• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoola: Já jsem před revizí vždycky měla testy na hormony v pořádku, tak jedině, že by se teď opravdu zbláznily :astonished: Možná by to byl i ten důvod, proč mě bylo minulý cyklus na zvracení a teď mě bolí ty prsa....
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
aja.83: já se snažílkovat nebudu, přítele mám na týden v trapu :unamused:

medan29: to já bych se tím nestresovala, ale myslím, že mi to bude bavit tak 2 dny, pak mě to bude štvát...takže uvidím...
4. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
drndapetko, hmmm...no možná to přece jen bude těhu....neboj, vždyť jsi v tabulce skoro hned za mnou, takže se to brzy objasní. :wink:
4. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
aja83: To my také nebudem....možná až v neděli. Jedem dneska večer na návštěvu k rodičům na víkend a tam není kde :grinning: :sweat_smile:

medan29: No právě, taky mám pocit, že mě to měření začíná štvát. Ty teploty si skáčou jak chtějí, vůbec se v tom grafu už nevyznám a začínám myslet na to jestli není něco náhodou špatně....dám si teď "pohov"....jsem na svoje tělo sama naštvaná :angry:
4. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Drndapet, mně bylo na zvracení včera. Ale u mne to není nic neobvyklého. Přes rok mám problémy s pálením žáhy a občas to přejde v pocit na zvracení (jako třeba včera :rolling_eyes: ).
4. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
mě už vždy rozhodí těhotenský test, řekla jsem si že ani ten si už nebudu dělat, ted jak jsem měla 14dní zpoždění tak jsem si říkala už, no a né, jen rozhozené tech.dny, v ut jdu na vyšetření k vůli hormonům tak jsem zvědavá
4. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Drndapet, to je zajímavý :grinning: , tebe štve, že ti teploty skáčou jak chtějí a mne štve, že i když mám graf ukázkový tak je z toho stejně MS :grinning: .
chicool: Snad budu za 5dní chytřejší :wink: te´d to raděj nechám koňovi :grinning:
Drndapet, za pět dní si myslíš, že to dostaneš, nebo si chceš udělat těhutest ??
4. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
taurus. Taky mě dost často pálí žáha, ale to je tou mou nezdraou stravou :unamused: uvidím mcdonald nabo kfc a můžu se zbláznit, na benzínkách vyjídám ty "hnusné" bagety, čokoládou bych se udávila, a o smaženým sýru nebo řízku ani raději nepovídám.....skoro žádný ovoce a zelenina....ach jo...jediné co můžu, tak banány...těch bych snědla kilo za den :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
taurus: Myslím si, že bych to měla dostat, ale po tí revizi pořádještě nevím nevím, jakej ten cyklus bude dlouhý....s testem bych určitě počkala ještě pár dní, abych zbytešně nestresovala
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
drndapetko, určitě budeš chytřejší...ono se to vysvětlí - to je jediná jistota...nu nesmíme chtít všechno hned...mě se to mele co? Včera jsem měla choutky testovat a teď tu machruju :grinning: ale už jsem srovnaná...
4. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
drndapetko, McDonald jo, ale KFC je fuj, můj švagr z něho měl zánět žaludku či co a už jsem slyšela více případů. KFC nebrat, tím víc v těhu... McDonaldu věřím, ty vyhazujou i hodinu staré věci, ti si na čerstvost potrpí...
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
chicoola: Oboje je to fuj a nezdravé, ale když já si nemůžu pomoct :sweat_smile:
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak to si mě uklidnila drndapet, protože za pět dní budeš 10 DPO a to je na test většinou brzy. Chicool, tady taky překecávám ať vydrží do 18 DPO :grinning: . Pak budete překecávat vy mne, jooooo ???!!! :grinning:
S tím jídlem je to u mne spíš o nepravidelnosti a litrech kafí. Do McDonalda jdeme tak jednou za rok, protože manžela přepadne chuť na cheesburger. Když jsme tam ale byli naposled, tak jsme si nic nekoupili. Deset prodavačů na pět zákazníků a čekali jsem asi tak půl hodiny, tak jsme ušetřili korunky :grinning: . KFC máme nejblíž půl hodiny od Mostu, takže jsme si tam koupili baštu jen 2x. Jenže mně včera začalo být na zvracenípři rajčatovém salátu. No, salátu, byla to nakrájená rajčata a jen jsem to osolil a opeprila, ale mám to moc ráda. :fearful:
4. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
taurusenko, neboj, neboj...až budeš mít hejble na testování, rázně zakročíme...dneska mě to ani nenapadl, v hlavince jsem si to už srovnala...

McDonald i KFC je fuj jako fast food, ale když už, tak raději McDonald...to, co měl z KFC můj švagr bylo pěkně hnusný a dokonce to už psali i v novinách, že si tam s hygienou moc nelámou hlavu... To aspoň z mekáče máte jistotu, že z toho nebudete mít střevní potíže... ale já tam tak jako tak dám něco tak 1x ročně
4. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
taurus: Minulý těhu jsem měla 10DPO těhu test pozitivní-byl s citlivostí 10 mIU/ml...ten den mě bral doktor krev a byla 14 jednotek hcg - takže test neklamal. A 12DPO jsem měla už i pozitivní Mammatest, kterému hodné věřím a čárka slabá teda moc nebyla, byla docela dost dobře vidět - den den jsem měla hcg 28 a mammatest je s citlivostí 20 mIU/ml, takže já tomu u sebe na 100% věřím, že 10DPO bych to zjistila...a když né, tak ten 12DPO určo :grinning: Ale je jasné, že každému se začne produkovat hcg jinak ( v jiný den )....a stoupá taky jinak, takže si myslím, že testování 15DPO je takový průměr a 18DPO to už je jistota :slight_smile:
Rajčata mi taky nedělají moc dobře....ani papriky, ředkvičky, kedlubny....to už mám vyzkoušené, že fakt nemůžu.
4. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
taurusenko: no vidíš...a já miluju melouny...a v červenci jsem se po něm pozvracela...
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Chicool, tento cyklus jsem si předsevzala, že budu testit 18.září v pátek. Bude to 34. DC (normálně jsem měla cyklus 29-31 dní, ale předminulý jsem měla fakt 34 dní a už jsem se radovala :frowning2: :frowning2: :pensive: ). Ale když jsem měla posunutou ovulku, tak to bude 24. DPO. Ale stejně za těhutest ušetřím, protože mi to přijde už 30. DC.

Mně z KFC nejvíc chutnala ta "geneticky upravená" kukuřice :grinning: .
4. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
drndapetko, no tak to jsem zvědavá, já testuju v neděli a to jsem 18 DPO
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Chicool, tak já se po jednom ..... víš co viď ?? Ale melouny taky miluju. Ale jen ty červený. Když je jejich sezóna, tak skoro nemusím jíst nic jiného :grinning: .
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
vlastně mě to dost štve, že mi zelenina nedělá moc dobře, za poslední rok, co jsme s manželem svoji jsem ji vyškrtla z jídelníčku, do toho se přestala pravidelně hejbat a mám 8 kilo nahoře :angry: Manžel už nenápadně upozorňuje, že bych ze sebou měla něco dělat a taky se mu nedivím....je to pro něj nefér, když mě poznal a já měla 60kilo, teď mám o 8 víc a o dvě čísla větší rifle :frowning2: Pořád si říkám...němá cenu hubnout, když chci miminko, až se pak narodí tak to vyběhám....ale co když si to jen namlouvám a bude ze mě ješztě větší koule :astonished:
4. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
taurusenko, já mám doma těhutestů plnou zásobu, tak mi to tak nevadí do tý zásoby sáhnout, jako kdybych pro něj musela běžet do lékárny...nakoupila jsem si asi 5 mamatestů, takže mám doma 10 proužků, ale z toho už jsem něco zdělala, takže přesný počet nevím...
Alespoň vidíš, chicool, jak jsme ti s tím 18. dnem pěkně poradily :grinning: :grinning: :grinning: .
taurus: To jo, jdem si pěkně hna ruku :grinning:
4. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
drndapetka:to bude v poho, já taky za rok co bydlím s manželem mám o 10kg víc, takže jsem začala chodit na spinning, a přihlásila jsem se do kuzu na hubnutí, prostě potřebuji nad sebou dohled, takže od 15.9 jsem v kurzu, jsem docela na to zvědavá
4. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
taurusenko, poradily jste mi výborně...a aspoň když tam bude jen jedna /...nebudu si říkat, že je asi ještě brzy a zbytečně se trápit další nadějí... a když tam budou //, tak určitě vyleze lépe...
4. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Drndapet, tak s tím případným těhu jsem si to taky říkala. Až před 14 dny jsem se na to vykašlala a začala se sebou něco dělat. Vím, že to není moc, ale 3x týdně orbitracuju (50 minut), snažím se pravidelně jíst a co nejvíc zdravě. Večer se nepřecpávám (na to totiž trpím jak na prdy; celej den nic a večer zfutrovat ledničku i s kabelem) a víc piju (vodu, vyjímečně slabou šťávu). Jediné, čeho se do těhu nevzdám je kafe. Jsem závislák, já vím, ale mně prostě chutná. Kdybych sladila, tak už bych neprošla dveřma :grinning: :grinning: :grinning: .
4. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
medan29: Jéé a kde ten kurz je? zajímalo by mě jestli je něco i v Brně? Kolik to stojí? To obnáší asi nějakou konzultaci, upraví Ti jídelníček, poradí cviky přímo na míru a pak Tě hlídají, viď?
4. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
To máš pravdu chicool, proč se zbytečně stresovat. Neděle je už pozítří a moc se těším, co sem napíšeš.
4. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.