• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
autor
U Koziček, to zní zajímavě a trefně :grinning:
20. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
Marky,neboj dáme náke neutrální místo na srazík,abys to neměla daleko :wink:
20. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak si užíváte volno??Já uklízím,vařím...Ještě se chystáme na nákupy.
jsem naka nastydlá,takže nic moc.. :unamused:
21. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne Kopo, no, já jsem na víkend osiřela, přítel odjel za rodiči, vrací se zítra. No, jak jsem tady tak sama, doléhá na mne ta revize z minulého týdne. Přemýšlím, jestli vyrazit do botanické v Troji - dnes je tam vstup zdarma, vč. fatamorgány. Ještě uvidím. Bordel tu mám obstojný, ale říkám si, že se budeme brzy stěhovat, tak už to tak neřeším. Co to, nastydlíku? Nějaká chřipajzna?

Jinak včera jsme byli v jednom krámku a nákup postele do nového bytečku se konečně začíná rýsovat. Jenže ono je to všechno tak mooooooooc drahý, když nechceš úplný šunt. Taky koukám po podlahách - čím víc to řeším, tím mám větší chaos :unamused:. Zvažuju PVC, laminátovou, dřevěnou (ta ale vzhledem k ceně je na posledním místě :slight_smile:. Nemáte nějaké zkušenosti?
21. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj markytaj,
díky za příspěvek v ZP,hezky jsi mi to napsala. :dizzy_face: Doma je to už v pohodě,ale dělám ofuky :grinning:
21. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
No jasně, ofukuj, musej nás dobývat, ne?! Ať si nemyslej, že nás můžou mít raz dva :slight_smile:. Přeji hezký večer. A ten srázek musíme určitě dohodnout.
21. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ranko!Já se taky těším na srázek a může být kdekoliv :wink: Už je zase konec víkendu... Ach jo! Mnš se tak vždycky nechce v pondělí do práce... :confounded:
22. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,

mám do středy dovču a odjíždím na 3 dny do Poděbrad na relax pobyt.Jedu si tam odpočinout,protože toho mám v praci až nad hlavu.
Ale až se vratím,tak se Vám určitě přihlésím a naplánujem tan sraz.Také přijedu kamkoliv,nemám s tím problém.

A co ty Markytaj:byla jsi v té Botanické.... :grinning:

Holky já měla včera den.... :sweat_smile:
Byla jsem na nákupu v Globusu a platila jsem dvoutisícovkou a pani mi vratila jen na tisícovku.Jenže já vzala bezmyšlenkovitě peníze a došlo mi až doma,že mi 1000,- kč chybí.... :confounded: :rolling_eyes: .
Byla jsem na nervy,ale nedalo mi to a jela jsem tam zpět,že ze sebe udělat blbce.
A představte si,že oni byli hrozně milí,přepočítali tam předemnou kasu,jukli na záznam z kamery a pak mi těch 1000,- kč vratili a ještě se mi omlouvali :grinning: .Byla jsem šťastná,protože jsem vůbec nečekala,že bych ty peníze dostalala zpět.Jela jsem tam,jen kdyby náhodou byli ochotný to řešit.... :grinning:
Takže jupíííí,neschudla jsem :grinning:
22. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, také bych se ráda přidala. Já jsem z Prahy 4, ale zhruba v červenci se budeme stěhovat kousek k Vinoři do Přezletic.

Salikova, o té práci mi chvíli povídej. Zítra ráno jdu sice k doktorovi, ale potom šupky hupky do práce :confounded:. Koukala jsem, že máš termín 23.10. - já bych ho měla mít začátkem prosince - ale více bude vědět zítra :wink:.
22. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
Akojky,
vítám nováčka-Kapina :wink:
Jééé,Vinoř,to je kousek od nás.To je fajn :slight_smile:
22. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Marcelinko díky za přivítání. Tak ty jsi kousek od Vinoře. To je super :wink: . My už se do Přezletic moc těšíme - navíc si myslím, že je tam hezká příroda, takže budu mít kam s prckem chodit na procházky.
22. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
To máš pravdu :grinning: a to dělá hrozně moc,když máš s prckem okolo sebe přírodu a můžeš ho volně nechat běhat a nemusíš se bát,že vlení někomu pod kola,jen co vyleze někde v Praze z paneláku....

Ale to je ještě čas,ty ho máš zatím v bříšku a já už mluvim o běhání... :grinning:
22. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Kapi teda v albíčku to nemáš,ale pochopila jsem dobře,že jsi těhu.když píšeš o tom ternmínu.
22. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Zdrávím Kupinku,budeme se potkávat i v tomto tématu :grinning: :wink:
Marci to je super,že ti ty peníze vrátili,to bylo od nich fakt solidní!!! :wink:
22. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Kopa to máš pravdu,docela jsem koukala a hrozně mě to potěšilo :slight_smile:

Holky tak já musím běžět,zachvíli vyrážím,ale za 3 dny mě tu máte zase.Tak papáááááááááááá :cry:
22. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Marci,tak si to tam uží a zase se nám vrat jo? :grinning: ¨
papa
22. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Ahoj Marcelinko, to jsi měla včera úspěšný den. Dokonce se Ti omluvili, to je bezva, nečekala bych to takhle zpětně. Užij si relax pobyt, vypusť a na práci ani nehlesni!

Saliková, ty pondělky jsou fakt hrozný a už jejich představa je mnohdy děsivá :slight_smile:. Ale neboj, ani se nenaděješ a budeš se točit kolem mrňouska. Jakou máš práci?

Ahoj Kupinko, vítám Tě ze ZP tématu. myslím, že jsem Ti ještě negratulovala k těhotenství, tak to činím teď a držím palce, aby se na Tebe hrnuly jen samé dobré zprávy.
22. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Já včera ztvrdla doma, botanická se nekonala. Začala jsem trochu krvácet a víc špinit, taky mě pobolívalo v bříšku, tak jsem to nechtěla dráždit. Večer přišel splín, zatím moc nezvládám být doma sama, ale zase nechci být otravná ženská pořád navázaná na chlapovi. No, a k ránu přišel dost hroznej sen o hnusným černým kocourovi s tesákama... Fujtajbl :unamused:
22. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Markytaj,ahoj!
mě po revizi,bylo taky smutno.Neustále jsem přítelákovi volala a psala smsky.Ale pak to jedniho dne přešlo a byla jsem zase stejná jako předtím.
22. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Kopi, už aby to bylo!!! Jinak, vysledovala jsem, že budeš nejspíš dobrá kuchařka. To bych se od Tebe mohla něčemu přiučit :slight_smile:.
22. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Marky,
já rada vařím i peču :wink: hrozně mě to baví!
22. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
No, já to mám ve vlnách: někdy strašně ráda vyhledávám nové recepty, přemýšlím, co bych vytvořila :slight_smile:, baví mě to a vlastně tím i relaxuju. Ale někdy mám úplně vymeteno, nenapadá mě vůbec nic, co bych mohla ukuchtit, pořád se mi točí ta stejná jídla, na která nemám chuť...
22. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Takový ty klasický omáčky - jako je rajská, tak ty neumím vůbec :slight_smile:
22. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
U nás se to taky někdy točí.Já moc nejím maso a přítel když chce náky jídlo,tak tam musí být prostě maso :sweat_smile: Takže někdy vyvářím i dvě jídla :grinning:
22. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Fakt? Tak to já bych nedala. To jsi ale hodná přítelkyně :wink:. Se mnou by měl přítelák smůůůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Klidně mu to řekni, ať ví, jaký poklad doma má!
22. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
By mě zajímalo,jestli to chlapi vůbec ocení,jak se o ně staráme :grinning:
Nedávno byl v hospodě se známým a druhý den mi vyprávěl o tom,že toho známýho žena prodělala taky ZP.Tak jsem si tak řikala,že bych chtěla být muškou abych slyšela,co si povídají :sweat_smile: :grinning:
22. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Je třeba na své kvality nenápadně, šikovně upozorňovat, aby si stále uvědomovali, jaký jsme skvělý ženský :slight_smile:. Určitě by bylo zajímavé někdy poslouchat, ale na druhou stranu, někdy si říkám, že radši nevědět... On někdy člověk vypustí věci, které by ho za jiné situace nebo s někým jiným ani nenapadly.
22. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
markytaj: Sem učitelka na prvním stupni a i když mě to fakt moc baví, tak bych ty děti někdy zabila!Někdy se těším, že budu doma, nebudu muset nikam jezdit a tak, ale vím, že se mi bude strašně stýskat po dětech...Někdy se tak na ně díváma říkám si, jací budou až budou velcí nebo na druhym stupni a je mi líto, že už to neuvidím..Takže tak. Ale jsou to nervy, to ti řeknu...Až mám někdy chuť s tím seknout a jít na nemocenskou...
22. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj hoky, tak už jsme po obědě. Nakonec jsem udělala kotletky s hořčicí a česnekem a k tomu brambůrky.

Markytaj, uvidíš, že všechno přebolí. Nech tomu čas. Vím, že se mi to lehce říká, ale prošla jsem si tím samým co ty... Uvidíš, že se blízká na lepší časy.

Kopi, taky jsem ráda, že se budeme potkávat i v tomto tématku.

Holky, já jsem tak přecpaná, že si na chvilku půjdu asi lehnout, aby mi slehlo. Když to jídlo bylo tak dobré :grinning:.

PS: Markytaj, mi včera také vyrazili do botanky, ale když jsme viděli, kolik je tam lidí a jaká je tam fronta, tak jsme šli radši do zoo. A byla to moc příjemná procházka a navíc bylo krásné počasí. To se dneska říci nedá - u nás je hnusně...
22. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Saliková, to tě tedy obdivuju. Bratránkova manželka je také učitelka - učí na střední škole - a říká, že ty děti jsou čím dál tím drzejší. Ale na tom prvním stupni, to je asi ještě v pohodě. Fakt před tebou smekám, já bych na to asi nervy neměla....

Mmarcelinko, užij si hezky pobyt a hlavně si odpočiň. PS: Jo, jo jsem těhotná, ale do albíčka jsem to ještě nenastavovala, uvidím až co mi zítra řekne doktor :wink:.
22. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.