• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
ivasko ahooj :wink:
dekujiii.. jj domecek se neustale zvetsuje.. :grinning:
9. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
to je dobře a jak ti jinak je? Je to dobrý?
9. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
jj dobry, jsem jeste v praci a chodim i do skoly, ale do prace uz jen 7x :slight_smile:
no a jediny neduh co mam, je atopicky ekzem na rukou :frowning2: a ted mam tedy nejake cipky, zacalo me to tam dole nejak palit, tak mi je dr. predepsal, jinak se citim dobre, uzivam si slunicka, s bellouskem chodime na prochazky, pohodicka.. ted jedem na vikend na sumavu, tak se moc tesim :slight_smile:
a co ty? je ti dobre? pracujes?
9. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
já jsem od začátku těhu na PN, před tím jsem měla dva potraty a od začátku tohohle těhu jsem krvácela a špinila... Hodně jsem hubla a tak, čili jsem až do konce na rizikovém... snad už je to nejhorší za námi :wink: Už je mi líp a líp, začínám si to konečně pořádně užívat, už mám vycházky a tak celý den trávím venku na zahradě a procházkách :wink: :slight_smile:

Tak to si to na Šumavě pěkně užijte, já se strašně těším na chatu, pojedeme zítra a budeme tam až do pondělka. Vycházky mám neomezené, čili by neměl být žádný problém a klidový režim tam budu dodržovat :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
jee ivasko, tak to ti zavidim, ze ses doma no a jestli uz je ti dobre, tak je to perfektni.. :slight_smile:
takze budete taky prodlouzeny vikend travit v prirode.. :slight_smile: to je super..
uzijte si to a opatruj se :wink:
9. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky devcata.. tak dneska mame zase krasne.. to je super.. o Vík jedeme k nasim k Jihlave. takze mazec.. tesím se.. je to sice kousek.. ale uz jsme tam 4 mesíce nebyli.. hehe tak at to stihneme jeste pred porodem :slight_smile:
andreasek82.. muzu mít dotaz? bellousek je pritel ci manzel?? já jen, ze muj manzel má taky prezdívku Bellows.. hehe, tak mi to prislo docela vtipny.. hehe :grinning:
9. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holky, tak včera jsem byla v Zoo :slight_smile: Bylo super počasí. Verunkaaa12: ne ne, já chodím ka panu DR. Diepoldovi, je to přímo u stanice tramvaje Kobylisy, ale jsem tam taky moc spokojená, takovej milej starší pán.
9. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak koukám, že je nás tu dost z okolí, ten sraz někde poblíž Holešek by byl super. Já už se těším na pátek, to taky vypadnu z Prahy k nám do Posázaví, huráááá :wink:
9. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
andrey teď už je to lepší, tak si to, že jsem doma trochu začínám užívat, ale první 2 měsíce jsem musela jen ležet, bez vycházek, bez možnosti provětrání, prostě mazec... Byla jsem tu jak ve vězení, ale co bych pro mimíska neudělala, že jo?!? :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
bellmir, bellousek je nase fenecka bolonskeho psika.. jmenuje se bella, ale rikam ji nekdy bellousek :grinning:
ivasko ted uz to bude jen lepsi :wink:
9. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
:grinning: heheh
9. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
ivasa: to je dobře, tak ať miminko pěkně roste a je to stále lepší a lepší :wink:
9. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky,
já měla taky delší odmlku - nepropásla jsem srazík? Nestíhám vás nějak dočítat.

Mám teď strašnou krizi - moc nám nevyšly dobře testy /nízká hladina hormonu E3/. Čeká nás podrobnější UTZ a říp. asi amino. Nevíte někdo co to ta nízká hladina E3 znamená? Asi to nepřežiju.
Jinak mimi je asi pěkný ďáblík, každou chvilku hází salta. Jsem ráda, že o sobě takhle dává vědět. Je to moje SLUNÍČKO ! ! ! :dizzy_face:
9. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Jak mimi hází salta, tak snad ta nízká hladina E3 nic závažnyho nebude... Neboj!
9. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
NO to právě bojím. Ale to víš, za salta jsem ráda :slight_smile:
9. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
To věřím :slight_smile:
9. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
sluníčko:Zkoušela sem to najít na netu, ale v tomhle moc nevynikám... Zkus mrknout na tohle: http://www.labtestsonline.cz/tests/Estrogen.html?lnk=2
9. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Děkuju moc-jdu to prozkoumat
9. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
No, zkus se ještě mrknout na jiny stránky...
9. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že se k srazu taky budu moct přidat..ráda bych vyrazila mezi lidi..Jsme z Hloubětína, Praha 9 a za chvilku mám nástup na mateřskou, takže místo je mi celkem jedno, ale taky bych raději přes týden, pátky a víkendy patří manžílkovi, psovi a výletům :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Raadule.. ahojky.. ja chodím do Hloubětína do gyncetra.. :slight_smile: :wink:
10. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Bellmir tak to je paráda, bydlím na druhé straně..Gyncetrum Zámeček jsem navštívila asi 3x a utekla jsem, ale to bylo tak před 10lety, teď je to prý o něčem jiném...
10. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Raadule.. fakt?? ja jsem tam docela spokojena.. prestehovala jsem se do pha a hledala gyn.. to mi doporučila kamoska.. tak snad neprohloupím.. :slight_smile: a co ty? v jakém jsi týdnu?
10. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
kamarádka tam taky chodí a je moc spokojená, ale mě špatná zkušenost stačila k tomu, že už tam prostě nevlezu..ale naposledy jsem tam byla před 10 lety, to se už změnilo uplně všechno :slight_smile: já jsem teď ve 28tt nebo 29tt. :confused: :sweat_smile: jejda, nevím přesně..a mám nakázaný klidový režim, trochu mi tvrdne břicho..tak makám z domova a užívám sluníčka..budeš v Gyncetru i rodit? někde jsem četla, že tam i takhle možnost, ale nejsem si tím 100% jistá..
10. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
jeee..tak to mas taky za pár :slight_smile: ja uz taky musím byt doma.. a od 15.4 nastupuju na materskou.. takze to neskutecne rychle uteklo.. jeste jsem si rikala na zacatku.. co budu celou tu dobu delat.. a hle.. jsem skoro na konci.. O té moznosti nevím, .. ze by se tam dalo rodit... Já jsem práve ani nevedela, ze v pha se musí zamlouvat porodnice tak brzy.. takze jsem to zacla resit na zacatku roku.. a jediné volne místo, které bylo.. tak Kralovský Vinohrady.. tak doufam, ze to nebude zadna tragedie.. hehehe
A uz vís co to bude??? zda holcicka nebo chlapecek???
10. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Ve Vinohradech jsem si poležela, nejdřív kvůli zamlklému potratu a pak kvůli špinění s tímhle drobkem co mám v bříšku a byla jsem spokojená, ale to byla gynda..všeobecně ale myslím, že Vinohrady jsou v poho. Já jsem se rozhodla pro Podolí, koukám na porodnici přímo z kanclu :slight_smile: no a pohlaví nevíme, necháme se překvapit..mimčo hrozně moc reaguje na budoucího taťku, když mluví, zpívá nebo ho hladí, tak že by to byla tátova holka? nevím..a co vy?:slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky, přeju krásnou neděli!
12. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Také přeji krásnou neděli a vůbec bych Vám všem chtěla popřát krásné Velikonoce a ať Vás Vaše drahé polovičky pořádně vypráskají :grinning: - ať neuschneme :wink:.

Jinak dneska je znovu krásné počasí, takže jdeme na procházku do dendrologické zahrady. Přeji Vám krásný zbytek dnešního dne.

Salikova už jsi v pořádku? Doufám, že nachlazení už je zažehnané a daří se ti lépe :slight_smile:.
12. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj,kupi!No,chripka byla uspesne porazena..V ut jdu k doktorovi,tak doufam,ze miminko je OK.Taky preju krasne Velikonoce!
12. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Salikova, tak to je super :wink:. Určitě jsi ráda, že si můžeš užívat tak krásného počasí. Jinak já jdu na kontrolu v úterý také. Tak si budeme navzájem držtet palce, aby to dobře dopadlo :wink:. Papa a hezký večer.
12. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.