• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlababa07: jojo, to by byla dobrá výmluva, kdyby mě tam přítel chtěl moc prohánět... :grinning:
4. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Medan, taky si to tak v práci občas zařídím. Několikrát do měsíce chodím do firmy, kam oko mého šéfa nedohlédne a taky někdy skončím dřív. :grinning:
taurusenka:ani jedno jsem přes BOZP, stavební dozor dohlíží na prováděné práce, jestli dodržují tech.postupy a já zas jestli je dodržena bezpečnost práce, ochranné pomůcky, rizika
chicoo: a nebo by tě třeba mohl nosit na zádech :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Jojo medan, už jsem si to přečetla. Tak to máš tedy dost odpovědnou práci. :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
blizennec: to by mohl, ale tlačil by mi na bříško...tak jedině na rukou... :grinning:
4. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Chicool, exisují krásné krosničky pro mimísky, tak zkuste něco podobného vyrobit na tebe :grinning: .
4. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
chicoo: a nebo třeba za krkem na koníkovi :grinning:
4. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
taurusenko: jo tak taková krosnička by se mi tuze líbila...jednou jí plánujeme pro dítě...budu mu závidět, že se nese :grinning: :grinning: :grinning:

blizennec: zkusím mu to navrhnout :wink:
4. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem si trochu pospala :grinning: mám totiž konečně taky volníčko :slight_smile:

Taurus: Tak u mě teplota stejná jko včera 36,5.....měřila jsem teda o půl hodinky později než jsem zvyklá, protože jsem si zapoměla natáhnout budíka.... :unamused: ....Nechápu proč se teda držela 3dny nahoře a teď je zas dole :frowning2: Tak to vypadá, že každým dnem dorazí MS...možná i trochu dřív než jsem počítala. Ty prsa mě bolí ale furt. Už v nich nemravenčí, ale cítím takovej tlak a mám je oteklá. Třeba mi to teď bude tak bolet před MS. No potěš, to v tom případě to těhu pak taky nepoznám :angry:
4. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
je petko, tak to je mi líto, že teplota takhle zlobí :frowning2: no ale dokud není MS je vždycky nadějě :wink:
4. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
baji: No já spíš uvažuju o tom jestli mám vůbec ovulku....naděje je vždycky zto máš pravdu, ale četla jsem, že kdyby došlo k oplodnění, tak teplota se drží nahoře alespoň 16dní, a pak je to opravdu prokázané těhu, jenže mě se držela 3dny a nic :cry: Minulý měsíc se mi držela nahoře 14dní, pak poklesla, zas stoupla...zas trochu poklesla, a ten další den byla MS. Takže to bylo úplně jinak než tento měsíc.
4. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
tak jestli to bylo min. týden tak jak píšeš tak určitě... jinak prej může normálně čas od času být anovulační cyklus
kdyžtak vynikající stránky kolem měření BT jsou tyhle http://merenibt.xf.cz/index2.html
4. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
já jsem popleta, min. měsíc jsem myslela - že určo byla ovulka
4. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
jinak s tím bolením prsou nevím, já to ani v těhu neměla, fakt každá je úplně jiná a i ty příznaky jsou různý a myslím si, že se projeví až později, ne hned kolem vynechání MS
4. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
baji: podle grafu by to ale znamenolo, že nemám žádnou luteální fázi, což je pro zahnizďování mimíska špatné :wink:
4. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj drndapet, to se máš, že máš volníčko :wink: . My ho budeme mít celý příští týden :slight_smile: . S tou půlhodinou si vůbec nedělej vrásky. Beru to tak, že si jí měřím hned po probuzení a je mi fuk v kolik. I když většinou se vzbudím plus mínus stejně (asi nemůžu dospat, jak jsem na tu teplotu zvědavá :grinning: ). S těma prsama si to před MS předtím neměla ??? Taky si myslím, že dokud není MS, tak je naděje. S tou vysokou teplotou - mně se drží vysoká teplota po ovulaci až do 4 dne MS. Když se zpětně podívám na svoje křivky, tak je divný, že nejsem ve třetím měsíci.
4. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj, mohu se k vám přidat??? :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj mirenkam :slight_smile: , to víš, že můžeš :slight_smile: .
4. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
to já se ani raději neměřím
4. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
drndapetko, ale to bolení prsou jsi říkala, že může být z hormonů, co bereš, nebo ne?
4. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
medan29: já se také neměřím, ale když v neděli místo vytoužených // přijde ms, možná příští měsíc zkusím proniknout do tajů měření BT. :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
taurus: Prsa mě právě před MS nikdy nebolely, jen podbříšek a někdy hlava, ale prsa ne. Možná se ty hormony jen po té revizi fakt zbláznily a dělají si se mnou, co chtějí :angry: Tu teplotku budu brát jako neplatnou, protože mám pořád tu rýmu, takže asi do té doby než budu úplně fit s měřením přestanu....myslím, že to zkresluje pak výsledek a já se pak zbytečně stresuju. Takže se nechám překvapit....buď dojde MS nebo budou // :grinning:
4. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
chicoola: Já hormony žádný neberu.... :sunglasses:
4. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
chicoola:já jsem si i tak řekla že měřit nebudu,
4. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
drndapetko, jej, promiň, myslela jsem hormony po revizi :slight_smile:

medan29: mě by to možná zajímalo, ne ze zoufalé snahy po miminku - zoufalá ještě nejsem, ale spíš pro potvrzení ovulace...uvidím, já jsem na tohle děsný lenoch... :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky v Brně prší a prší....to je naprd....zrovna když mám volno, tak je husně :angry: Je to přesně taková to "chlastací" nebo "postelový" počasí :grinning: Chlastat nemůžu, a postýlkování bez manžela taky není ono, takže se tu asi dneska unudím :frowning2:
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Holčiny, já taky neměřím. Nechávám to osudu. Stejně kolikrát jsem slyšela, že někdo otěhotněl třeba 3 dny po MS, někdo těsně před MS, ovulka neovulka. Ale když to dlouho nepůjde, asi se dám taky na měření.
Kdo budete dneska snažílkovat? Přiznejte se :wink: ! Já teda jo, doufám :sunglasses: !
4. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
já bych se tím měření spíš více vystresovala,
4. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Drndapet, jestli si myslíš, že je ta rýma tak silná, že by to mohlo ovlivnit tu BT, tak na ty teploty nekoukej. Opravdu začni, až budeš úplně zdravá, aby to mělo nějakou vypovídající schopnost. Podle mne, pokud tě prsa předtím nebolela, tak by to mohlo znamenat těhu. No, každopádně něčeho příznak to musí být :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .

BT si měřím poslední tři cykly. Prvně jsem začala 10. snažení a měřila až do 19. snažení. Pak jsem se na to vykašlala, protože doktorka mi řekla, že už se nemusím měřit. Letos v dubnu jsem začala brát utrogestan a řekla jsem si, že by mohlo být zajímavé zase si měřit BT, abych věděla podle poklesu teploty, že dorazí MS. První měření tomu tak bylo. Poslední dvě se mi BT držela vysoko i při menstruaci.
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.