• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
ahojky, tak opět zkouším, jestli jsou tu nějaké snažilky z Prostějova? Mě už se vrátil manžílek a od příštího týdne začne snažilkování
29. dub 2007 v 08:04  • Odpověz
Jéé, tak to už třeba někoho ulapíme :grinning: :grinning:
Taky jsem uvažovala nad nějakou takovou diskusí, ale ještě jsem ji nestihla založit, zvládla jsi to za mě, super :grinning:
Nojo, blíží se to, začínám z toho mít pomalu hrůzu, protože ještě studuju při zaměstnání, tak dokončuju ročník a navíc bych měla psát diplomku, bo je mi jasný, že s malinkým miminkem nenapíšu nic. Na to, že jsem už od ledna doma, tak jsem, co se týče školy, čímdál línější. Zato tady straším furt :angry: :grinning:
29. dub 2007 v 08:10  • Odpověz
autor
No já právě taky studuju při zaměstnání, ale mě chybí ještě 1,5 roku. Chtěla bych to zvládnout při mimískovi ale uvidíme...nebudu to hrotit, přinejhorším přeruším. Ty jsi přímo z Prostějova? Kukám,že máš neschopenku, byl s tím nějaký problém? Já totiž dělám na směny, 12tky, a už takhle jsem hotová večer vždycky, nedokážu si představit, jak budu vyřízená až budu těhu.
29. dub 2007 v 08:13  • Odpověz
No, já jsem si taky říkala, jak to bude při mateřské pohoda. Ono to ale chce překonat jen tu moji lenost a pak by to mohlo jít :angry: :grinning:
S neschopenkou jsem si teda užila. Ten doktor, co k němu chodím, by mi totiž neschopenku nedal, kdybych neměla problémy. A to mám debilní práci :angry: . Na konci 1. trimestru jsem začala špinit, takže mě nechal doma. Skoro do konce března, to mi musel ukončit kvůli svatbě, těhotná v neschopnosti jsem se prej vdát nemohla. No, tak jsem si až do 20.4. už rovnou vybrala všechnu dovolenou a od pondělí mám neschopenku druhou. Vycházky až od středy. Víc jak 4 hodiny mi nedá, i kdybych se stavěla na ucho :angry: . No, a když jsem se ho odvážila zeptat, jestli můžu odjet na víkend k rodičům (máme tetu doktorku, tak vím, že existuje nějaký povolení, co Ti do tří dnů doktor může dát), sjel mě jak malýho fakana, jak si to prej představuju :angry: . No, takže to holt budu muset do mateřské nějak vydržet, stejně to občas nedodržuju a zatím mi to prochází. Jen jsem měla obavy, aby tu kontrolu na mě neposlal on, když byl na mě kvůli tomu tak hnusnej :confused:
Jsem přímo z Prostějova, bydlíme tady 2 roky, jinak pocházím z Konice :wink:
29. dub 2007 v 08:24  • Odpověz
autor
my jsme zatím taky přímo z Prostějova, ale sháníme bytešek, tak uvidíme jestli třeba se nepřesunem do Kostelce nebo někam okolo, protože z bytama je to drsný teďka. A jak se jmenuje Tvůj doktor? Klidně pošli do interní pošty, ať ho nepomlouváme veřejně :wink:, já bych právě potřebovala ty vycházky delší - každé úterý jezdím do školy a navíc oboje rodiče máme v Čechách, 250 km od PV, což znamená, že tam 2,5 hodiny jedeme...takže bych to těžce nestíhala. :frowning2:
29. dub 2007 v 08:29  • Odpověz
My jsme dostali byt od manželových rodičů, ale jsme oba zvyklí na barák, takže radši bysme ten baráček. Jenže to bysme museli mít zbytečný tak dva miliony :angry: . Určitě bysme to směrovali zpátky do Konice, i když je to děsná pr***, ale jsme tam oba zvyklí. S pozemkem by nebyl problém, naši mají maxizahradu, táta chová ovce, ale už pět let kecá o tom, jak ten chov zlikviduje, ale skutek utek (chudák, kdyby mě slyšel, on se brání tím, že je pomalu likviduje už teď :grinning: ).
Jméno doktora Ti pošlu, kdyby se tu náhodou vyskytl nějakej jeho příbuznej, tak ať to nepráskne :grinning: :grinning:
Jinak s těma vycházkama, to teda je fakt. Já sice mám rodiče kousek, a to oboje, ale i tak věčně nestíhám - pak jezdím jak závodník, abych se stihla včas vrátit domů :angry:
29. dub 2007 v 08:34  • Odpověz
autor
My bychom taky raději domeček, sháněli jsme starší, ale je to děs. Známej stavař nám doporučil ať radši koupíme byt, že do staršího domečku, bychom stejně narvali ještě spoustu prachů. Takže zatím koupíme byt (zadaří-li se) a uvidíme co dál
29. dub 2007 v 08:39  • Odpověz
No, já bych taky starej barák asi nechtěla. Je fakt, že do toho musíš navrážet hrůzu peněz a stejně to nikdy není podle Tvejch představ. My teda máme byt v paneláku 60m2, původně 2+1, ale ze šatny jsme si udělali ložnici, takže takový 2+1+kumbál (je to fakt jen na postel a samozřejmě bez okna) :grinning: :grinning:
K tomu doktorovi, co jsi psala, chodí tchýně a asi je s ním i docela spokojená. Ale já myslím, že ostatní doktoři budou rozumnější. Swetlus chodí do nemocnice a k Bartoškové nebo tak nějak a má vycházky asi 8 hodin :wink:
29. dub 2007 v 08:42  • Odpověz
autor
my sháníme taky 2+1,samozřejmě by byl lepší větší, ale 3+1 za 1,4 milionu mi přijdou jako dost slušnej masakr. No hlavně abych už byla těhu, a uvidím co pan doktor na to.
29. dub 2007 v 08:46  • Odpověz
No, já myslím, že bude v pohodě. Já už to nějak do té mateřské přežiju, to už je měsíc a nějaký drobný, tak snad jsem nikdo nepoleze :angry:
Koukala jsem, že holky tam mají taky téma Prostějov, založený 26.4. Teď se s tím nějak rozrthl pytel, a to tu dřív nebylo nic, jen Olomouc :grinning:
29. dub 2007 v 08:48  • Odpověz
autor
Jéé vidíš to, jsem si vůbec nevšimla toho.
29. dub 2007 v 08:50  • Odpověz
No, já až tam naskočil příspěvek, jinak bych to taky nevypátrala. A to jsem předtím do Regionů načuhovala pořád a furt nic :grinning:
29. dub 2007 v 08:52  • Odpověz
autor
no já právě taky kukala, jestli někdo něco nevytvořil, ale asi špatně :sunglasses:
29. dub 2007 v 08:55  • Odpověz
autor
a co vlastně studuješ?
29. dub 2007 v 08:55  • Odpověz
Na pedáku v Olomouci magisterskej obor pedagogika-sociální práce. Je to v podstatě v oboru, ve kterým dělám, takže občas mám i celkem výhodu. Ale už nějak ztrácím motivaci :angry:
Co Ty?
29. dub 2007 v 09:00  • Odpověz
autor
Já studuju ve Zlíně na Fakultě ekonomiky a managementu - obor Finanční řízení podniku - docela masenko, ale chtěla jsem něco v oboru
29. dub 2007 v 09:06  • Odpověz
Ty jo, jsi dobrá. V tom Zlíně je snad těžký úplně všechno, kolegyně tam taky studuje (teď si samozřejmě nevzpomenu co přesně ani jaká je to fakulta) a když vidím, co všechno do školy dělá, tak si říkám, jaká ta naše škola je flákárna. Většina okecávačka. A to si stěžuju :angry: :grinning: :grinning:
29. dub 2007 v 09:09  • Odpověz
autor
no nikdy jsem netušila, že zvládnu tu matiku tam, ale ono se dá asi naučit všechno, pokud je čas, což je můj největší nepřítel, a ještě taky lenost :grinning:
29. dub 2007 v 09:13  • Odpověz
Ha, matika. Letěla bych po měsíci studia :grinning: :grinning: :grinning: . Máš můj obdiv. Mně občas dokážou odrovnat takový předměty jako sociální politika a metody sociální práce, i když je to semtam okecávačka. Jak co. A to jsou oba státnicový předměty a pěkně je budu šrotit s 3/4-ročním mimčem. Už se těším. A jestli naše dcera (teda doufám, že to bude holka, celou dobu, než jsem se to dozvěděla, jsem se cítila na kluka, ovšem doktor byl opačného názoru :grinning: ) bude po manželovi, mám si co užít :angry: :grinning: :grinning:
29. dub 2007 v 09:17  • Odpověz
autor
mě by zas asi nešly ty tvé předměty, nejsem okecávací typ, když nevím, tak to neokecám. Ale sociální práci jsem chtěla kdysi studovat. :wink:
29. dub 2007 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky ja jsem z kostelce muzu se pridat??no me uz krat pred pul a pred ctvrt rokem ukazoval test // ale tehu jsem nebyla...a ted mi to ukazuje zase dnes jsem 42DC a zase mam // sice ta testovaci je slaba..ale asi se mnou neco je proc by mi to jinak ukazovalo neustale // a tehu nikde...jsem tak nestastna bojim se nejake cysty nebo tak neco..zita jdu k dr..
29. dub 2007 v 09:26  • Odpověz
autor
denousek: ahojky, vítám Tě. Do Kostelce se budeme možná stěhovat :wink: , jdeme se tam podívat na byteček. A máš pořád tu samou značku testu, nebo jsi zkoušela různé? Je to divný.
29. dub 2007 v 09:29  • Odpověz
Denousku, to víš, že se můžeš přidat :wink: . To je divný a máš nějaký těhu příznaky?
Kolco, já jsem na ni šla, když jsem se nedostala na psychologii. Ale kdybych si měla znovu vybrat, tak se nadrtím dějepis a zkusila bych to na práva :grinning:
29. dub 2007 v 09:29  • Odpověz
no testy mam ruzny...u mi to tak delalo 2krat je to des cloveka //potesi a nic...ale nevim co mam rict doktorovi??jen ze ptrebuju injekci na vyvolani ms nebo co..ja nevim..
29. dub 2007 v 09:30  • Odpověz
autor
Denousku, řekni mu všechno, on Ti poradí co a jak.
29. dub 2007 v 09:33  • Odpověz
noo kdyz jsem mu minule rekla je se mi porad obevuji // TAK REKL ZE JE TO NORMALNI...na co ty testy teda pak sou...a jak se jmenujes??ja jsem petra tesi me...
29. dub 2007 v 09:35  • Odpověz
Tak ahoj Peťo. Já jsem Jitka :wink:
No, mě se to teda normální moc nezdá :confused: . Jednou je to test, který je citlivý na těhotenskej hormon v krvi, tak jak je možný, že by to takhle ukazovalo jen tak lážo plážo? :angry: . Já jsem teda s testama problém neměla, když mi vynechala 4 dny MS, tak už mi bylo tak nějak blbě, byla jsem utahaná, bolelo mě v podbřišku a prsa. Tak jsem si koupila test a byl pozitivní...
29. dub 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj Peťo, já jsem Ola. To je divný, normální to asi není, možná jednou, dvakrát.. ale to je sakra náhoda teda.
29. dub 2007 v 09:41  • Odpověz
me bolely i minule bradavky..ted mi bylo vcera a predevcirem spatne jen tak proste ve dne...BT vcera 37,1 dnes 37 ale nikdy jsem se nemerila tak ani nevim kolik mam mit a boli me sem tam v podbrisku takovou vynechavku jsem jeste nemela 14 dni...mam strach ze mam treba cystu..
29. dub 2007 v 09:41  • Odpověz
Peťo, myslíš, že by Ti v případě cysty ukazoval test pozitivní výsledek? Kdyby se to tak stávalo, tak už by Ti doktor udělal ultrazvuk dřív, aby to vyloučil, ne? Tohle já bohužel nevím, tak nechci plácat nějaký nesmysly :confused:
Pokud jde o BT, tak jsem ji taky nikdy neměřila, ale vím, že v případě těhu se drží trvale výš. A těch 37 mi připadá celkem dost, zkus se mrknout na netu na nějaký tabulky.
Jinak to, že je Ti špatně a boli Tě v podbřišku vypadá docela slibně :wink:
A jinak máš pravidelnou MS nebo máš větší výkyvy?
29. dub 2007 v 09:46  • Odpověz
Je tu přímo téma Měření bazální teploty, tak se tam zkus poptat holek, určitě Ti poradí víc, vypadá to, že to mají namakaný :wink:
29. dub 2007 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 29
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.