• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009 Ústí nad Labem

(Zamčená)
4. prosince 2009 
Ahojky holky. Tak najde se tu nějaká snažilka, resp. budoucí snažilka, se kterou bychom mohli pak teoreticky být těhotné stejně? My s manželem se budem o druhé mimčo snažit léto-podzim 2009. A co vy???? Věřím že se vám ozve hodně!!!
25. srp 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
holky... najde se tu někdo?
25. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahojky holky - zas to zkouším další den, jestli se někdo chytne, kdo se taky bude příští rok v ul snažit o mimi?,,
26. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
tak co? Nikdo z Ústí ???
27. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
Jen z Litvínova :grinning: A už nejsem snažilka :unamused:
27. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
to nevadí - my teda už s manželem máme jednoho raubíře doma máme, ale příští rok v létě se mu chcem začít snažit o bratříčka nebo sestřičku...
A koukám, že nejsi snažilka docela čerstvě, co??? A jak je? S pocitem že tam "dole" se něco děje???
27. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
manža už má taky jedno dítě, takže v rodině to už bude v pořadí druhé :slight_smile:
Tak nějak divně, navíc těhu zatím ještě nemám potvrzeno od Dr. :slight_smile:
27. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
proč divně?
27. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Divně protože se bojím jestli bude vše tak jak má být....
27. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
bude. Musíš tomu věřit. co věřit - musíš o tom být přesvědčená...
Já se taky nervovala a pak bylo vše OK, jen jsem měla zvýšený tlak - doktor se bál preeklampsie (jsem navíc tlustá), ale pak jsem si tlak měřila doma a zjistilo se že ho mám normální, ale jen se nervuju u doktora tak mi vyletí tlak.
27. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
a kdy jdeš k dotorovi???
27. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
to tu opravdu není nikdo z ústí a přilehlého okolí???
28. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
fakt nikdo další????
1. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jen oživuji téma jestli přeci jen někdo nepřibil???
21. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj, u dr.jsem byla už 2x, vše je v pořádku (viz profil), ted jen přečkat 3 měsíce, pořád se bojím, ještě je moc brzy a může se stát cokoliv : PAPA
21. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahojky míšo. Jestli na tom budeš jak já, tak se budeš klepat až do konce
Nejdřív to byl strach, abych nepotratila v prvním trimestru, to bylo OK. Pak zas strach, abych nezačla rodit moc brzo a aby mimi mělo všechny ručičky, nožičky a tak. To taky bylo OK a nakonec strach, když jsem chodila na monitor srdce miminka (to se chodí v posledním měsíci a při přenášení) jestli bude srdíčko slyšet (švagrová takhle přišla o mimi týden před porodem mu nenašli srdíčko a narodilo se mrtvé), takže o to jsem byla "histeričtější", i když jsem se snažila usměrňovat a nepřehánět to...
21. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
tak co? Snažím se zas obnovit diskuzi... Přidá se někdo???
:frowning2:
1. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, tahle diskuze už je asi mrtvá, ale nenašla by se někde nějaká snažilka 2009 z Ústí nad Labem a okolí pa Sem :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Sem, znám více snažilek, ale budoucích - v roce 2010. :wink: Jak jsi na tom se snažením ty? Jak dlouho nebo na kdy plánujete začít? Např. my chceme začít tak v květnu příštího roku. :wink: Ale to už je stejně za chvilku. Šíleně to letí. :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj fim :slight_smile:, omlouvám se, ale dlouho jsem tu nebyla, jinak my už jsme se snažením začali tak uvidíme jak budeme úspěšní, ale musím se přiznat, že by mi spíše vyhovovalo kdyby se to povedlo až tak kolem dubna - června 2010, neboť nechci mít moc velké břicho přes léto (já budu totiž určitě mamutí matka :grinning: ), ale to jsou věci, které si holt nevybíráš tak to nechávám osudu a nějak moc to neřeším tak třeba otěhotníme stejně :dizzy_face:. A co ty kde jsi rodila malého?
4. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.