• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chico a manžel už je pryč?
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Medan, tak ti přeju, aby se ta nálada zlepšila :slight_smile: . Je pátek, budeš se svým miláčkem, tak žádný stresy a povinnosti a hezky si ty společné dny vychutnejte :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Blíženko moc děkuji. Číslo 33 je sice hezký, ale už i docela ubíjející :slight_smile: . Jen, abych se nedostala přes čtyřicítku :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Chicool, tak tě musíme všechny podporovat, aby si tu týdenní přípravu na oznámení vydržela :wink: . V ten pátek vám zrovna začíná dovolená, viď ? To nám bude zrovna končit.
4. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
medan29: to mě taky napadlo. Vyfotit mu test a poslat...no uvidím...

No to je jedno, nebudu nad tím teď přemýšlet, výsledek testu není zaručen a co mě rapne, když tam // budou, to fakt nevím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neumím si moc ten stav mysli představit... :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
taurusenka:já se snažím, ale jak jsem to dnes sledovala tak budu zítra ukecávat manžu ať se jde ráno se mnou projít a udělám si hodinu pracovní a udělám tam přepadovku :grinning:
4. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
chicoola:já bych tu mms udělal trochu víc zajímavější, jen ty nahá a test, hihiihhihh :grinning:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Medan, myslíš přepadovku v práci?? Tak to tě museli asi pěkně naštvat :rolling_eyes: :slight_smile: .
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
baji: jojo, dneska ráno odjel...

taurusenko, jojo v pátek nám začíná dovolená, jen co se vrátí, vybalí, bude muset zase balit na dovču. Já si nakonec vezmu dovču už ve čtvrtek, jelikož potřebuju ještě nakoupit eura a mapy a chtěla bych doma uklidit, abychom se pak vrátili do uklizeného bytu. Nu a ještě nám na cestu něco učmuchtím...
4. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Medan, jen aby ten chicoolin přítel pak ale nekoukal jen na ní a testík nepřehlédnul :grinning: :grinning: :grinning: .
medan29: No to joooo, to by si toho testu ani nevšiml :grinning: :grinning: :grinning:
co dělá tvůj manža, že je pořád takhle pryč?
taurusenka:né v práci, tedy budu pracovat ale udělám přepadovku na stavbě, si myslí že u ženské si můžou dovolit vše, už včera mě dost vytočil a udržela jsem se když jsem slyšela jak na mě nadává stavbyvedoucí :grinning: , tak jsem říkala šéfovi že ráno se tam zajdu mrknout a žádná změna takže tam asi zajdu i zítra
4. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
chicoo: v neděli určitě něco vymyslíme :wink:

medan: ty teda asi musíš být pěkně vytočená...
chicoola:manžel je voják
Chicool, tak to budeš mít hektický konec příštího pracovního týdne. Hlavně aby se vám ta dovolená povedla. Pak musíš poreferovat. Hlavně o tom zámku s šíleným názvem, který si pochopitelně nepamatuju :grinning: .
4. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
blizennec:to tedy jsem hlavně včera, většinou to dělám tak že si projdu stavbu bez vesty, to víš když nemám vestu tak neví že je nějaká kontrola, takže udělám fotky, a pak si dám vestu a je pak dusno, hihihhi, člověk se snaží to řešit vždy domluvou ale včera toho už bylo dost a ráno jsem čekala že tam bude to co jsem chtěla a jasně že né
4. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
medan29: já si to myslela :wink: ...ten můj je pryč, protože je právě na vojenském cvičení (je v aktivní záloze), takže ani nevím, zda u sebe bude mít mobil....prý budou přespávat v lese, takže si ho ani nenabije... :unamused:
4. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
chicoola:neboj nabije :slight_smile: , manžel taky jezdí často na cvičení ale mohbil má vždy u sebe a kddyž to jde tak se ozve
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
taurusenko, jojo Neuschweinstein...šílenej název, taky mi trvalo, než jsem si to zapamatovala!!! Poreferuju určitě. Taky doufám, že se dovča povede, moc se tam těším...sice už je chladněji, ale já ty pařáky moc nemusím...a na procházky horami je chladnější počasí lepší.... :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně rozhoupala a objednala se k dr na kontrolu. Jdu 16.9., tak já si to připíšu do tabulky, jo? :dizzy_face:

4.9.2009

Těhulky:
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla // ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //

Snažilky:
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 2. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 6 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 16. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 0. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
blizennec, diky moc, sestřička byla fakt děsně milá :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
medan29: no on ho taky vždycky u sebe měl na všech cvičení, ale teď mi psal, že pro ně ještě nepřijel autobus a že vypíná mobil a napíše, až dorazí...tak jsem zvědavá. Ráno jsem mu dala kázání, ať nenastydne a nic si nezlomí, že jinak máme po dovolený... :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Medan, tak být vytočená při stavbě, je tak normální, že je to skoro až děsivý. Mně skutečně stačila rekonstrukce bytu :rolling_eyes: . Ségra se švárou přestavovali starou ruinu a prohlásila, že podruhé už by do toho nikdy nešla. Druhá ségra chce začít se stavbou příští rok a ta se s nikým nemaže, takže jí taky budou téct nervíky. Nebo je bude mít proklatě nízko (nechci psát, že je bude mít v .. víte kde :grinning: :grinning: ). No tak ať vám to dobře dopadne. Přece vám nějaký trouba nezkazí společný víkend, ne ?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
chico: pak se taky budu těšit na vyprávění :wink:

zlababa: tak to je paráda, doufám že s panem doktorem budeš spokojená :wink:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
zlababa07: jůůů, 16.9. už budu zpátky, tak jsem zvědavá, jak kontrola dopadne :wink:
taurusenka:jenže já nestavím, hihhhi, je to moje práce BOZP na stavbách :grinning: , tedy většinou jsem jen v kanclu, přece jen jsem vedoucí a mám nastarost chod, ale někdy je prostě někde problém tak tam musím, a jednu stavbu mám protože bydlím kousek tak někdy prostě jdu na stavbu a už nejdu do práce a pak vegetím doma :grinning:
Chico a kam jedeš? Já jsem taky zvědavá, to si piš :wink:
4. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
medan: no a hlavně ženská jako kontrola na stavbách, to se chlapům taky asi moc nelíbí ne, když je komanduje ženská :grinning:
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
zlababa07: do německých Alp - do Garmisch-Partenkirchen, a zajedeme se podívat na pohádkový zámek Neuschweinstein :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Žlab, tak ať je KO O.K. :slight_smile: .

Medan, asi jsem to špatně pochopila :confused: . Stavíte vlastní dům, nebo jsi architektka popř. stavební dozor ??
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak si to mooc užij, super je, že v neděli bys měla vědět, na čem jsi a pak bys třeba měla výmluvu, že nemůžeš šlapat do kopců :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
chicoo: až pak v neděli třeba zjistíš tu krásnou novinku tak ta dovolená bude o to hezčí ne :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.