• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a budoucí maminky z Prahy a okolí - seznamme se :-)

(Zamčená)
5. října 2010 
Ahojky, holky taky už bych Vás ráda viděla, jinak se přidávám, víkendy se mi taky moc nehodí. Jinak já jsem doma, tak bych klidně taky raději někdy dříve:slight_smile: Dokud svítí sluníčko :wink:
21. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
V ten čtvrtek se mi to tedy moc nehodí, zrovínka tu nebudu, jedu do Ústí na nějaká vyšetření a tak :frowning2: Co pátek přes den?
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
marsulinko ja jsem pro :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Bezva, tak počkáme ještě co ostatní holky:slight_smile:
21. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
tak ju :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Pátek je manža dlouho v práci a já musím se psem... To je škoda!
21. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
salikova: tak vem pesana sebou a když bude hezky můžeme sedět venku, tam může s náma :wink:
21. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
taky bych kdyz tak vzala bellinku :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak OK
21. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Já pořád pracuju :frowning2: takže nejdřív bych to mohla stihnout tak na pátou (jestli teda platí I.P.Pavlova).
Tak se tam holky koukejte zakecat a zdržte se :o)
21. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
slunicko aha.. ja prave bych zase byla spis treba klidne pro dopoledni nebo casne odpoledni hodinku.. teda holky, jestli my se shodnem :grinning:
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak to já pochopila až n aodpolko :cry: To je mi líto - taky pracuju. Do čtyř a kdybych jela ještě doma pro psa, tak jsem tam nejdřív o půl šesté... tak snad jindy.
22. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
holky ja prave uz v praci skoncila, dnes jsem prvni den doma..
a takhle pozdeji prave uz jsem rada doma, chtela jsem vyuzit toho volneho dne.. :slight_smile:
no tak jeste uvidime..
22. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky, jo to je fakt těžký se dohodnout:slight_smile:já bych taky raději takhle brzy jak říká andreasek82, v sobotu odjíždím a večer bych se ráda připravila a byla doma :slight_smile: Jinak holky, už vím, že čekáme zdravého a krásného chlapečka a to jednoznačně :wink:
23. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Marsu - gratulace veliká.
S tím společným srazíkem to asi nikdy nedomluvíme tak, aby mohly najednou všechny :unamused: Tak si budu muset počkat, až budu taky doma :slight_smile:
Jo a jaký to je andreasku? Nedokážu si představit, že najednou vypadnu z toho kolotoče a budu doma..... TAk po začátku si ručo dokážu představit, že dohoním všechny resty co tu mám, ale co potom? Potom ty srazíky :grinning:
Holky já dneska jen funím. Nějak jsem úplně KO. Když si představím, že to bříško bude ještě jednou takový. To se potom budu fakt jen kutálet :o)
23. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky..
tak s ten srazík asi ne, ze??
já bych taky byla spíse pro dopolední hodiny.. jsem taky doma.. takze je mi to vlastne taky jedno.. ale prece jenom, bych uz odpo chtela byt s manzou doma..

Marsulinko... jeeeeeeee tak to Ti mooooooc gratuluju!!!!! My chteli taky chlapecka, ale jaksi to nevyslo..

Slunicko78.. to je jeste dobre... bude to cim dal tim horsí :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
marsulinko velka gratulace! :dizzy_face: to je perfektni, uzivej si to :slight_smile:
slunicko je to docela zatim fajn, clovek si doma poklidi, chodi ven s pejskem, uvari a tak.. ja mam tedy jeste skolu, takze bez ni by to bylo asi uplne super. :slight_smile:
ja jsem taky prave pro dopoledni hodiny radeji..
bellmir, to je preci jedno, jestli je to holcicka nebo chlapecek, hlavne to zdravicko.. :slight_smile:
jj, ja jsem v 32tt a uz se kutalim :grinning:
24. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
adreasek.. jj je to jedno.. hlavne, ze je mimi ok.. jen jsem to tak konstatovala :slight_smile:
jeee to se kulatis az ted?? to je hezke.. ja mam brísko uz od 4.mesíce.. :slight_smile: akorat roste porad a porad.. a nedokazu si predstavit kam az muze dorůst.. hihi
24. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky, díky za gratulace, hlavní je opravdu to zdraví, v dnešní době, ale jinak měli všichni radost, že to bude kluk, protože u nás jsou dlouho v rodině jen samý holky :wink: Mně to bylo jedno, zda holka či kluk, hlavně, že je to krásně zdravý.Tak dneska nám to nějak nevyšlo ten srazík, ale jinak souhlasím s holkama, jsem doma během dne a večer chci být většinou s manželem, takže ty dopoledne jsou ideální. Je pravda, že všichni se ted těžko dohodneme, tak alespon někdo, to by bylo fajn. Když bude hezky můžeme to nechat na příští týden. :wink:
24. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mně bříško taky začalo růst hrozně brzy a už si připadám taková neohrabaná, ale bude hůř, hihi :slight_smile: S tím počítám...
24. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky, tak Vám přeju krásný víkendík, aby byl slunečný a pohodový a vy co ještě pracujete, abyste si hezky odpočinuly, my se chystáme zítra ráno do Libice nad Cidlinou, tam mám tetu, na každoroční pouť a pak asi k našim do Posázaví, tak papa :wink:
24. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
holky kdyby vám byla tahle diskuze malá, založila jsem na lidech forum pro holky z prahy a okolí na pokec, tak se kdyžtak přijdte podívat :wink: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=89771
27. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Je Andreasku, Ty taky studuješ? Já byla zrovna dneska na zkoušce (už jsem měla repete, ale na druhý pokus se zadařilo). Já toho mám docela někdy fakt dost. Vůbec se mi nechce se učit. Navíc, když teď začalo ještě to hezký počasí...
27. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
slunicko tak gratuluji ke zkousce, takze byla nejspis z minuleho semestru ne? kdyz repete.. i na predtermin by ted bylo dost brzy :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky, to já se teprve chystám studovat, když to s mímem půjde tak dálkově od příštího roku :slight_smile: Abych si mohla dodělat vzdělání a dostala ve v Mateřské školce pak víc peněz. Jinak už jsme se konečně dohodnuli s manželem na jménu našeho chlapečka a bude to Adámek :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Nějak nám to tu holky trochu vázne :slight_smile: Kde jste kdo. Já zase dneska odjíždím do Severních Čech na celý víkend, tak se tu objevim asi až v pondělí, tak už bychom mohli konečně domluvit nějakej ten srazík :slight_smile: Tak pěknej víkend
30. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky tak oprašuju naši pražskou diskuzi, kde jste kdo? :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj!Jak se vede?Ja sem v praci.Venku je zatazeno a chce se mi z toho spat...
14. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky, vede se dobře, dneska mám takovej docela odpočinkovej den :slight_smile: Ale taky jsem nějaká unavená, moc jsem toho v noci nenaspala
14. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych obnovila toto téma:slight_smile: najdu tu kamarádku?
23. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.