• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
Zdravím všechny budoucí maminky z Prahy a okolí, ráda vás poznám nejen přes chat. Já jsem pár dnů po revizi dělohy - zamlklý potrat, bohužel. Ale snažím se jít dál a nepropadat depce. I proto zakládám toto (staro)nové téma. Hledám kamarádku/kamarádky, které se nebudou bránit takéi osobnímu setkání a přátelství, probírání různých ženských, ale i neženských :slight_smile: témat, procházkám, sportíku nebo zkrátka tomu, co se nám bude zrovna chtít. Mám bezva partnera, což jsem si právě v těhle posledních, těžkých dnech naplno uvědomila, ale s chlapama se zkrátka o všem "drbat" nedá :slight_smile:. Budu se těšit na odpovědi, Markéta
16. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj markytaj, nevím sice, jestli je ta diskuse ještě aktuální, ale já bydlím kousek od Phy... :wink:
19. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj,
také bych se rada přidala.Jsem též od prosince po revizi :confounded: a ráda bych našla kamaradku na podnikaní společnych věcí :grinning:
Bydlím kousíček od Prahy?A v Praze jsem denně.Kde bydlíš přesně ty?
:grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
ivasko! pamatujes si jeste na me ze snazilek - snazilky o prvni mimi??
vidim, ze cekate mimiska 1. rijna! :slight_smile: tak to moc gratuluji.. mas ale novou fotku, tak doufam, ze jsi to ty :wink:
19. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
a co kacka, co byla v temicku s nami?? vis o ni neco?
19. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky,
minulý rok jsem si taky prožila ZP. Letos se vše v dobré obrátilo a začátkem září čekáme mrňouska. Od pondělí do pátku jsem v Praze. Ráda poznám nové kamarádky. Takže se hlásím do klubu.
19. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojte!Ja sem v Praze asi rok a nikoho tu na drbani taky nemam..Ted sem v 9tt a nemam o tom s kym mluvit.Mam skvelyho chlapaka,ale povidat si jenom s nim..No uznejte..Tak bych tu s vama pobyla...
19. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
mohu se k vám přidat?Jsem také po revizi v září a ted se pomalu začíme snažit.Jsem taky z Prahy a ráda poznám nový lidičky :wink:
19. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak to je bezva, že jste se ozvaly, už jsem skoro přestávala doufat... Já teď ještě chvilku budu bydlet v Nuslích, ale zanedlouho se stěhujeme na Háje. A co vy, kde se nalézáte :slight_smile:? Ivaso, jasně, že je aktuální.

Kopo, Tebe znám z diskuse o zamlklém potratu... Jaké bylo dnešní bobování? Předpokládám, že bylo na Proseku, také se tam už dlouho chystám.

Sluníčko, blahopřeji, to je bezva zpráva. Věřím, že i můj druhý pokus, který plánujeme na léto dopadne dobře. Jen víc takových zpráv.

Saliková, to je fakt, chlapi jsou bezva, ale někdy je dobře také bez nich :slight_smile:.

Mmarcelinko, ráda Tě poznám a něco vymyslíme...
19. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj,
markytaj bobování nebylo,málo sněhu :grinning: :grinning: V Nuslích to znám,tam jsem pracovala.Bydlím na P5.
20. bře 2009 v 06:11  • Odpověz
Ja sem taky z Prahy5 a v Nuslich sem snad nikdy nebyla:slight_smile:Prave jedu do prace a mam radost z pocasi!Jak na me slunicko sviti skrz sklo autobusu,ze snad brzo oslepnu..PARADA!A navic je patek!Tak at ho mate hezkej!
20. bře 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahoj. Teda koukám, že už se to tu trochu rozjelo :slight_smile:

Andrey jasně že si na tebe pamatuju, a neboj, jsem to já :grinning: O kátě bohužel taky nic nevím, dlouho jsem o ní nic neslyšela, nevím, jestli změnila téma nebo už sem vůbec nechodí :unamused:

Tak když se to tu rozjede, tak tu zrovna dneska vůbec nebudu, čili jsem se s vámi přivítala a rovnou se zase asi rozloučím :frowning2: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Nevadí Ivaso, však my počkáme, až nás zase navštívíš :slight_smile:.
20. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak koukám, že než jsem se pořádně probarala (jsem na nemocenské), tak se sluníčko ukrylo za mraky, blééé :frowning2:. Už se nemůžu dočkat jara, to je pak hned veseleji. Alespoň, že už se nám prodlužuje den.

Kopa a Salikova, z jaké Prahy 5 jste? Třebas jste sousedky :wink:.

Kopa, četla jsem Tvé peripetie s tchýní. Jéžiš, to mi povídej, i když já mám potíže poněkud jiného ražení. Naše maminka by se nám, co se týče především jídla a dalšího materiálna, rozdala, ale k mému 35-ti letému chlapovi se chová jako by mu bylo nanejvýš 16. Občas to zkouší i na mě, ale nedaří se... Vládne ze svého "hradu" a kontroluje svoje chlapečky :slight_smile:.

Salikova a odkud Ty jsi? Jaký vítr Tě zavál do Prahy? Já také původně nepocházím z Phy, ale z Týnce nad Sázavou, což je cca 30-35km od Prahy, což není tak moc. V Praze mám příbuzné a taky můj první kluk byl pražák jezdící vlakem na disko do Týnce. Před ňákými 15-ti lety byla diskotéka v Týnci vyhlášená až v Praze :grinning:. Časem jsme spolu začali bydlet a bylo to, už jsem tady zakotvila.
20. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Kopinko, známe se z diskuze o ZP. Musím tam kouknout, jak se daří Bobince.
Jinak já bydlím na P10, ale pracuju v centru. Mohly bysme se sejít někde na metru. Nebo na Smíchově - chodím tam moc ráda do Pandy na nudle :o)
20. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Kdo se hlásí ke srazu? Pište kdy a kde se vám to hodí...
20. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak já navrhuju neděli 22.4. třeba v 16:30 na tom Andělovi v Pandě :slight_smile:
Ale jinak se přizpůsobím pokud to bude v mých silách (a hlavně dojezdové vzdálenosti :o)
20. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
markytaj:Ja jsem puvodne kousek od Olomouce a pred peti roky sem potkala na dovolene Prazaka-byla to laska na prvni pohled..No,trvalo mi dlouho nez sem se sem nastehovala,ale porad si tu nejak nemuzu zvyknout.Ve sve podstate tu nikoho moc neznam a tak jsem rada za tohle tema..
20. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojky :grinning: ,

teda holky,vy jste se tady rozjely :wink: Mám radost :grinning: .Včera už jsem nenepsala,občes nám blbne počítač a bohužel to bylo pravě v tu dobu,když jsem Vám chtěla psat :confounded:

Holky já bydlím kousek od Prahy asi 10 min od Černého mostu a Horních Počernic.Taky jsem se sem přistěhovala a není tu nikdo mladý,což mě docela trápí.Zvlášť teď,když by jsme chtěli to miminko :grinning:
Takže se srazíkem bych byla taky svolná,ráda poznávám nové lidičky.

Ale Sluníčko: ten tvůj termín je asi špatně naspaný.V dubnu neděle 22 není. :confounded:

Jo a Nusle moc dobře znám,manžel je odtamtud :slight_smile: a pak pracovala jsem tři roky v Edenu,což je nedaleko.

Jinak holky,já Vás znám taky se zamlklých potratů ale moc tam nepíši,teď už vlastně vůbec,ale z prvu jsem si tam taky léčila srdíčko.Alééééééé teď čekám mrchu a pak se na to zase intenzivně vrhnem :grinning: :grinning: :grinning:

Salikova moc gratuliji k mimi a už aby jsme Tě dohlali,že holky :wink:
20. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
No,to byste mely!
20. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem z práce doma,uf uf už mě to tam nebavilo :grinning:

Holky bydlím na Lužinách.

Zdravím sluničko 78,jak se máš?

Ke srazu se taky hlásím.
20. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
Kopa:
Jééé na Lužinách,já pracuji na Butovicich,to je kousek :grinning:
20. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
Marci,
tak to se můžeme sejít někdy i na Butovicích?To pracuješ někde v těch kancelářích? :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
No vidíš,to by šlo.Ne ne,v kancelářích ne.V tom centru, v obchodě s kosmetikou :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
Aha tak to jo,já mám tedy ted dost práce,ale začátkem dubna bych měla mít čas :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
Je,holky-ja bych se taky sesla v Butovicich!Jsem z Velke Ohrady..
20. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak to by mi vyhovovalo taky,já mám teď stejně dovču :grinning: ,ale začátkem dubna si dáme určitě vědět :wink: ,těšim se.
20. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
No jasně Saliková,budeme rádi :grinning: .Júúúú,už se těším.
20. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Sluníčko, nemyslelas náhodou tuhle neděli? To by bylo 22.3.?
20. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Salikova,z Ohrady?tam to znám jen U Koziček :grinning:
20. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
No, já to sice mám poněkud z ruky, ale dojedu, když už jsem to téma rozjela :slight_smile:. Také se moc těším. Salíková, jasně, že Tě brzo doženem a pak bude na našich srazech s těma všema prckama teprv veselo :grinning:
20. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.