• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
Jeste nic neprosvihlas...Tak co holky?Kdy se sejdem?Ja bych taky rada nekoho z Prahy potkala,at nejezdim s kocarem sama..
1. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, po odmlce vás všechny zdravím.

Verčo, vítám Tě, gratuluji k pozitivnímu testíku a držím pěsti ať je vše tak, jak má.

Mně nastaly po revizi komplikace - zánět a podezření na cystu, která se naštěstí nepotvrdila, zánět ano. Dostala jsem 2 dávky silných antibiotik a včera na kontrole léky na doléčení zánětu. Snad už to bude co nejdřív v pořádku.

Rozhodně se přikláním ke srazu. Jen jsem ještě pořád na nemocenské, vypadá to, že do práce nastoupím až po velikonocích, pak budu moc být po té avizované 17-té hodině kdekoli, nejlépe asi u metra, abychom se pak mohly snadno rozjet do všech stran :slight_smile:. Pak mám také volný tento víkend a vycházky od 13-17h., tak kdyby se to někomu hodilo...

Jinak nám zlobí net, několik dnů nešel vůbec a teď vypadává...
1. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Já sem teď bohužel taky nemocná - mám chřipku...Tak někdy po Velikonocích...
1. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
dobré dopoledne.. takže máte v plánu se sejít někde na metru, pokecat a pak jet zase domu? mě se hodí Béčko či Céčko.. ale ono je to stejně jedno.. :slight_smile: :dizzy_face: pěkný den
2. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Já bych teda taky brala to "B" :sweat_smile: No, doufám, že kecat nebudem na metru, ale někde, kde se dá sedět a něco si objednat :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, snad se k Vám můžu taky přidat, já bydlím v Praze Holešovicích a čekáme první mimčo, zítra mi začíná 20.týden těhotenství :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Vítám Tě mezi nás Marsulinko, jasně, že se můžeš přidat.

Sejdeme se, něco si objednáme, pokecáme a uvidíme, co dál... :slight_smile:. Konečně už to vypadá na jaro, hned mám veselejší náladu.

Kam se nám zatoulaly ostatní holky? Ozvěte se!!! :wink:
2. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
já jsem tady.. a taky vítám marsulinku :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj Verčo, Ty jsi od Kobylis? Tak to jsi na druhém konci metra než já, tedy, než co nejdřív budu já. Během dubna se stěhujem do háje, tedy na Háje :slight_smile:. Ještě, že to MHD je tak vypracované.
2. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Markytaj.. no já jsem z klecan, příměstská linka nám jezdí na kobylisy.. no a problém fakt je, že tu v praze nikoho neznám.. občas mi to už docela leze na mozek.. navíc když si představím, že bych měla být s prckem pak sama, tak by mi dozajisté hráblo.. :confounded:
2. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
verunko ja take bydlim u kobylis.. dolni chabry :wink:
2. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Andreasek82.. no vidiíš tak to je kousek.. jenže ty budeš mít prdolku už ted.. ne to neva.. vůbec.. ale že je fajn znát někoho, kdo je na tom skoro stejně.. ale i tak se ráda seznámím.. třeba nasbírám nějaké ty zkušenosti navíc a nebo ti taky třeba nějaké předám.. hlídala jsem v německu tříměsíčního prcka :wink: jako aupair
2. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
verunko, ja hlidala ve walesu tri deti, ale je fakt, ze starsi, s miminkama zkusenost nemam.. zatim.. :grinning:
no jeste mit mimco nebudu, neblazni.. az za 11 tydnu zhruba.. :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Já jsem se toulala :slight_smile: Né neměla jsem ted vůbec čas a hodně starosti :sweat_smile: Nejdříve jsem měla 4 dny zpoždění MS,tak jsem si libovala,že budu těhule,ale jako vždy MS dorazila :angry: Hodně práce mám :pensive:
2. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
kopa.. tak to je mrzuté, že mrcha dorazila :frowning2:
andreasek82.. no malému byly necelé tři měsíce, když jsem přijela.. rok jsem s ním strávila, takže to bylo i z velké části moje miminko :wink:
3. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
andreasek82...jinak za 11 týdnu budeme mít za sebou tu nejkrizovější část a ty už budeš mít prcka u sebe :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
verunko to jo, priprav se na to, ze to poleti neskutecne, nedavno jsem objevila // na testiku a ted uz jsme v 7. mesici :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Andreasek82.. no to doufám, že už brzo ucítím prcka kopat a pak ho budu už jen držet a nepustím ho :wink:
3. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
kopa: Nepracuj tolik! Není to zdravy :slight_smile: Jediná práce, která je zdraví prospěšná, je práce n amiminku :wink:
3. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
....ať se tenhle týden zadaří!!!
3. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
verunko.. kopat te zacne co nevidet.. :wink: nejdriv tedy spis tak lechtat.. :grinning:
3. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem konečně zase zavítala na koníka.... Bohužel mi je pořád špatně, zvracím a jsem unavená. Takže když přijdu z práce, tak jsi jdu rovnou lehnout. Doufám, že to třetím měsícem přestane. :grinning:. Koukám, že srazík ještě domluvený není, takže jsem nic nepropásla. To je dobře :wink:. Přeji Vám krásný víkend - dneska bude venku nádherné počasí, tak šupky hupky všichni na výlet :slight_smile: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj, kupi! Tak hlavně hodně odpočívej! Ach jo - když já bych tak chtěla na procházku, ale mám chřipku, tak ležím doma :frowning2: - tak stranšně mě bolí cely nohy, že dojdu horko těžko na záchod... Už se mě to drží víc jak týden a už aby se mě to pustilo. S prvním oteplováním já úspěšně lehla... - tomu se říká NESPRAVEDLNOST! Sakriš!!!
4. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj Salikova - tak to mi je líto :frowning2:, že seš doma v posteli. A byla jsi u doktora? Co ti předepsal? Asi žádné prášky a hlavně klid a čajíčky.... Ale ber to z té lepší stránky, i když to asi teď moc nejde, budeš to mít za sebou a do konce těhotenství už budeš jen a jen zdravá :wink:. Přečti si nějakou hezkou knížku nebo si pusť nějaký hezký film, který ti zvedne náladu. Brzy se uzdrav mamino :slight_smile:
4. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj! Díky.. Já většinu času prospím... Mám jen homeopatika, kterým moc nevěřím, takže mi nepomáhají.. Ale mám pocit, že se mi to vůbec nelepší..A to víš, taky trochu strach o miminko. Nebývám moc často nemocná. V poho sem prošla chřipkovou epidemií a teď tohle. Doufám, že to hezké počasí už zůstane!
4. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravím :slight_smile:

verunkaaa12 -jojo je to mrzuté s tou mrchou,to víš kdybych za sebou neměla potrat,tak by mě ta MS tak nerozhodila :frowning2: Člověk vnímá a bera ted ty věci trošku jinak.Nikdy už nebudu zažívat to co při prvním těhu,ale to spoustu lidí ví.

zdravím Kupinku,psala jsem ti v našem tematku :slight_smile: To je taky dost,že dáš o sobě vědět :grinning: :wink:

saliková na miminku nak extra nepracujem,jsem ted naka unavená a bez chutě :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojky holky zarazil mě název tématu okolí prahy ale jak taak koukám všechny ste daleko a já už se těd těžko někam dokutálím a ještě s malou ale psát si s váa můžu...snad teda doufám když dovolíte?a jak se všichni máte?my trávíme veškerý čas venku dokud je tak krásně...tak krásný zbytek víkendu,jdeme ještě na zahradu :slight_smile:
4. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj! A odkud si???
4. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
salikova:ahojky jsem kousíček od říčan a ty?
5. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Děkuji za milé přivítání, já mám pocit, že ty Holešovice, kde zrovna bydlíme jsou docela na prd, třeba v celym našem baráku snad není ani jedna mamina nebo těhotná:(Tak si přijdu občas taková opuštěná.
6. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.