• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
Tak jo, budem si držet pěsti :slight_smile: Sem taky ráda, že už nemusím ležet a tak... Ale dneska se mi celej den nějak motá hlava a tak sem si měřila tlak a měla sem 105/56 - což mě teda zase úplně vylekalo. Přitom já mám tlak úplně ukázkovej: 120/80, tak nevim, co to moje tělo zas blbne a hlavně jestli to není nějak nebezpečny?
12. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoooj holky.. Jak se dneska mate? byla jsem u dr. a vse v poho.. az na ten zanet jak jsem rikala.. (i kdyz mi nic neni) Zítra jdeme na velky UZ, tak se zase tesím az uvidime toho naseho prcka:slight_smile:

raadule: tak to je super.. ja si tady písu s jednou holcinou, která rodila ve Vinohradech nedávno..takze mam cerstvé informace.. takze si taky myslím, ze to bude v pohode:slight_smile: My to nevydrzeli a chteli jsme znát pohlavi.. jenze hrozne dlouho se nejak mimi nechtelo ukazat.. dvakrát nám rekli, ze to bude holcicka.. ale jednou byla mezi nozickama pupecní snura.. a po druhé bych rekla, ze to dr rekl jen tak.. takze nevím.. Poslední moznost mame zítra..tak uvidime.. A jaká máte jména?
14. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak doufám, že jste si krásně užily Velikonoce :slight_smile: Já jsem přijela do Prahy včera večer, jinak ve čtvrtek už jdu na ultrazvuk odpolko, tak už snad budeme vědět, co je ta fazolka uvnitř zač. Všichni tipují kluka, jen já si myslím, že to bude holčička :slight_smile: . Jak to vypadá s tím naším srazíkem?Už se těším, že Vás poznám osobně těhulky :wink:
14. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky, ja jdu zitra na velky utz ve 30. tydnu na bulovku..
my byli na prodlouzenem vikendu na sumave, no bylo uzasne.. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
andreasek82: Ahojky, tak to ti zítra budu držet palečky na tom ultrazvuku, určitě to bude zdravé a krásné miminko :wink:
14. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojte!Ja byla taky dnes u doktora.Mimi prekonalo chripku bez problemu,tak sem rada.Ale mam prej nizko placentu,coz me trochu vydesilo.Kupi a jaks dopadla u doktora ty?Venku je krasne,coz uplne vybizi ke srazu na zahradce!
14. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky, zdravím Vás všechny a hlavně tebe Salikova :wink:. Dopadla jsem dobře, mimčo je v pořádku, dokonce mi doktor dneska ukazoval i hlavičku a páteř. No prostě nádhera. Také už mám těhotenský průkaz a mám se jít zaregistrovat do porodnice. Tak asi půjdu do Thomayerky. Ale jak jsem se koukala, tak porodnice jsou plné a třeba Thomayerka už nepřijíma k registraci maminy, které mají termín porodu do 21.10. No fakt síla.

PS: Od zítřka mám neschopenku a vycházky neomezené, takže alespoň do 12. týdne budu doma a pak uvidím, jestli se vrátím do práce, ale doma to asi tak dlouho nevydržím :wink:
14. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Ja sem se rozhodla pro Motol a tam zapisujou az od 14+0,tak uvidim.Ale stejnak je to mazec-se tak brzo registrovat!
14. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
Holky s tou registrací je to fakt úděsný, já se registrovala u Apolináře už v 9.týdnu těhotenství a ten můj termín už bylo skoro plno. Ale tak hlavně, že jsem tam :wink:
15. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Andreasek82: Ahojky, tak jakpak jsi dopadla na ultrazvuku? Já už se nemůžu dočkat zítřka, už jsem z toho nervózní, jdu tam ve 3h odpoledne :slight_smile:
15. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak mam po utz, mala uz vazi zhruba kilo a pul, je natocena hlavickou dolu a placentu mame myslim na zadni stene..
tak jsem rada, ze je vse v poradku :slight_smile:
marsulinko, budu ti drzet na zitrek palecky :wink:
15. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
andreasek82 ahojky.. tak to moc gratulujuuuuuu :slight_smile:
Marsulinko.. taky drzím palečky :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
bellmir diky :slight_smile: vzdycky jdu od dr. s usmevem na tvari jako cerstve zamilovana, kdyz mam pozitivni zpravy :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
andreasek82 taky se přidávám ke gratulaci, že je mimi v pořádku :wink: Tak snad tak dneska dopadnu i já
16. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak se mějte holky, jdu se napapkat a připravit a pak hurá k doktorovi :slight_smile: zatim papa
16. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu zpět z ultrazvuku a nepopírám, že jsem trochu zklamaná, mimi jsem viděla, ale obraz nic moc, nějak jim to blbnulo, takže ani nebylo vidět pohlaví :frowning2: A já už se tak těšila, že to budu konečně vědět. Jinak ale hlavní je, že miminko je uplně v pořádku, krásně roste, srdíčko bije jako zvon a velikostně odpovídá 21tt+5d
16. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
marsulinko moc gratuluji a nebud zklamana, dozvite se to treba priste :slight_smile:
spousta lidi si to ani rict nenecha, dulezite je, ze je male zdrave :slight_smile:
a na co se vic vnitrne citis? na holcicku nebo chlapecka? :wink:
16. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Děkuju, jo jsem moc ráda, že ji miminko v pořádku, hrozně se mi ulevilo :slight_smile: zvlášť když jsem viděla všechny části jeho tělíčka, jeho bijící srdíčko, prostě nádhera, jinak mám ale domluveno u jednoho známého v ústí, že tam můžu přijet na ten 3D ultrazvuk a pak ještě že tam mají nějaký speciální vyšetření celého srdíčka, tak tam se těším :wink:
17. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Jinak musím říct, že vnitřně moc necítím, jestli to bude holčička či kluk, ale pořád si říkám, že to bude holčička :slight_smile: Jinak všichni z rodiny tipují klučinu
17. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
marsulinko jj je urcite lepsi jit na vic vysetreni nez na min, ja jsem moc rada, ze jsme sli v prvnim trimestru do gennetu na ten kombinovany test, clovek ma takovou vetsi jistotu, ze je vsechno v poradku, nez se treba pak spolihat na ty tripply, ktery kolikrat vyjdou falesne pozitivni, i kdyz pak delaji utz ve 20. tydnu, ale zase mimco uz je velike a je treba dost pozde uz se nejak rozhodovat..
17. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Jo to je pravda, navíc, když už je tolik možností a vymožeností je fajn je využít :slight_smile: To se nám ale udělalo ošklivo dneska :unamused:
17. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky,ja se hlasim ke snazilkam z Prahy. Tu jsou ale vsechny uz tehule :grinning:
17. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky ,budte pak tolerantni k nam nemaminkam v MHD.. nejezdete nam,z bytku sveta bez kocarku po nohach, jak se mi nekolikrat stalo v buse :wink:
17. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
Kvetinka7: Slibuju, že budu dávat pozor :wink:
18. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Kvetinka7: To víš, někdy je to s tim kočárkem asi boj :wink: vidim to, že se budu snažit jezdit MHD co nejmíň, hi hi
19. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky, tak ve středu jsem obědnaná na ten 3D ultrazvuk a pak na to vyšetření srdíčka miminka :slight_smile: hurá, už se tam těšim, pak podám nejnovější info :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlásím po delší odmlce - nestíhááám. Hlavní zpráva ale je, že u nás dopadlo všechno v pořádku!! Hurá! O triple testech nechci už nic ani slyšet! Byla jsem vystrašená až na půdu. NO hlavně že už je to za mnou a že je vše v pořádku. A budeme mít chlapečka :slight_smile:
Hrozně ráda bych už s Váma pokecala osobně-tak jak ten srazík?
20. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
holky jj, pridavam se ke slunicku :dizzy_face: co ten srazik prazandy? :wink:
20. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Teda ten internet je strašnej žrout času (obzvláště koník :o) Už asi hodinu se přemlouvám, že se musím odhlásit a jít něco dělat. Nejsem ani schopná si zavřít okno :o)

Někdo psal, že mu nevyhovujou víkendy, to se přidám, o víkendu většinou jezdíme na jih.

Tak co takhle čtvrtek 23.4. 2009 v 18:00 McDonald I.P.Pavlova? :sunglasses:
20. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
slunicko a ty jeste pracujes? ja dnes koncim, od zitrka jsem doma, tak bych klido prave i driv pres den..
21. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.