• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
No, i ti moji druháci jsou někdy drzost sama - to se neboj. Můžu srovnávat děti z Prahy a děti z Olomouce a musím říct, že ty pražské jsou víc otrlejší a protivnější - teda aspoň ti moji...
22. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky,
přišla jsem Vás pozdravit :slight_smile:
Dneska jsem skoro celý den s kolegyní prokecali,nebot jsme usoudily,že pondělek je nejhorší a že nám nic nepujde :grinning: Na závěr jsem se při cestě domů,praštila v autě do hlavy,tak se mi rozsvítilo :grinning:
23. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahojky holky :grinning:
tak už jsem zese zpět mezi Vámi :wink:
To by jste nevěřily,jak jsem si krásně odpočinula.Ale hrozně rychle to uteklo....3 dny v lázních,jsou jak nic.

Kapinka: Tak co těhu?Co Ti řekla doktorka?

To je dnes počasíčko,co holky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ač to ráno nevypadalo, tak se nám to krásně vysluníčkovalo zase :sunglasses: Ale ten severák teda ten je příšernej!!!
24. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Marci tak jak bylo v Poděbradech?? :confused:

Kupinka je v 6tt a myslím,že za tři týdny půjde na kontrolu a dostane těhu průkajdu+myslím vyšetření asi krve.Pokud se nespletu tak prcek měří 5,3mm. :slight_smile:

Teda to je počasí,vichr.Já jsem před chvilkou dorazila a div mě to neodneslo :grinning:
24. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj holky.. tak jestli to nebude vadit.. tak já se k vám taky přidávám.. Jsem z P9-Kbely..:slight_smile:
Bydlím tu sice uz víc nez rok.. ale víte jak to v praze je... člověk nezná ani souseda.. :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Bellmir,
Vítám tě mezi námi! :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj kopa.. děkuji mooc :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
No koukám,že budeš brzy rodit :slight_smile: Budete holka či chlapeček?
24. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
já mam termín 1.6. tak uvidíme.. a pry to vypada na holcicku.. i kdyz ja si nemuzu pomoct.. ale porad mam takovy pocit, ze to bude chlapecek.. tak uvidime.. :wink:
24. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojík Markytaj .. též jsem z okolí prahy a ráda se s někým seznámím.. potkal mě podobný osud jako tebe.. v pondělí jsem ale zjistila pozitivní testík, tak snad to ted vyjde.. pa pa Verča
25. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, jestli můžu, taky jdu na skok za vámi. Bellmir, já jsem taky Kbelačka něco přes rok :slight_smile: Takže v létě o další kočárek na ulici víc. Manža říká, že je tady nějaké příznivé klima, my to ani nečekali, že se to takhle povede :slight_smile:) Ani nevím, kde se tady dá dobře drandit s kočárkem..
25. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Lucik23: ahojky.. tak to je super.. :slight_smile: já zatím taky vubec netuším, kde budu jezdit.. hihi tak uvídím.. a pak muzu vypravet.. a kde bydlís ve Kbelích??
25. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holčiny,
no jo, myslela jsem tuhle, resp. teď už minulou, neděli. Nakonec jsem ale byla stejně nemocná a noťase nechala v práci, takže jsem to ani nestačila odvolat a opravit.

Tak jaký jsou teda ty termíny a místo toho srázku?
26. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
bellmir, jsem z nového sídliště u tratě- herlíkovická. Aspoň mám od koho vyzvídat :slight_smile:
26. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
lucik23.. sice nevim presne, kde to je.. ale mam takovy pocit, ze jsme skoro sousedky.. ja bydlim pod nouzovem.. jestli Ti to neco ríka? :slight_smile:
26. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
jojo, tam bydlí můj taťka :slight_smile: hned vedlejší ulice. Zrovna před chvílí jsem viděla těhulku, hodně pokročilou, protože už měla s tou chůzí co dělat. No čekají nás pěkné věci :slight_smile:
26. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky :wink:, tak koukám, že se naše řady rozrostly :wink:. Jinak my se budeme v létě stěhovat do Přezletic a to je myslím také kousek od Kbel :wink:.

Mmarcelinko, hned bych s tebou měnila a do těch lázní také vyrazila. Kde jsi přesně byla? Mmarci, u doktora jsem byla v pondělí a těhotenství mi potvrdil. Byl prozatím vidět jen gestační váček. No a 14.4 jdu na další ultrazvuk a na odběry skrz vystavení těhotenské průkazky. Dnes jsem se ale tak naštvala v práci... Doufám, že to ten náš červíček moc nevnímá.

Kopi ahojky. A jak se vede tobě? Už jste začali pracovat na miminku nebo přítel pořád vzdoruje :slight_smile: ?
26. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj Kupinko,
my jsme se nakonec domluvily na květen.přítelák je v té nové práci tak by měl mít po zkušebce,ale dneska přišel domu a byl otrávený.Tak nevím jestli tam vydrží,byl dost vytočený :sweat_smile:
No a nepracujem já jsem furt unavená,takže chut na sex ani neni :confounded:
26. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Kupina, Přezletice jsou kousek, autobus vám bude jezdit kolem našich domů :slight_smile: Koukám, že čekáš taky podzimáčka, tak doufám, že bude mírná zima. Letos byla tuhá, tak tomu snad i věřím :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Lucik, já věděla, že budeš z těch stejných končin :wink:. Jo jo mimi by se nám mělo narodit na přelomu listopadu a prosince, termín ještě ale neznám. Také doufám, že zima bude mírná a hlavně žádné náledí a fujavice :wink:.

Bohužel pro dnešek musím končit, manža se cpe na počítač, hraje hru po internetu... Měli bychom začít vážně uvažovat o dalším PC a internetu :grinning:.

Papa a krásný večer....

Kopi, my jsme si pokecaly před chvíli v jiném tématku, ale i přesto to ti přeji ještě jednou hezký večer a drž se :wink:
26. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky :grinning:
už jsem se vrátila do pracovního režimu,tak jsem nějak neměla čes napsat :angry:

Jinak v lázních to byla naprostá bomba :grinning: a byla jsem v Poděbradech.Holky,všem doporučuji,je to nový hotel,takže jsou tam strašně milý,poctivý a ještě takový neskažený :wink: .
Byly tam super procedury-masáže,kadeřník,kosmetika,wirpool,no prostě paráááááádička :grinning:
27. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
:grinning: Marci,
ty jo to vypadá dobře ty lazně,tak bych hnedka vyrazila.A ty procedury,to jsi měla relax vid?

Holky napište každá pár datumů na ten srázek a pak to vyhodnotíme. :wink:
27. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
No relax to byl super :wink:

Jinak s termínama jsem na tom asi takto:
príští víkend nemohu určitě,jinak je mi to celkem fuk :slight_smile: a pokud to bude v týdnu,tak hlevně nějek po 17té hod. :wink: .
27. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
mě by se to taky hodilo v týdnu po 17hod.
27. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Halo,halo :rolling_eyes:
tady je nějak mrtvo,koukám,že tady diskutujem o srazu jen ve dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
no to máš pravdu :grinning: počkej a na sraz dorazí všichni z koně :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ja bych byla pro jakekoliv pondeli kolem te 17.hod..
27. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holčiny, zase se hlásím - hlasuju také pro sraz někde po páté. Hlavně někde na metru, přib(p)lížím se kamkoli :grinning:
Kupinko ! ! ! JUPÍÍÍ - velká gratulace! Poznala jsem Tě začátkem roku v jiném tématu (i Kpinku). To jsi byla ještě snažilka. To je paráda! Držím palce a určitě piš piš piš jak se vede.... Já už válím 17tt.

Máme domluvenou hodinu - od 17:00 teď už jen den a místo.

Jo-lázně moc moc závidím. Já teď objevila nějaké thajské masáže a mají tam speciální pro těhulky. Ale nejsem schopná se tam vypravit.... :unamused:
27. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
vy plánujete srazík? to jsem to asi prošvilha což? já jsem spíš od kobylis.. fakt bych se ráda seznámila, bo si nedovedu představit, že bych s prckem byla sama doma a neměla s kým pokecat.. :cry:
1. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.