pocit, když si nějakou křivdu s lidma vyříkam...je to lepší než to dusit v sobě...
3. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
drnda: jen si zajdi koupit čokoládku, zasloužíš si jí :wink: s tou klimou je to docela o nemoc, moc bych neriskovala. navíc když bys mohla být těhu :slight_smile:

chicoo: tak to je důležitý, že jí brzy pustili ne :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
tak nám už tady pěkně prší...
3. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
blizennec: jojo, to bylo důležitý, báli jsme se o ní...tak jsem ráda, že je v pořádku.
Nám ještě neprší, déšť čeká, až vystrčím nos ze dveří, pak se spustí!!! :angry:
3. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
chicoo: jasně, o svoje příbuzný má každý vždycky strach. to zná asi skoro každý..
a nebo se vám to třeba vyhne velkým obloukem - ten déšť :slight_smile: být tebou bych si radši do kabelky/ruky přibalila na cestu domů i ten deštník :grinning:
3. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
blizennec: já ho v kabelce nosím pořád...tak jsem připravená. :grinning: Ale mám šaty a mokasínky, tak by déšt byl nemilý. :unamused: Nuž nic, tak já se pomalu loučím, za chvíli mi padne. Tak papa.
3. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
chicoo: to asi jo, ale každopádně aspoň bys neumáčela tolik oblečení, jako kdybys měla třeba dlouhý kalhoty :grinning:

já už taky pádím, takže pa zítra
3. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojky, teda vy jste toho nkecaly, než jsem vás stihla dočíst,Týnka je zas vzhůru :grinning:
3. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
chicoo, já tu v neděli určo budu netrpělivě čekat :wink: tak ahoj
3. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
jé tak vy mi všechny utečete? :grinning:
3. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
petko, jak ses ptala na tu teplotu, tak může klesnout klidně hodně, ale jen na jeden den, pak už by zase měla jít nahoru, tak držím palce, ať je to tvůj případ :wink:
jo a ještě jak jste tu řešily to pohlaví, tak by to mělo být 2-3 dny před ovu = holka, kolem ovu = kluk, u nás to zatím vyšlo, Kristýnku jsme počali 3 dny před ovu :wink: teď bychom rádi chlapečka, tak uvidíme, jestli se zadaří
taky prý častý sex = chlapec, občasný = holka, tak to by taky platilo, tak motol brzděte, nebo bude zas kluk :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
baji,tak jo my teda ten občasný :grinning:

chicolo a na kolikátou tu mám být nastoupená na výsledek testu? :wink: v tu neděli
3. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
motol: brzy, brzy...já jsem ranní ptáče... :wink: :grinning:
3. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Chico, já teda v neděli budu taky v pozoru, vstávám teď celkem brzy, taks e budu těšit
3. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
zlababa07: děkuju, snad bude na co se těšit, ale když ne, tak budu ráda, že tu některá budete, abych se mohla komu svěřit :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Jasně, od toho tady jsme. Já jsem teda napjatá za tebe :grinning:
3. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
3. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Halo, halo..je tu někdo?
3. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
malej stává brzo,tak tu budu :wink:
3. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
ahoj holky

taurus, no to zkracovani je spatne, tak ted mam zacit brat vetsi davky, tak uvidim... snad to pak bude ok.
3. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
dneska večer tu nikdo není?
3. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bré ráno Holčiny :slight_smile:
4. zář 2009 v 06:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak bych se k vam taky rada pridala. Ted mam MS a pak se chceme zacit s pritelem taky snazit o mimi. 19.9. mame svatbu, takze trosku je ted stresove období, ale snad se nam to brzy podari. Radi bysme holcicku, tak je dobra rada 2-3 dny pred ovu. Snad to vyjde :wink:
4. zář 2009 v 06:29  • Odpověz
4.9.2009

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 6 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
4. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj snažilky :slight_smile: :slight_smile:. Vítám mezi námi i nové :slight_smile: .

Blíženko a chicool, my jsme tak chytré, že nakonec si tady otevřeme poradnu.Všechno, co jsme tu o oparech napsaly, je pravda. Ptala jsem se ségry a nakonec mám strach já :slight_smile: . Takže, opar na papule nevadí!! Skutečně vadí ten pásový nebo na genitáliích. Na těch genitáliích to vadí z toho důvodu, že když se chytne ve špatném (ségra řekla v blbém :grinning: )trimestru, tak je přirozený porod téměř nemožný. Takže abych to napsala in natura - můj manžel občas opar na puse má, takže kdybychom se v té době milovali francouzsky, tak mám vystaráno :confused: :zipper_mouth: . Pokud už těhulka někdy předtím opary měla, tak v těhotenství nevadí. Problém je u mne, když na ně netrpím, protože pak je to v tom případě pro mne prvotní infekce. Měla v poradně hodně těhulek s opary a žádné to nezpůsobilo problémy. Pokud tedy pominu nepříjemnost a bolestivost těch oparů, tak z tohoto pohledu buďte rády, že jste už opary měly :wink: . Tak a uzavírám toto téma :grinning: :grinning: :grinning: .

Drndapet, moje dnešní teplota je 36,7, takže jsem měla pravdu, že když mi takhle vylítne až k 37, druhý den je okamžitý pokles.
4. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.