• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
Navíc jsem na nemocenský kvůli práci v MŠ, mám docela slabou imunitu, takže tak. Jinak pohyby už cítím holky a je to vážně fajn pocit, konečně se něco děje :wink:
6. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj! Já to mám podobně - v okolí taky nikoho těhotnyho, ani s miminkem nevidim...Navíc nejsem z Prahy, tak tu nemám ani moc známých a říkám si - co budu dělat sama s kočárkem...
6. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
No jo, holt si budem muset nějak poradit, tak budu tu mít auto, tak když už se takhle s někym seznámim, holt za nim dojedu i s mimčem :slight_smile: Přece nebudem tvrdnout pořád sami, že jo :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak klidně můžeš i za mnou! :wink: ma auto sice máme, ale já neřídím...
6. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
No jasně :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahojky marsulinko..
vy bydlite v holesovicich?? :slight_smile:
ja jezdim denne metrem na kobylisy a pak jeste teda kousicek do dolnich chaber, ale i tak je to kousek, jsem v 29. tydnu.. :slight_smile:
taky nejsem puvodne z prahy, ale z berouna.. :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky andreasek82, jo jo v Holešovicích :slight_smile: Ale neni to tedy žádná sláva, ale je to levný, tak tu zatím setrváme.Tak to je docela kousek, jinak na Kobylisy chodím do těhu poradny :slight_smile: Já taky nejsem Pražačka, pocházim z Rataj nad Sázavou, Posázaví
7. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
tyy jo tak to je fajn, ja jsem na kobylisich dvakrat denne.. rano do prace a odpo z prace, ale uz jen do 21/4 :dizzy_face:
no to si delas legraci! rataje? tam je takovy ustav, ze jo? ja to v okoli znam, ve zruci jsem mela babicku s dedou a jako mala jsem tam travila spoustu casu :slight_smile:
7. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
:slight_smile: Tak to je fajn, já jsem bohužel od začátku na neschopence, kvůli rizikový práci, tak mám dny volný. No jo už se ti to krátí co? Mně taky přijde, že to hrozně utíká, přijde mi to chvilinka, co jsem se dověděla, že čekáme mimi a teď už jsem v půlce. To je náhoda, jo jo, kousek od Rataj na Iváni je ústav, naši tam v Ratajích maj baráček, tak tam často jezdím :slight_smile:
7. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Zrovna příští čtvrtek jdu na Kobylisy na ultrazvuk, tak snad už budu vědět, co je ta fazolka v bříše zač :wink:
7. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
a marsulinko budes rodit tedy taky na bulovce?
7. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Původně jsem chtěla, ale nakonec jsem se rozhodla pro Apolináře, bylo mi to tam takový milejší
7. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
jj, my zas radeji volili tu bulovku, ze to mame fakt kousicek no.. tomas si moc nedovedl predstavit, ze se mnou poleti centrem :grinning:
7. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
jj, to chápu, no ona tam dělá u Apolináře sestra mojí kámošky, tak mi to doporučila, tak jsem se tam zaregistrovala :slight_smile: Jééééé ty máš doma taky Tomáše :grinning:
7. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
jj taky taky :slight_smile:
7. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Budu se muset rozloučit, dneska jdu na večeři s manželem, tak se jdu připravit :slight_smile: Někdy můžem zajít někam třeba na kafe, jestli se ti bude chtít
7. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
marsulinko jj urcite, proc ne, je to fakt kousicek, jedna stanice metrem :wink:
ja letim taky dom, tak papa a uzijte si vecu :slight_smile:
7. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
Jasně, tak se měj, papa :slight_smile: a pěknej zbytek dne
7. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
salikova. tak já jsem taky doma.. bolí mě hlava už třetí den.. u mě věc nevídaná.. koupila jsem si magnezko a přítel mi taky přinese homeopatika.. tak snad to brzo přejde..
Marsulinka.. ke komu chodíš? já chodím na polikliniku prosek k dr. hradeckému a jsem s ním spokojená.. takový sypmatický chlapík :slight_smile:
jinak do holešovic to taky nemám daleko :wink:
7. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Verunko, já už sem tu chřipku naštěstí skolila...Ještě sem teda doma, ale už mám vycházky, po kterých sem teda pekelně unavená...Ale klídek budu mít až 14.4. - až po kontrole u doktora....Jinak ta hlava může být i z těhotenství...Odpočívej a žádny domácí práce :wink:
7. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
Salikova.. no jo.. jenže jestli mě bude bolet celý těhu, tak to abych celý těhu proležela v posteli.. ted u toho ještě můžu ležet na břiše ale co potom? :wink: já doufám, že to přejde.. tak to je fajn, že jsi nemoc porazila.. tyo sice už jsem těhu, ale každé pupkaté mamince ten pupík závidím.. já ci takyyyyyyyy :sweat_smile:
7. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
A víš že já taky???Já si chci aspoň na chvíli nepřipadat tlustá, ale prostě těhotná :slight_smile: Jinak si zkus vzít paralen, ten můžeš v klidu... Já sem to mměla horší, protože po paralenu omdlívám, takže sem nemohla nic, jen sem dostala nějakou mast na klouby a ty homeopatika. Jenže v tomhle já věřím stejně jenom ibalginu, kterej se v těhu nemůže...
7. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Já sem třeba trochu přibrala, ale bříško nemám ani náznak - jenom špeky :frowning2:
7. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahooojk holky.. tak Vás zase po delsí dobe zrdravím.. :slight_smile: doufam, že Vás ty chripky uz opustili... kdyz je venku tak pekne.. :slight_smile: Dneska jsem byla u dr a mela jsem co delat,abych se tam doplazila.. hehehe nejak moc jsem se oblekla... nebo co :slight_smile:)) :grinning: Jinak já to taky do Holešovic nemám až tak daleko.. hihi :grinning:
8. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky tak udelame hromadny srazik v holesovicich :wink: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
andreasek82: já jsem pro, hehhe teda jestli se tam dokutálím.. hihi :grinning:
8. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
a kde tedy vlastne bydlis?
no jo 33. tyden, to uz je pokrocily stav, ja zacinam zitra 30. a taky uz ma sabinka pekny "domecek" :grinning:
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
já jsem z Kbel :slight_smile:)) noo.. brísko uz mam teda poradny... :slight_smile: ale porad se to dá :slight_smile: :grinning:
8. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
ja jsem z dolnich chaber, kousek od kobylis..
jj, da se to, ale uz i tak si nekdy rikam, ze by to takhle stacilo.. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj holky. Omlouvám se, že sem tak vpadám, pražanda nejsem, bydllím kousek od Phy, jen jsem chtěla pozdravit Andraska :slight_smile: Teda Andrey, koukám, že už 30tt, toto letí, to je teda něco :confused: Koukala jsem ti do albíčka a máš krásný domeček pro Sabinku :dizzy_face:
9. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.