• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Karol, hodně krátký cyklus opravdu není dobrý, protože buď se ti nestačí vytvořit vajíčko, nebo se nestačí zahnízdit. Ale ten utrogestan by ti vážně měl pomoct. Poprvé jsem ho brala 1-1-1 a pak už jen 1-0-1. Jak ho máš teď ty?
4. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno všem!

taurusenko, tak to jsem ráda, žes nám potvrdila to, co jsme tu včera s blíženkou vyšpekulovaly. :grinning: Tak můžeme být klidné, a myslím, že i ty můžeš být klidná...jestli na ně netrpíš, tak se ti určitě zrovna v těhu neobjeví. Pásový nebo genitální opar jsem v životě neměla a doufám, že mě to mine. Fuj, fuj, ta bolest na rtu se ještě dá, ale v genitáliích? Auvej, auvej...
Jinak dneska večer jsem prý křičela ze spaní, mlela jsem pátý přes devátý, prý to nedávalo smysl a nakonec jsem začla povídat něco o kinder vajíčku :grinning: :grinning: :grinning: No a to si vzpomínám, protože já když mluvím ze spaní, tak přítel se mnou komunikuje a ptá se a mně to za chvíli vzbudí, vždycky mu pak nadávám, proč se mě vyptává, že mě to probudí :angry: asi si myslí, že se něco zajímavýho dozví :grinning: takže si pamatuju, že potom, co jsem vyslovila kinder vajíčko, jsem o tom už věděla, že melu ze spaní...ale co jsem o něm povídala to nevím...snad jsem mu nevykládala, jak mu tam schovám těhutest. :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky holky, zdravím po ránu a vítám nové snažilky :wink:
tauru, to nevadí, že nemáš teploty nad 37, to myslím není důležité, zas ty nízký máš hodně nízký, hlavně že je tam ten posun, já se třeba nikdy nedostala na 36,1, to už bych musela bejt asi napůl tuhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak s tím oparem jsem na tom stejně, taky jsem ho tuším ještě neměla, ale určo budeme imunní, manžel na ně trpí dost a ikdyž jsem mu třeba dala pusu, když měl opar, tak jsem nikdy nic nechytla...
chico no ono někdy člověk něco takhle zjistí, brácha občas taky mluví ze spaní, švagrová z něj takhle vytáhla, že dostane k narozkám náušnice, tak pak k tomu dostala ještě i řetízek, aby měla překvápko :grinning:
4. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
baji: no právě, že se může něco vytáhnout, já většinou melu nesouvislé věci a ani mi není rozumět, ale vždycky mě totálně naštve, protože jak se vyptává, a já melu blbosti a snažím se mu nějaký ten blábol vysvětlit, tak se začnu tak soustředit, až mě to probudí. Ještě ze mě asi nikdy nic nevytáhnul...aspoň nic neřikal... :grinning:

Teda dneska ráno někdo v tramvaji vyšlápl hovno a já ten smrad pořád ještě cítím, jen dodávám, že já ho nevyšlápla, ale ten puch pořád cítím :angry:
4. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
hezké páteční ráno holky :slight_smile:

tauru: tak to jsem ráda, že se nemusíme ničeho bát :wink:

chicoo: teda takhle prozradit překvápko aniž bys o tom věděla :grinning: ráno už se nezmiňoval cos mu povídala ?
4. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky...sorry že sem v padám.. :slight_smile: držím vám všem palce at brzo máte // dálnice :slight_smile:)
Jani tak co..kdy budeš testovat..
Hedíku to je super, že už začínáte se snažílkováním..koukej se u nás taky ukázat :slight_smile:)
4. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
chicoo: to myslím, že máš ještě doceal dobrý, když jen blábolíš. můj manža ze spaní normálně mluví, dívá se na mě a odpovídá a ráno si vůbec nic nepamatuje.. občas mi to přijde až trošku strašidelný protože se dívá tak jinak než normálně...
4. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Teda chicool, to jsem se zase zasmála, když jsi si četla tvojí zprávičku :grinning: :grinning: :grinning: . I kdyby si mu něco o tom schovaném těhutestu říkala, tak jsme se stejně shodly, že to nevydržíme a řekneme to rovnou bez obalu :grinning: .
Baji, tak s tou teplotou to mám přesně naopak. Napůl tuhá jsem, když jí mám nad 37 :grinning: . Dnes jsem si zkusila porovnat svůj grafík s tím Žlababy a přestože není stejný, tak obě dvě máme 10. DPO pokles (u mne to je dnes).
Jo, volala jsem teď doktorce kvůli těm výsledkům z krevního odběru a prý je tam už mají, ale nejdřív je získám v úterý. Dnes a v pondělí tam doktorka není. Takže v úterý jdu v 8:00 na kožní kvůli imunolékům, v 9:30 na gyndu kvůli výsledkům a ve 12:00 musíme být v poradně. To bude den. :grinning:
4. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
saronka: ahoj šári, vy dvě už jste takhle po ránu vzhůru? :wink: řekla bych že na testování je ještě mooc brzy :unamused: řekla jsem si že tenhle měsíc to tak nějak necháme "proplout" jak jsme u tchánovců. na druhou stranu jsem trošku nervózní, protože co kdyby :slight_smile: řekla bych že jsem se i dost snažili a tentokrát to martin ani nepočítal.. včera jsem normálně měla faakt dobrou náladu, prostě jsem se celý den usmívala, nevím proč ale prostě to tak bylo a to u mě vážně normální není, nedokázal mě naštvat ani vítek.... :grinning:
4. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
tauru: samý doktoři a poslední poradna, tak to je super - konečně se snad bude "něco" dít :grinning:
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Blizennnec.. hele já bych to nevydržela..však víš jak jsem testila i v práci hihi :slight_smile:) a kdy máš dostat MS?? COŽEEE ani Vítek tě nevytočil jo..hele není možná :slight_smile:) musíme zajít na oběd si vyzvednu alespoň stravenky :slight_smile:) držím moc palce at tam jsou //
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Blíženko, v to s manželem doufáme :grinning: . Moc bych si přála, aby 33. snaženíčko bylo úspěšné :slight_smile: .

Chicool, teď mi došlo, že se vlastně můžu podívat v neděli na internet. Ségra totiž net doma má, tak se zkusím připojit. Jéééé, to mám radost, že mám možnost být hned u žhavé novinky :wink: .
4. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Téda, dalo to práci vás od rána dočíst, hihiihihhi
4. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
blizennec: nene, ráno se nezmiňoval, jen říkal, že jsem mluvila ze spaní a že jsem to završila výkřikem kinder vajíčko...tak si možná myslí, že se mi zdálo o čekuládě... :grinning:
taurusenko, no kdybych v neděli objevila //, tak bych mu to bez obalu mohla tak akorát napsat v SMS, protože je do příštího pátku pryč...no jestli je tam objevím, tak vážně budete první, komu to řeknu...
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj medan :slight_smile: , jakpak se máš?
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
saronka jsem teprve 15dc (na předchozí stránce si píšeme takovou hezkou tabulku, kde je to pěkně vidět), ms čekám až za 14 dní, je to hrůza netestovat ale musím to vydržet. :slight_smile: tenhle měsíc žádný ovu testy nic takže ani netuším jaký je to teď DPO takže by to bylo vážně moooc pěkný překvápko kdyby tam fakt byly // :slight_smile: jsem zvědavá jak bych mu to asi řekla když v podstatě nejsme doma moc sami.. až se vám bude chtít tak určo dej vědět, musíme popovídat :wink:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
taurusenka:od rána zas vytočená, jak se mám jako dostat do pohody když mám pořád stres v práci ach jo, ale už se těším na večer, dorazí manža po týdnu domů, ale jen do ne pak zas bude 14dní pryč
4. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
medan29: to věřím :wink: já už mám v plánu, že vás po dovolené dočítat nebudu, páč bych si na to musela vzít další týden dovolenou :grinning:

taurusenko, tak to je super, že sem v neděli nahlídneš, doufejme, že novinky budou fakt žhavé...jsem vás všechny natěšila, tak aby bylo proč...
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
tauru: moooc ti to všechny přejem, 33 to je takový pěkný číslo :slight_smile:

chicoo: řekla bych že v neděli si teda vážně udělám na net čas, jsem strašně zvědavá za tebe :grinning: pokud budeš doma sama a fakt je najdeš, tak aspoň budeš mít dost času připravit to příteli jako překvápko :wink: vydržíš to? :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
blizennec: jako teď mam pocit, že to vydržím, když tam // budou...ale jestli je tam fakt uvidím, tak vůbec netuším, jak to vydržím do pátku mu to neříct...ale v SMS mu to vážně psát nechci... :wink:
4. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
medan: tak to bude asi pěkně divokej večer/víkend když je tu jen na "skok" ne :wink: :grinning:

chicoo: neboj, někdo ti určo dá pak stručný obsah toho, co se tu událo za tu dobu, co tu nebudeš :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
blizennec:jojo to mám v plánu
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
chicoo: neboj, to zvládneš a vydržíš to, budeme tu přeci my :wink: :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
saronka jsi tu ještě?? jak jste dopadli s tou rezervačkou, podepsáno?
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
blizennec: no to je jediná má útěcha, že tu budete...budu vás potřebovat jak v případě úspěchu, tak i neúspěchu... :wink:
4. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Chicool, tak to je škoda, že nebudeš se svým přítelem :frowning2: . Myslím si, že manžel by byl hodně zklamaný, kdyby se to nedozvěděl jako první.
4. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
chicoo: akorát teda já až tolik raní ptáče nejsem takže se sem dostanu tak v 9,30 myslím nejdřív .. neboj určitě tě podepřeme ať najdeš cokoliv.. samo že ti držím všechny palečky ať tam jsou krásně vymalované //
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
taurusenko, nu jo, taky mi to bude líto, jenomže neudělám nic...a opravdu nevydržím 5 dní to neříct nikomu. Myslíš, že mu to v takovém případě mám napsat do SMS? Mám tu hezkou větičku připravenou, co jsem chtěla dát na přáníčko, taky by možná do SMS nebyla špatná...ale nevím, nevím... Neúspěch mu hlásit nebudu, ale kdyby tam byly //, bylo by to dilema!!!
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
a co tak mms?
4. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
chicoo: já bych sms asi neposílala, když už tak bych spíš testík vyfotila a poslala mms... ale to je taky věc názoru a taky netrpělivosti :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.